dr n. med. Andrzej Bozek

Alergolog

Jestem bardzo zadowolony z powodu wyleczenia mojej pokrzywki, która nękała mnie przez 2 lata. Wreszcie uzyskałem pomoc i w dodatku bez leków sterydowych. Teraz nie biorę juz żadnych leków i jest OK.

Jestem bardzo zadowolona z leczenia mojego wieloletniego kaszlu, z którym męczyłam się prawie 5 lat a objawy po lekach od dr Bożka ustąpiły po 2 tygodniach i nie mam problemów do dzisiaj.

mam alergie skorna i dopiero pan doktor mi pomogl a chodzilam do bardzo wielu lekarzy. leczenie bardzo mi pomaga

Jestem bardzo zadowolona. Lecze się od dawna. Stosuje nowoczesną metodę leczenia mojej skóry - bezpieczna i skuteczna jak widzę na sobie. A o to mi chodzi. Wcześniej leczyła sie u wielu dermatologów i alergologów i miałam dosyć życia z ta paskudną chorobą

Pan doktor jak dla mnie troszkę "przereklamowany". Owszem ma wiedzę, ale moim zdaniem nie stara się za wszelką cenę dociekać przyczyny alergii, ale stosuje kilka znanych przez siebie metod leczenia. Stara się być uprzejmy, ale dość łatwo można go wytrącić z równowagi. Minęło już 5 wizyt leczenia moich dolegliwości, co prawda teraz jest poprawa, ale dopiero po bardzo inwazyjnym leku. Podsumowując dla troszkę kontrowersyjny lekarz

Pan doktor jak dla mnie troszkę "przereklamowany".
Stara się być uprzejmy, ale dość łatwo można go wytrącić z równowagi.

Podsumowując dla troszkę kontrowersyjny lekarz

Nikt nie potrafil pomuc mojemu dziecku na tyle by wstretne plamy rozchodzace sie nie znikly,nie przestaly swedziec i bolec mojego prawie szescioletniego syna.Ale po wielu wizytach u roznych lekazy w polsce i za granica znalazlam tego odpowiedniego.Moje lzy i cierpienie zostalo wynagrodzone.Chociaz jestem w trakcie leczenia juz wiem ze to jest wlasciwy lekarz.Polecam kazdemu z czystym sumieniem.

leczono mojego synka 4 miesiace na przeziebienie po jednej wizycie u pana dr.bozka wiem ze synek ma astme a po 2 tyg. stosowania podstawowych lekow jest naprawde bardzo dobrze.jestem wreszcie szczesliwa i wyspana matka:)

Bardzo miły, uprzejmy, kontaktowy lekarz. Wzbudza zaufanie, kompetentny profesjonalista. Trafne diagnozy i skuteczny przebieg leczenia. Bardzo polecam!

leczyłem swojego syna z astmy i zapalenia alergicznego skóry z b.dobrym skutkiem