dr n. med. Andrzej Borowiecki

Super lekarz. Po operacji tarczycy ,wszyscy oglądający moją szyję zachwycali się mistrzostwem wykonania. Po dwóch tygodniach prawie nie widać blizny. M.G.

Przeprowadził operację, której powodzenie oceniane jest w pismach medycznych prawie niewykonalne.A jemu się udało i darował mi dalsze życie, mimo negatywnych prognoz. I tylko mogę Mu bardzo podziękować.

Nie polecam. Podczas prywatnej wizyty opowiadał bajki, jaka to prosta operacja (usuniecie tarczycy z guzem nowotworowym) i daje po niej 20 lat gwarancji na zdrowie. Ha ha ha. Dopiero onkolog mi wyjaśnił, że takiej gwarancji nie ma. Operacja tez nie okazała się bułką z masłem. Wraz z tarczycą usunął przytarczyce. A wybrałam go bo jako jeden z niewielu umie je pozostawić. Po operacji zero informacji.