lekarz Andrzej Chojnacki

2,3
2,3

Kaśka

05.06.2013

Nie zgodzę się z w/w opiniami. Po dzisiejszej wizycie u Pana Dr. (mimo iż nie byłam zapisana) Pan doktor wykazał się bardzo dużym doświadczeniem i profesjonalizmem. Poświecił mi bardzo dużo czasu wysłuchał i skierował na odpowiednie badania. Polecam serdecznie. (Dobry Lekarz nie zawsze musi witać uśmiechem i wielką serdecznością)!!!

Anonim

13.03.2011

Bardzo nieuprzejmy, nie polecam. Podczas odwiedzin u chorego na jego oddziale zostałam ordynarnie wyrzucona z sali przez pana doktora, który był w sweterku i dżinsach i nie raczył nawet powiedzieć kim jest. Podczas rozmów jest oschły i nieuprzejmy, rodzina pacjenta z reguły go irytuje samą ...

Bardzo nieuprzejmy, nie polecam.
Podczas rozmów jest oschły i nieuprzejmy, rodzina pacjenta z reguły go irytuje samą obecnością.

Anonim

05.12.2009

Ja nie daję, za to inni dawali i efekt był dokładnie taki sam, czyli żaden - byle szybciej, byle jak. Żenada, że Starachowice mają takiego ordynatora (ordynusa)

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Neurolog Starachowice"?

Prywatny Gabinet Neurologiczny
Krywki 11