lek. med. Andrzej Chmielarz

Chirurg onkolog

Lekarz medycyny Andrzej Chmielarz ukończył Wydział Lekarski Śląskiej Akademii Medycznej w 1988 roku jest specjalistą chirurgii onkologicznej od 1998 roku. Swoje doświadczenie stale rozwijał pracując w Instytucie Onkologii w Gliwicach oraz na kursach zagranicznych i krajowych między innymi z leczenia operacyjnego nowotworów piersi, głowy i szyi, tarczycy, przewodu pokarmowego, trzustki. Brał udział m.in. w stażu z laryngologii onkologicznej w Academisch Ziekenhuis Vrije Universitet MB w Amst...

Serdecznie dziękuję Panie doktorze za przeprowadzenie skomplikowanej operacji i mojej mamy. Dokonał Pan niemożliwego i za to będziemy Panu dozgonnie wdzięczne. Natalia i Grażyna Witczak

Natalia i Grażyna Witczak

Dzisiaj miałem wykonany zabieg usunięcia paznokcia u stopy przez dr Chmielarza.Zrobił to perfekcyjnie.Dr Chmielarz to doświadczony, bardzo kompetentny chirurg,godny polecenia,bo co bardzo ważne; jest wrażliwym człowiekiem.Bardzo bałem się tego zabiegu, a doktor umiejętnie wyciszył mój olbrzymi lęk i co najważniejsze, wykonał zabieg całkowicie bezboleśnie.Mogę z czysty sumieniem polecić każdemu dr A.Chmielarza jako doświadczonego,kompetentnego i co ważne wrażliwego chirurga.

Wystawiłabym wyższą ocenę, gdyby się dało. Lekarz, który interesuje sie pacjentem, jest dla niego i z nim podczas choroby. Miły, dyskretny, kompetentny,życzliwy....Serdecznie polecam!

Bardzo kompetentny chirurg,co jest najistotniejsze dla mnie, uprzejmy, udziela wyczerpujących informacji na prośbę, godny polecenia, z dużym doświadczeniem,

WSPANIAŁY LEKARZ.OPEROWAŁ MOJĄ BABCIĘ JUŻ 4 RAZY. KOMPETENTNY I GODNY ZAUFANIA. ZDECYDOWANIE POLECAM.

WSPANIAŁY LEKARZ.OPEROWAŁ MOJĄ BABCIĘ JUŻ 4 RAZY.
KOMPETENTNY I GODNY ZAUFANIA.
ZDECYDOWANIE POLECAM.

Swietny, godny polecenia chirurg. Profesjonalista i praktyk.

Swietny, godny polecenia chirurg. Profesjonalista i praktyk.

byliśmy pierwszy raz prywatnie w Częstochowie a dziś w instytucie tak prywatnie jak i w instytucie mój syn był dobrze potraktowany i otrzymaliśmy wyczerpujące informacje , jakie były nam potrzebne na tym początkowym etapie leczenia

Trafiliśmy z żoną do Doktora Chmielarza z polecenia. Według mnie lekarz nie musi być nie wiadomo jaki życzliwy i uprzejmy. Przecież to też jest tylko człowiek i jak każdy z nas ma słabsze dni. najważniejsze, że jest kompetentny. Jasno określił jaka będzie ścieżka leczenia, możliwe powikłania itd. Żoną zajął się bardzo dobrze, operacja przebiegła bez powikłań i to chyba najważniejsze. Poza tym leczenie jakiegokolwiek raka jest leczeniem wielodyscyplinarnym i ciężko przypisywać zasługi czy niedociągnięcia jednemu lekarzowi. Lekarz zdecydowanie godny polecenia, kompetentny, rzeczowy.

Dobry lekarz... byłam prywatnie i na NFZ, nie było różnicy.

Dobry lekarz... byłam prywatnie i na NFZ, nie było różnicy.

Lekarz życzliwy i kompetentny.Po rozmowie z nim uwierzyłam że wyzdrowieje i tak się stało, na pewno dzięki Panu Chmielarzowi.