lekarz Andrzej Ciapała

3,9
3,9

izabel

26.05.2014

Lekarz godny polecenia, opanowany, ma podejście do dzieci i wszystko wytłumaczy co będzie robił. Przeprowadza wywiad z rodzicami i też szczegółowo odpowiada na pytania i wyjaśnia niejasności. POLECAM

01.12.2013

Nie za ciekawy laryngolog. Szybko zbywa ludzi czeka tylko na kasę a dokładnie wyleczyć nie może.................................................................

24.06.2013

w piątek miałam wizytę u doktora. Na drzwiach była kartka nieczynne z powodu choroby. Nie wiem na co był chory, ale godzinę po wyznaczonej wizycie biegał po sklepach , a w poniedziałek siedział cały opalony i zadowolony z przedłuzonego o 2 dni wekendu. Nieładnie tak oszukiwać pacjentów. Ciekawe,ktoś mi mówił że jest miły tylko dla kasy a tak naprawdę ma nas pacjentów gdzies. Kiedyś ni wierzyłam. teraz widzę że to prawda

27.05.2013

Polecam zdecydowanie tego lekarza moją córeczkę ładnie wyprowadził przestała chorować .Polecam.

17.04.2013

pan doktor Ciapała miał zdjęcie i stwierdził że syn niema złamanego nosa ,a jak się okazało w szpitalu to miał i to nawet z przemieszczeniem . i teraz musi mieć łamany nos bo inaczej będzie miał krzywy.nikomu nie polecam tego lekarz coś strasznegio

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Jarocin"?

Hallera (Ośrodek Zdrowia)
Moniuszki 9