lekarzAndrzej Ciapała

Laryngolog

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.0512345
33 opinie

• 5

Lekarz godny polecenia, opanowany, ma podejście do dzieci i wszystko wytłumaczy co będzie robił. Przeprowadza wywiad z rodzicami i też szczegółowo odpowiada na pytania i wyjaśnia niejasności. POLECAM

• 2

Nie za ciekawy laryngolog. Szybko zbywa ludzi czeka tylko na kasę a dokładnie wyleczyć nie może.................................................................

• 1

w piątek miałam wizytę u doktora. Na drzwiach była kartka nieczynne z powodu choroby. Nie wiem na co był chory, ale godzinę po wyznaczonej wizycie biegał po sklepach , a w poniedziałek siedział cały opalony i zadowolony z przedłuzonego o 2 dni wekendu. Nieładnie tak oszukiwać pacjentów. Ciekawe,ktoś mi mówił że jest miły tylko dla kasy a tak naprawdę ma nas pacjentów gdzies. Kiedyś ni wierzyłam. teraz widzę że to prawda

• 5

Polecam zdecydowanie tego lekarza moją córeczkę ładnie wyprowadził przestała chorować .Polecam.

• 1

pan doktor Ciapała miał zdjęcie i stwierdził że syn niema złamanego nosa ,a jak się okazało w szpitalu to miał i to nawet z przemieszczeniem . i teraz musi mieć łamany nos bo inaczej będzie miał krzywy.nikomu nie polecam tego lekarz coś strasznegio

• 5

BARDZO SIE CIESZĘ ŻE TRAFILISMY DO PANA DOKTORA! PROFESJONALIZM, BARDZO DOBRE KOMUNIKOWANIE -SZCZEGOLNIE Z MAŁYM PACJENTEM. LEKI 100%TRAFIONE. Polecam! Lekarz godny zaufania!

• 1

nie, nie i jeszcze raz nie. mnie potraktował jak bydło Tylko czeka na swoje 50 zł i won za drzwi

• 1

Będąc na wizycie prywatnej zachowuje się inaczejwobec pacjenta, a inaczej w Oś.Zdrowia. Zbywa , tłum.brakiem czasu, nie bada , wywiad tylko nic nie pomoże...bywało,że byl inny wobec pacjentów...

• 5

Zdecydowanie jeden z najlepszych lekarzy w okolicy Jarocina, kompetentny w 100%. Do tego bardzo etyczny. Leczymy nasze dzieci u tego specjalisty od wielu lat. Komentarze o niby "poplamionej" koszuli czy inne typu "gdzie się podziała tamta pani?" są nie na temat kompetencji i do tego bardzo nie na miejscu. Jeśli miałabym szukać w naszych czasach "doktorów Judymów" to on jeden, z tych których spotkałam, na takie miano zasługuje. Stąd śmiem sądzić, że źródłem kąśliwych komentarzy są opinie ludzi z branży, a nie pacjentów. Cieszę się że mamy takiego lekarza w okolicy.

• 2

moze jest kompetentny i pomógł mojemu dziecku, ale był bardzo niegrzeczny, najgorsze że ma brudno w gabinecie. szafka z której brał narzędzia była bardzo zakurzona, na reszcie sterty papierów , po kątach brud, przyjmował w poplamionej koszuli. w toalecie nie było mydła a muszla klozetowa była oblepiona brudem. chyba może przjmując 20 pacjentów dziennie zapłacić parę groszy sprzątaczce, tyle kobiet szuka pracy

• 5

Bardzo dobry lekarz laryngolog!Bardzo miły,uprzejmy,delikatny.Wszystko ze spokojem wytłumaczy.Jako alergolog pomógł również 2 os.z mojej rodziny.Sama gdy miałam problemy laryngologiczne,wziął mnie na oddział i z troską się zajmował.A gdy potrzebowałam nagłej pomocy,przyjął mnie b.póżno a za wizytę prywatną nie wziął ani grosza.

• 2

Dostałem od lekarza skierowanie do szpitala. Na termin czekałem 2 miesiące gdy przyjechałem dziś do szpitala okazało się że pan doktor nie raczył zejśc nawet do mnie na izbę przyjęć tylko kazano mi skontaktować się z nim telefonicznie by ustalić nowy termin... Brak zainteresowania pacjentem. Nazwisko mówi samo za siebie

• 5

super lekarz,jedyny ktory nam cokolwiek sensownego powiedzial,mamy nadzieje ze leczenie pomoze mojej corce,jak na pierwsza wizyte rewelacja!!!!polecam!!!!!!

• 5

znakomity,sympatyczny lekarz,ciekawe tylko gdzie podziała się tamta pielęgniarka,bo byłem ostatnio 2 razy i jakieś inne panie zastałem,a szkoda,bo tamta jest b,.miła

• 1

Nie wie co dolega a zapisuje lekarstwa na zasadzie "a może pomoże".

