dr n. med. Andrzej Cieplak

Spaprał mi cesarkę. Potrafił tylko wziąć kasę za "opiekę" w państwowym szpitalu, a zostawił w ranie kłębek nici. Tak wszystko zeszył, że po latach inni lekarze tylko się dziwili co to ma być. O drugim dziecku już tylko mogłam pomarzyć. Nawet nie liczył się z tym, czy dziecko jest już gotowe do przyjścia na świat. Wskazanie do cesarki było naprawdę względne i nic złego się nie działo, do terminu terminu porodu był jeszcze czas, ale on uważał że te tygodnie nie robią różnicy. Odbiło się to niestety na zdrowiu mojej córki. Ten lekarz to był człowiek, który potrafił narzucać tylko swoje zdanie i nic nie liczył się z pacjentką - bardzo arbitralny w sposobie bycia.

Dobry lekarz z dużym doświadczeniem. Zna się świetnie na tym co robi. Przeprowadził mnie przez ciążę i jestem bardzo zadowolona. Jedyny minus to niezbyt nowoczesny sprzęt, którego używa Pan doktor. Ogromną zaletą jest wieloletnie doświadczenie.