lekarz Andrzej Baryła

RTG, Ginekolog położnik, USG

Polecam, krótka wizyta ale skuteczna, konkretne odpowiedzi i rady.Podczas badania rozmowa co sprawia, że nie wyolbrzymia się problemu w swoich myślach. Na koniec rady i polecenia na dalsze badania

Na koniec rady i polecenia na dalsze badania

puścił kobietę z rozwarciem i bólami przy badaniu do domu dlatego,że nie miała skurczy porodowych każąc jej przyjść 'jak coś się zacznie dziać' i uspokajając, że wszystko jest dobrze i trzeba czekać. więc poszła do domu i spokojnie czekała do momentu aż zaczęły jej odchodzić wody ale okazało się,że już jest za późno dziecko NIE ŻYŁO!!! UDUSIŁO SIĘ PRZEZ JEGO ZWŁOKĘ! PIĘKNY ZDROWY SILNY CHŁOPIEC!!!

Ja byłam w ciąży poza macicznej(drugiej) Nie życzę żadnej z was niekompetentnego lekarza który stwierdzi,że nic się nie dzieje. Miałam zatrzymanie miesiączki (myślałam,że jestem w ciąży-cieszyłam się)ale po miesiącu miałam krwawienia,poszłam do lekarki w Krośnie odrzańskim p.Kolano(NIE POLECAM) wykluczyła ciążę,nagderała coś o osłabieniu organizmu itp.Męczyłam się chyba z miesiąc z bólem. Pewnego dnia pojechałam z mężem do miasta (Zielona góra)tam zemdlałam i przewieziono mnie karetką do szpitala,przyszedł lekarz dyżurny,akurat ginekolog,tylko dotknął mi brzuch i diagnoza była i jednej sekundzie!!!KREW W BRZUCHU I CIĄŻA POZA MACICZNA.Dodam,że odebrało mi wzrok i naprawdę chyba byłam już jedna nogą na drugim świecie,bo nic więcej nie pamiętam.Obudziłam się po wszystkim,ale wzrok odzyskałam po 3 dniach. Po pięciu latach urodziłam zdrową córeczkę w normalnej ciąży-którą prowadzi mi lekarz który uratował mi życie. Chciałabym z tego miejsca was ustrzec,żebyście na jednej diagnozie na spoczęły,warto jest skonsultować się u 2 lub 3 lekarzy jednocześnie,a panu doktorowi ANDRZEJOWI BARYLE ZA SZPITALA W ZIELONEJ GÓRZE BARDZO,BARDZO PODZIĘKOWAĆ:) Lidka T.

lekarz bardzo kompetentny, z szacunkiem i wrażliwością podchodzi do pacjenta

lekarz bardzo kompetentny, z szacunkiem i wrażliwością podchodzi do pacjenta

Chodziłam do dr-a Baryły przez jakieś 2,5 roku regularnie co pół roku, był moim pierwszym ginekologiem. W tym czasie nie chorowałam. Wizyty były raczej krótkie - badanie, 2 słowa i do widzenia, chociaż gdy miałam jakieś pytania to cierpliwie i dokładnie wszystko tłumaczył. Lekarz bardzo kompetentny, uprzejmy itd. Drażniły mnie jedynie podwyżki cen wizyt - gdy zaczęłam do niego chodzić wizyta kosztowała 70 zł + cytologia 30 zł, później cena wizyty stopniowo rosła docelowo do 100 zł. Rozumiem, że za wizytę u dobrego lekarza trzeba płacić, ale gdy ma się kiepską pracę i wydatki, to każdy grosz się liczy.

LEKARZ O WIELKIM SERCU,10LAT TEMU URATOWAŁ MNIE I MOJE DZIECKO PRZEZ SZYBKĄ I TRAFNĄ DIAGNOZE DZISIAJ CIESZYMY SIE Z ŻYCIA...DO DNIA DZISIEJSZEGO TYLKO U TEGO LEKARZA PRZEPROWADZAM BADANIA PROFILAKTYCZNE I NAPRAWDE NIGDY NIE ZMIENIĘ LEKARZA IŻ NIE MA DRUGIEGO TAKIEGO WSPANIAŁEGO LEKARZA JAK DOKTOR.NAPRAWDE POLECAM WSZYSTKIM .

Prowadził mi ciąże która skączyła sie udanym porodem.Po porodzie odwiedził mnie na oddziale .

Trafnie zdiagnozował chorobę i przeprowadził leczenie. Dobry fachowiec jako ginekolog - położnik i jako chirurg. Dba o poszerzanie swojej wiedzy medycznej, rozszerza specjalności.