lek. med. Andrzej Bednarz

Alergolog, Otolaryngolog

Dziękuje za rozwianie wszelkich wątpliwości. Lekarz miły i komunikatywny. Wszystko zostało szczegółowo wyjaśnione. Polecam!!!

Bardzo dobry specjalista. Nachodziłam się z synkiem po tylu lekarzach, wyladowalismy w szpitalu dwa razy. I nikt!! Żaden lekarz nie zorientował się, że chodzi o przerosniety trzeci migdal. W końcu trafiliśmy do dr Bednarza, jak synek stracił słuch... To było wybawienie. Bardzo dokładnie go przebadał, wszystko nam wytłumaczył, skierował na operację i zalecił leczenie... I jak czytam, że jakaś jedna paniusia z drugą podważają jego kompetencje, bo jest nie miły, to normalnie ręce mi opadają. Tak... Pan doktor nie należy do tych szczerzących się pseudodoktorków i nie traci czasu na głupie pogaduszki. Zajmuje się w 100% pacjentem i tylko na nim się skupia... Jest konkretny i rzeczowy i za to bardzo mu dziękuję. Bo poprzedni lekarze usmiechali się, byli przesympatyczni i bardzo rozmowni (przez co wizyty się przeciagaly i były wieczne opóźnienia) i co z tego... Prawdziwy lekarz leczy a nie zachęca do kolejnej wizyty. W naszym przypadku na 3 wizytach się skończyło, bo moje dziecko wyzdrowialo. A teraz jeździmy raz w roku na kontrole. Takze ludzie zastanówcie się czego oczekujecie od lekarza... Panu doktorowi jeszcze raz bardzo dziękuję.

Pan Doktor Bednarz jest bardzo kompetentnym i rzeczowym lekarzem - wie o czym mówi i pomaga pacjentom zarówno tym starszym jak i dzieciakom - ZDECYDOWANIE POLECAM !!!

Pan doktor Bednarz jest człowiekem bardzo uprzejmym i kompetentnym. Po sporządzeniu dokładnego wywiadu szczegółowo zbadał moją córeczkę, przy czym dodam, że ma bardzo dobry kontakt z dziećmi. Dysponuje też specjalistycznym sprzętem diagnostycznym. Po badaniu spokojnie i rzeczowo objaśnia problem, jego możliwe przyczyny i metody leczenia. Nie zapisuje leków "na wyrost". Trafiliśmy do niego po poradę laryngologiczną ale na pewno zostaniemy też stałymi pacjentami z uwagi na podejrzenie astmy spowodowanej alergią u naszej córeczki. Pan doktor w zrozumiały sposób wyjaśnił nam jakie testy warto zrobić a jakich robić nie ma sensu. Swoim podejściem do pacjenta i wysokim poziomem kompetencji wzbudził nasze zaufanie i na pewno zostaniemy jego stałymi pacjentami.