Andrzej Chwist

Nie polecam! Leczył mi zęby kanałowo bez znieczulenia, mimo iż nalegałam na znieczulenie a zęby, zauważyłam w zębie ubytek ale lekarz odmówił wyleczenia ponieważ on żadnej dziury nie widział. Na dodatek niesamowity ból poszedł na marne gdyż plomba wypadła

jest super stomatologiem zna sie na swojej pracy umie podchodzic do ludzi,ktorzy boja sie dentysty mialam wizyty prywatnie w Twoim Usmiechu i nie wyleczyli mi zeba tak jak trzeba a wzieli 700zl.!!!a tu chodze na kase chorych i robi o 100razy lepiej i co naj wazniejsze bez BULU!!! bez porownania najleprzym stomatologiem jest P.Andrzej Chwist i polecam go kazdemu bo o zabki trzeba dbac !!!