2,4
2,2
2,1
2,9
1,9

Nie polecam. Na przełomie 15 i 16 TC, gdy byłam na rutynowych badaniach krwi odeszły mi w przychodni w toalecie wody. Pielęgniarki nie wezwały pogotowia, nie wezwały nawet lekarza, który przyjmował za drzwiami. Zostawiły mnie zrozpaczoną na korytarzu, z silnym krwotokiem i twierdząc, że bidula poroniłam zaznaczyły, że mimo to muszę się udać do szpitala. Sama, z krwotokiem czekałam na korytarzu na męża, zostawiły mnie krwawiącą na podłogę i do butów wśród gapiących się ludzi. Jeden mężczyzna zaproponował mi transport "gdzieś", bo podejście pielęgniarek było tak obojętne, że z ich zachowania chyba każdy wnioskował, że się nic nie stało, że ja płaczę z byle powodu...a lejąca się ze mnie krew to filmowe efekty specjalne... "Spuść TO..." Jedna do drugiej powiedziała pokazując palcem na muszlę klozetową, w której jak założyły...było moje dziecko..."Spuść TO...dudni mi w głowie do dziś...syn był już ze mną połączony pępowiną i nie mógł tak wypaść całkiem ze mnie...żył jeszcze pięć dni...walczyłam o Jego życie, ale niestety...kto jest winien...? Nie mam już siły o tym myśleć...

poszłam do doktora Ciepki za namową koleżanki. Początkowo jako młoda dziewczyna byłam zadowolona że dostałam recepte na tabletki szybko i bez badań. dopiero po rozmowie z mama uświadomiłam sobie co zrobiłam. Mimo tego że przedstawiłam dokładnie chorobę mojej mamy z krzepliwością krwi i moich objawach doktorowi powiedział mi coś w stylu: Jedz wiecej witamin. Doktor wszystkim bez względu na zapotrzebowania przepisuje tabletki Yaz, które szkodzą zdrowiu. NIE POLECAM!!!! Szkoda że by zmądrzeć potrzebowałam roku trucia się tymi tabletkami i męczenia się z tym doktorem który na to miano nie zasługuje!

nie uprzejmy bardzo krzyczy pacjentki traktuje jak smarkule, głupie. zawsze po wizycie u niego mam dodatkowe dolegliwości

NIE POLECAM GO NIKOMU CIAZA BYLA ZAGROZONA ZERO BADAN KREW NA WLASNY KOSZT DO BADANIA MIALAM KAFLIKT SEROLOGICZNY GDYBY LEKARZ ZARAGOWAL WCZESNIEJ MOJA CORKA BYLA BY DZIS ZDROWA ALE NIESTETY MUSIALA PRZEJSC 2 TRANUZJE KRWI I NADAL OD LEKARZA DO LEKARZA URODZONA JAKO WCZESNIAK LEKARZ PROWADZONCY SKOMENTOWAL DLA MEZ CIESZCIE SIE ZE ZYJE PRZYSZLE MAMY UWAZAJCIE

JA JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z PANA DOKTORA TO JEDYNY LEKARZ KTORY POMOGL MI W CIAZY ZAGROZONEJ

najgorszy lekarz jakiego znam !!! przestrzegam wszystkie panie (zwłaszcza młode dziewczyn)przed tym lekarzem !!!

Zdecydowanie niepolecam i przestrzegam przed tym własnie LEKARZEM.Dlaczego?Ano dlatego:doprowadził moją mamusie do krytycznego stanu!Nowotwór złośliwy oraz torbiel wielkości główki NOWORODKA!!!To po pierwsze,po drugie sama doświadczyłam błędu pana doktora:żle założona wkładka domaciczna co groziło niechcianą ciążą!oraz wychodowanie nadżerki,po trzecie siostra przez prawie rok czasu nie została zbadana jakkolwiek dosłownie!nawet jej niedotknął a mimo to lekarz przepisywł tabletki antykoncepcyjne.

Poszłam do Ciepki z prośbą o założenie spiralki.Powiedziałam mu ze urodziłam 3 dziecko i chciałabym spiralke. Zapytał gdzie chodziłam z ciążą, powiedziałam ze prywatnie.Na prosbe załozenia spiralki odpowiedział mi ze mam sobie isc założyc prywatnie.A rok wczesniej byłam z nim umówiona w przychodni na załozenie za 150 zł (ale juz byłam w ciazy wiec nie zdazyłam. Mówie mu ze przeciez pan doktor tez zakłada za pieniazki, powiedział ze mi nie załozy i ze mam wracac skąd przyszłam. A jeszcze jego wrzaski na mnie słyszała cała przychodnia. Ot i cały Ciepka.

..Jak tak czytam Wasze wszystkie wypowiedzi to pewnie bym do Niego nie poszła...ale była i wiedziałam jaką ma opinie...Ja zawsze chodziłam prywatnie do ginekologa i nie umieł zdjagnozować co mi dolega i nie wysyłał na żadne posiewy...Zmieniłam na innego i tez mi nie pomógł...a ja sama byłam bliska depresji...i wtedy postanowiłam ze pójde do Ciepki.....powiedziałam co mi dolega,i zostałam wysłana na posiew..diagnoza była taka ze miałam grzybice nie leczona od więcej niz roku.....Ciepka zalecił leczenie i jak narazie jest oki .....

bardzo fajny lekarz prowadził mnie rzez cała ciąze:D

bardzo fajny lekarz prowadził mnie rzez cała ciąze:D