lekarz Andrzej Buragas

Ja tylko pragnę podpisać się pod wszystkimi pozytywnymi opiniami. Odkąd zamieszkałam w Nowogardzie słyszałam już o dr Buragas, ale tylko raz byłam z dzieckiem na wizycie w szpitalu... Panie doktorze-życzę Panu wszystkiego, co najlepsze..

Doktor Buragas to lekarz którego na Ziemie zesłał Bóg aby pomagał ludziom.Nasza córeczka Zosia miala 3 miesiące jak lekarz rodzinny Magdalena L. chciała wezwać do naszego domu opieke społeczną bo twierdziła że Zosia jest głodzona.Gdy pojechaliśmy do doktora Buragasa od razu po rozebraniu dziecka zapytał gdzie leczymy dziecko na serce i jakie wady serca ma.To był szok.Nie mielismy pojecia że nasze dziecko ma chore serce ale dzieki Panu Andrzejowi uzyskalismy bardzo dobra pomoc kardiochirurgiczna w Szczecinie.Gdyby nie doktor Buragas to nie wiadomo czy Zosia była by teraz z Nami.Dziekujemy za wszystko Panie doktorze,za każdą porade i niezbędne informacje,za odbieranie telefonu o każdej porze dnia i za tak wspaniałe,profesjonalne podejście do dzieci jak i rodziców.Życzymy wszystkiego co najlepsze,dużo zdrowia i wytrwałości w dalszej pracy!

Super lekarz nawet przyjmował nas długo po godzinach pracy bądź w święta zawsze trafiał z lekiem polecam szczególnie dla małych dzieci.

super człowiek , świetny lekarz, polecam jest naprawdę bardzo kompetentny i dokładny.Rodzica traktuje jak przyjaciela, chętnie tłumaczy i nie bagatelizuje problemu.

Dla mnie osobiście dr.Buragas jest guru wsród wszystkich pediatrów w mieście,dwa razy uratował moje dzieci przed szpitalem,nigdy nie poczułam sie przez niego olewana,nawet przez telefon.Zawsze służy radą,jeśli takiej potrzebuję.Jest po prostu NAJLEPSZY.

Bardzo dobry lekarz, poświęca sporo czasu dziecku oraz za każdym razem robi komplet badań - co, wg. mnie jest dużym plusem! U mojej 1,5-miesięcznej córeczki wykrył rzadką chorobę, mimo braku objawów zewn. Polecam!

Doktor Buragas był moim lekarzem z lat dziecięcych, teraz leczy moje dzieci. Zawsze spokojnie wszystko wytłumaczy, zbada dokładnie, potrafi rozmawiać nawet z tymi najmniejszymi pacjentami. Jemu ufam bezgranicznie w sprawie zdrowia moich dzieci. Czasem trudno się do niego dostać, ale chyba wcześniejsze komentarze tłumaczą dlaczego.

Dobry lekarz bardzo mi pomógł w wielu problemach związanych z dzieckiem :) Polecam

Znam tego lekarza od lat.Oczywiście lekarzem jest doświadczonym ale przydałoby się więcej uprzejmości i wyrozumiałości.

Bóg w postaci ludzi zsyła Aniołów na ziemię i takim Aniołem jest Doktor Buragas...mam do Niego bezgraniczne zaufanie...dzięki Niemu moja córka żyje...zawsze pomoże, nawet w nocy udzieli odpowiednich rad i wskazówek..WSPANIAŁY CZŁOWIEK I LEKARZ:)