dr n. med. Andrzej Bilewicz

Gastroenterolog, Internista

3,9

Julka

31.08.2015

Moze i dobry specjalista, zapewne postawil wiele trafnych diagnoz i wyleczyl niejednego. Jak to lekarz... Ja mam,niestety,przecietne odczucia. Lekarz,ktory rozmawiajac,patrzy w komputer, mowi tonem znudzonego,zmeczonego tym co robi,jakby od niechcenia, no i ta kobieta-zona,ktora nie wiedziec czemu tam jest, tzn pelni funkcje logistyka( i tu ok) ,wypisujacej recepty,no i osobistego doradcy,wtracajacego sie zreszta do rozmowy,obecnego podczas calej wizyty. A ja chce porozmawiac o moich dolegliwosciach z lekarzem wlasciwym i tylko nim. Diagnoza postawiona w oparciu o wypis ze szpitala,wyniki badan i wywiadu,bez usg itp. Mozna ujac, nie wnoisl nic nowego. Leki przepisane bardzo drogie, no,ale dolegliwosci ustapily. Moze i moj przypadek nie najciezszy, ale kompletnie zbagatelizowany, bo ograniczony do wypisania recept i wydania kilku ulotek informacyjnych.

Aneta

09.07.2014

Dzisiaj byłam na zabiegu gastroskopii u PANA DOKTORA,dokładny,uprzejmy,wszystko świetnie wytłumaczył.Dziękuję też za to że muszę się tułać po innych specjalistach,ponieważ doktor poprosił mnie do gabinetu,przepisał leki i to wszystko bez cienia łaski.Dziękuję,zaraz biegnę do apteki:)))

05.05.2013

Oceniam tego lekarza dobrze,po 1.5 roku wedrowek po roznych lekarzach i poszukiwaniu przuczyny bolu w dolnej czesci brzucha jako jedyny zidentyfikowal moja chorobe,dodam ze bylem w szpitalu,mialem szereg badan,tomograf,kilka usg przeswietlenia,szereg innych badan,on przy 1 wizycie stwierdzil co mi dolega

21.03.2013

witam! wykonywałam u tego lekarza kolonoskopię i usuwał mi polipy. Był bardzo uprzejmy wytłumaczył mi bardzo dokładnie na czym polega zabieg i badanie. Polecam go każdemu. Nie wiem skąd biorą się negatywne opinie o nim.

26.09.2012

Jestem pacjentką p. doktora już od kilku lat. Poleciła mi go moja internistka i jestem zadowolona. Pan doktor sprawia wrażenie lekkoducha ale diagnozy stawia bardzo trafne. Owszem na początku miałam mieszane odczucia bo był bardzo bezpośredni i miałam wrażenie jakby wszystko wkładał do jednego worka ale po krótkim czasie zmieniłam zdanie zalecone leczenie pomogło i teraz chodzę tylko na wizyty kontrolne aby sprawdzać co się dzieje z guzkami na wątrobie bo nie ma potrzeby ich usuwania. Natomiast o wszelkich problemach z żołądkiem i jelitami już praktycznie zapomniałam. Polecam pana doktora bo mimo "luzaka" to dobry specjalista, a sprawdziła już go moja rodzina.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Gastroenterolog Sosnowiec"?

Pl-SaNA-Med
Czeladź, Kościelna 5