• 5

Bylam z corka i ze soba.Doradzil corce usuniecie migdalow z czego jestem zadowolona bo czesto chorowala.A co do mnie byl 3-cim lekarzem ktorego odwiedzilam w ciagu tygodnia i tylko on mi mogol.

• 5

Bardzo dobry lekarz,polecam!!!!Wszystko wytłumaczył tak jak trzeba, podszedł do sprawy bardzo profesjonalnie!!!!

• 5

Bardzo dobry lekarz !!! Bardzo polecam !!!!

• 5

super doktorek jak mowi moj 11 letni syn i pani pelegniarka tez jest super polecam ten zespol zwlaszcza dla malych pacjentow

• 1

Nie polecam pana Ciapały, miałam ropień okołomigdałowy, nie dosyć że w 5minut mnie ponacinał nic nie wyjaśnił to jeszcze w trakcie zabiegu kłocił sie ze swoją pomocnicą, która bardzo sie zdenerwowała kiedy zauwałyła ze doktor dał mi husteczki do wytracia w trakcie zabiegu ona mi je wydarła z ręki, cóż widocznie osobą leczonym publicznie nawet to sie nie należy. Doktor nie zapisał mi zadnych leków po zabiegu. przez trzy tygodnie bylo ok po czym utworzył się ropień w przełyku, pojechałam juz do kompetentnego lekarza który stwierdził że mogłabym sie udusić i że poprzednie leczenie byłożle przeprowadzone i ropa do końca nie ściągnięta. Tak więc dziekuje doktorowi Ciapale za to jakie cierpienia musiałam przeżywać przez jego niekompetentność, czekają mnie liczne zabiegi i wycinanie migdałów. Nazwisko Doktora odzwierciedla charakter pracy.

• 5

lekarz do którego aż przyjemnie iść po mimo to co się mówi o lekarzach

• 3

Byłem u pana doktora i stwierdził że muszę wycinać migdały cała inicjatywa trwała trzy minuty nie został pobrany wymaz z gardła a być powinien okazało się że migdałki da się wyleczyć. Na koniec zapłaciłem 50 i nie wiem za co bo nic konkretnego się nie dowiedziałem.

• 5

Miałem wycinane ostatnio migdałki, zabieg był dość długi (prawie 2 godziny, bo były małe komplikacje ale wszystko dobrze się skończyło) lekarz podszedł do tego bardzo profesjonalnie. Dba o pacjenta, rzetelnie podchodzi do obowiązków, szczerze bardzo go polecam, prawdziwy lekarz z powołania:)

• 5

Bardzo miły lekarz, którego poleciłabym każdemu.

• 5

Godny polecenia lekarz. Oby takich było więcej. Bardzo pomógł mojemu synkowi. Przez 4 miesiące nikt nie wpadł na to co dolega mojemu dziecku. Byłam traktowana rutynowo czyli antybiotyk i powinno przejść. Dziękuję, że trafiłam na takiego specjalistę.

• 5

Bardzo miły i jak sądzę mądry lekarz. Tak jak Jego Mama. Mało jest takich lekarzy w Jarocinie. A szkoda ...

• 5

jest zdecydowanie najlepszym lekarzem u ktorego bylam,jest mily,uprzejmy wytlumaczyl mi wszystko dokladnie perfekcyjnie zbadal opisal chorobe, jestem bardzo ale to bardzo zadowolona z niego to prawdziwy lekarz z powolania naprawde bardzo POLECAM!!! kazdy kto potrzebuje dokladnie sie zbadac i szczegolowo znac opinie na temat swojego zdrowia proponuje tego lekarza a nie pozaluje swojego wyboru oby bylo wiecej takich lekarzy jak on!!!!!!!!!!!!!

• 5

Zgadzam się z tymi opiniami, to bardzo dobry specjalista.Szkoda, że nie przyjmuję już w Piaskach jako alergolog.Super lekarz polecam.

• 5

Bardzo dobry specjalista,poświęca dużo czasu dla pacjenta,polecam

• 5

Bardzo miły, uprzejmy, kompetentny i wesoły lekarz

• 5

Po prostu jest lekarzem z powołania. Jak jego mama która uratowała mi życie kiedy byłam niemowlaczkiem. Dziękuję

• 5

super lekarz, bardzo trafne stwierdzenie na co chorowałam.

• 5

polecam tego lekarza.Kompetentny, uprzejmy.

Gdzie przyjmuję

place 11

Marcinkowskiego 19
    Jarocin
    51,97440417,4902910 62 747 63 57

Kalendarz przyjęć

Pon15.09Wt16.09Śr17.09Czw18.09Pt19.09So20.09Nd21.09
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat