prof. dr hab. Andrzej Cechnicki

Psychiatra

Człowiek o niezwykłej kulturze osobistej, patrzący bardzo szeroko na przedstawiane zagadnienia. Bardzo empatyczny, powoduje w swojej obecności poczucie, że tematy trudne, wstydliwe wydają się takie nie być, w niezwykle elegancki sposób. Posiada ogromną intuicję w odczytywaniu treści zakodowanych, ze słów, sposobu bycia i z tego co próbujemy schować.. Mówi do pacjenta językiem fachowym lecz zrozumiałym, ma do niego szacunek. Gorąco polecam!

Lekarz całym sercem i duszą oddany pacjentom. Nie zgadzam się z opinią innych. Potrafi indywidualnie dobrać leki, poświęca czas, interesuje się pacjentem. Dzięki niemu wyzdrowiałam! I niesłusznie ktoś uznał, że wysyłanie do pracy jest złe - praca leczy!

Sivis pacem para bellum. Pan Profesor nie rozumie, że stosunek do ch.psychicznie nie wynika z nieporozumienia i nie zmienia się poprzez wyjaśnianie lecz spowodowany jest konfliktem interesów i irracjonalną nienawiścią przed którymi trzeba bronić chorych nie przez wyjaśnianie ale budowanie instytucji broniących jednych obywateli PL przed drugimi. Jak można tego nie rozumiec, wystarczy ogladnac wiadomości z Bliskiego Wschodu, rozruchy na tle rasowym w USA. BRONIC JEDNYCH POLKÓW PRZED NIENAWIŚCIĄ DRUGICH.No ale w PL musi byc inaczej niz w cywilizowanym świecie. My wszyscy się kochamy choc czasem nie rozumiemy??? Hahaha. Na Mojżesza i Proroków to pokolenie musi wymrzeć, inaczej sie nie da.

Zdecydowanie nie zgadzam się z negatywnymi opiniami na temat Pana doktora. Dr Cechnicki jest świetnym psychiatrą, jest empatyczny, zawsze potrafi podnieść na duchu, dobrym słowem i humorem. Potrafi dobrze dobrać leki, ale przede wszystkim rozumie pacjenta i traktuje go indywidualnie. Chodziłem do kilku innych lekarzy i zazwyczaj w ramach wizyt NFZ nie poswiecali mi wiecej jak 10 min, u dr Cechnickiego wizyta (na NFZ)trwa tyle ile potrzebuję. Mogę z czystym sumieniem polecić pana doktora jako kompetentnego specjaliste.

Znam go i jego współpracowników od 14 lat.To jest NAIWNIAK funkcjonujący w Polskim Bagienku.Zupełnie nie radzi sobie z problemem stygmatyzacji ch.psychicznie,zwłaszcza ciężej i trudnej życiowej sytuacji.Tak jak w innych dziedzinach medycyny ważne jest aby lekarz za swą pracę dostał odpowiednią kasę więc prywatny gabinet dla tych co mają kasę.Bohaterowie leżą na cmentarzu zostały przeciętniaki.Akcję"Otwórzcie drzwi" znają psychiatrzy w Niemczech i mówią.My mamy nasz porządek a Polacy mają polski porządek.Stosunek do ch.psychicznie nie wynika z nieporozumienia i nie zmienia się poprzez wyjaśnianie,spowodowany jest też konfliktem interesów(ludzie chcą mieć spokój od wariata nie zażywającego lekarstw) i irracjonalną nienawiścią przed którymi trzeba bronić chorych nie przez wyjaśnianie ale budowanie instytucji obronnych powołanych do oceny czy mamy do czynienia z prześladowaniem i uniezależniających od "miłosierdzia tłumu"

Pan Cechnicki raczy sobie żartować,wysyłając ciężko i nieuleczalnie chorych do pracy,ku chwale ojczyzny i zusu.

bardzo drogi ,uprzejmy ale chodzi mu o kasę,

bardzo drogi ,uprzejmy ale chodzi mu o kasę,