dr n. med.Andrzej Bilewicz

Gastroenterolog, Internista

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.3512345
15 opinii

• 5

Dzisiaj byłam na zabiegu gastroskopii u PANA DOKTORA,dokładny,uprzejmy,wszystko świetnie wytłumaczył.Dziękuję też za to że muszę się tułać po innych specjalistach,ponieważ doktor poprosił mnie do gabinetu,przepisał leki i to wszystko bez cienia łaski.Dziękuję,zaraz biegnę do apteki:)))

• 5

Oceniam tego lekarza dobrze,po 1.5 roku wedrowek po roznych lekarzach i poszukiwaniu przuczyny bolu w dolnej czesci brzucha jako jedyny zidentyfikowal moja chorobe,dodam ze bylem w szpitalu,mialem szereg badan,tomograf,kilka usg przeswietlenia,szereg innych badan,on przy 1 wizycie stwierdzil co mi dolega

• 5

witam! wykonywałam u tego lekarza kolonoskopię i usuwał mi polipy. Był bardzo uprzejmy wytłumaczył mi bardzo dokładnie na czym polega zabieg i badanie. Polecam go każdemu. Nie wiem skąd biorą się negatywne opinie o nim.

• 5

Jestem pacjentką p. doktora już od kilku lat. Poleciła mi go moja internistka i jestem zadowolona. Pan doktor sprawia wrażenie lekkoducha ale diagnozy stawia bardzo trafne. Owszem na początku miałam mieszane odczucia bo był bardzo bezpośredni i miałam wrażenie jakby wszystko wkładał do jednego worka ale po krótkim czasie zmieniłam zdanie zalecone leczenie pomogło i teraz chodzę tylko na wizyty kontrolne aby sprawdzać co się dzieje z guzkami na wątrobie bo nie ma potrzeby ich usuwania. Natomiast o wszelkich problemach z żołądkiem i jelitami już praktycznie zapomniałam. Polecam pana doktora bo mimo "luzaka" to dobry specjalista, a sprawdziła już go moja rodzina.

• 5

profesjonalista i czlowiek. Ta strona kaze podac dluzszy komentarz, zeby nie bylo autoreklamy i tylko po to to pisze bo nic wiecej o lekarzu nie wiem, bo bylem tylko raz i bylo krotko acz wyczerpujaco i tylko na temat i tylko tyle moge powiedziec.

• 5

Bardzo dobry specjalista. w w moim przypadku szybko postawił trafną diagnozę, a wcześniej chodziłam od lekarza do lekarza i żaden nie mógł stwierdzić co tan naprawdę mi dolega. Naprawdę kompetentny lekarz godny polecenia, także bardzo polecam. K.S.

• 1

Bylam u tego lekarza na prywatnej wizycie jakies 15 lat temu. Pamietam, ze wyszlam bardzo rozczarowana... Zalowalam bardzo. Droga wizyta. Lekarz nie pomogl mi. Wowczas znalazlam jego ogloszenie w gazecie.

• 5

Naprawdę kompetentny lekarz! Wie co robi i wie jak to zrobić. Baaardzo uprzejmy i empatyczny. Wszystko wytłumaczy na ile tylko da się to pojąć niespecjalistycznym umysłem. Bardzo pomaga i stara się jak najszybciej i jak najmniejszym kosztem wyleczyć. W porównaniu z innymi lekarzami gastroenterologami wcale nie ma wygórowanych cen. Wierzcie mi... Bardzo polecam!

• 5

Wspaniały Człowiek i lekarz. Gdyby nie On, wkrótce by mnie nie było.Przez 5 lat chodziłam do różnych lekarzy i płaciłam za szereg badań nie objętych przez NFZ. Nie wspomnę o lekach, które nie pomagały. W przeciwieństwie do innych, ten świetny specjalista już po dwóch wizytach i jednym badaniu postawił diagnozę -złośliwy rak,który wykryto na polipie jelita grubego. Chociaż Pan doktor wiedział, że czeka mnie operacja, bez namysłu postanowił usunąć polip, aby ulżyć moim dolegliwościom. Dodam tylko, że nie należę do zamożnych i nie stać by mnie było na takie kwoty, o których piszą tutaj inni pacjenci. Każdego dnia dziękuję Bogu, że trafiłam wreszcie na świetnego specjalistę i cudownego, ciepłego człowieka. W tej chwili jestem już po operacji. I co najważniejsze- całkowicie zdrowa! Rak jeszcze nie zdążył przejść na jelito, był tylko na polipie. A tak niewiele brakowało, by doszło do przerzutów i rychłego końca. Dziękuję panie doktorze! Wdzięczna M.Rz.

• 1

Lekarz u ktorego czlowiek nie moze dokladnie powiedziec co mu dolega, bo pani siedzaca obok juz zaczyna wypisywac recepty, lekarz ktory nie slucha pacjenta Najlepiej szybko powiedziec co dolega, zostawic niebagatelna sumke i wyjsc.

• 4

Dr Bilewicz jest kompetentnym lekarzem. Wadą wizyt u niego jest koszt oraz Pani, która wtrąca się do rozmowy. Byłam na dwóch wizytach i ani razu nie mogłam porozmawiać spokojnie z Panem doktorem. Jak ktoś ma zdrowe nerwy i pieniądze to polecam.

• 1

Drodzy Państwo! byłam pacjentką dr A. Bilewicza- nie dajcie sie oszukać! on tylko żeruje na pieniądzach! za kolonoskopie w znieczuleniu miejscowym chciał 350zl! a w znieczuleniu ogólnym aż 500!!! w swojej prywatnej klinice!!!, nie dałam mu sie, trafiłam do przychodni "Medisana" Katowice- Bogucice ul. Markefki (przychodnia miesci się w szpitalu koło kościoła)zrobili mi tam za darmo kolonoskopie- czekałam tylko 2 tygodnie! czysto, bardzo dobrzy lekarze z Ligoty. Polecam dr. Kaczor który wykonuje kolonoskopie i świetnego !!! gastroentomologa dr n. med. Aleksandra Michalskiego. Wprawdzie byłam dzisiaj 32 w kolejce (lekarz przyjmuje 2 razy w tygodniu)i sie wyczekałam bo masę ludzi do niego chce sie dostać, to wreszcie potraktowano mnie poważnie- choruje od 3 lat na Zespół Jelita Drażliwego. Ludzie nie dajcie sie oszukać, nie bawcie się w króliki doświadczalne- przychodnia Medisana jest bezpłatna, nic nie trzeba płacić!nie ma długich miesięcznych zapisów bo lekarze przyjmują codziennie! Panie dr. Zarębski dziękuje że polecił mi pan tych lekarzy. Pozdrawiam

• 5

Wporządku lekarz, uprzejmy i konkretny, oby wszyscy lekarze tacy byli.

• 5

niezwykle kompetentny, uprzejmy i kulturalny człowiek jakich bardzo rzadko spotyka się wsród lekarzy. Specjalista najwyższej klasy.

• 5

Bardzo dobry lekarz. Dokładny, przyjazny, współczujący. Szczególnie polecam. K.R.

Gdzie przyjmuję

Pon21.07Wt22.07Śr23.07Czw24.07Pt25.07So26.07Nd27.07
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat