lekarz Andrzej Czop

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

serdecznie polecam dr Czopa, jest wybintnym specjalistą ortopedii dziecięcej, godny zaufania, pewny siebie, doświadczony:)

Polecam, byłam w szpitalu przez długi okres czasu z córką (zwichnięcie stawów biodrowych) miałam okazje obserwować prace tego lekarza. Dr Czop jest bardzo dobrym lekarzem, do Warszawy przyjeżdżają matki z całej Polski, wiem, że jego konikiem są stopy końsko-szpotawe ale tez specjalizuje się w zwichnięciach stawów biodrowych, dysplazji. Byłam u niego prywatnie był oburzony, że przychodzę prywatnie nie namawia na leczenie prywatnie wręcz zachęca do konsultacji u siebie na oddziale. Jest tez bardzo dobrym człowiekiem, jest bardzo bezpośredni:) polecam szczerze. Przez ponad 30 lat był z-ca ordynatora w Otwocku. Jest jednym z najlepszych ortopedów w Polsce http://ptoitr.pl/almanach-ortopedow-polskich/o/czop-andrzej.

Doskonały specjalista. Na spokojnie wszystko wytlumaczy. Ma podejscie do dzieci. Dzieki niemu syn uniknął szyny.

Super lekarz. Ma bardzo dobre podejscie do pacjenta I do choroby. Nie owija w bawelne . Jest bardzo uprzejmy.

Wspaniały specjalista i człowiek! Operował mojego syna z powodu stóp płasko koślawych statycznych. Obecnie syn jako siedemnastolatek funkcjonuje bez ograniczeń, jeśli chodzi o stopy. Doktor uprzedzał, że może mieć trudności z jazdą na rowerze i grą w piłkę, bo nie będzie miał możliwości ruchu stopami na boki. Syn jednak gra w piłkę bez problemu i uwielbia jeździć na rowerze. Doktor pamięta syna, choć obecnie tylko raz do roku zjawiamy się na wizytach kontrolnych. Zawsze jest życzliwy, nigdy nie namawiał na wizyty prywatne. Zoperował dziecko 2 tygodnie po pierwszej wizycie, bo jak stwierdził: "Jeśli dziecko boli, to po co ma długo cierpieć". Uwielbiamy doktora i jesteśmy mu bardzo wdzięczni.

Niepolecam, bylismy na konsultacji u pana doktora zalecona operacja z powodu pogorszenia stanu zdrowia nogi, przyszlismy na umówioną wizyte jednak na drugi dzien pan sie rozmyslił i wysłał nas dodomu, ewidentnie chciał od nas korzysc majątkową. Juz nigdy więcej neipojdziemy do pana doktora, niepolecam nikomu, córka była juz na bloku operacyjnym, ale stwierdził że chyba jednak jest zawczesnie na operacje.

Prawdziwy lekarz z powołania! Pełen profesjonalizm i zaangażowanie, konkretny, zdecydowany, nie wróży z fusów, lecz zleca wszystkie niezbędne badania. Pamięta swoich pacjentów nawet po wielu latach. Po 3 operacjach stóp końsko-szpotawych jedynym śladem, który został są blizny; sama wada w trakcie normalnego funkcjonowania nierozpoznawana przez innych. Jeszcze pracując w szpitalu klinicznym w Otwocku potrafił przyjmować do samego zamknięcia przychodni mając na uwadze pacjentów zjeżdżających z całej Polski. Wybitny człowiek!

Profesjonalista, przez duże "P", tak najkrócej mogę opisać moją opinię na temat Pana Andrzeja Czopa. Całe szczęście, że trafiliśmy do jego gabinetu, gdzie natychmiastowo zalecił zdjęcie rozwórki Koszli u naszej córeczki, którą zaleciła 3 dni wcześniej ortopeda z przychodni na Dąbrowszczaków 5(twardo odradzam korzystania z usług Pani ortopedy która tam przyjmuje). Dalsze używanie tej rozwórki mogło się skończyć okaleczeniem naszej córeczki.

Doktor Czop leczył mi stopy teraz chodzę normalnie podczas gdy inni mówili że nie da się z moją chorobą nic zrobić. Człowiek bardzo życzliwy i uprzejmy.

To prawda, że dr. Czop ma bardzo mało czasu na każdą wizytę ale nie dlatego,że mu się nie chce a dlatego, że mu się bardzo chce. Przyjmuje bardzo wielu małych pacjentów i robi wszystko żeby dla każdego z nich znaleźć choćby odrobinę czasu. Mój synek Leon jest od grudnia 20122 roku (od 6 doby życia) leczony u doktora metodą Ponsetiego i efekt jest rewelacyjny. Leon miał najcięższy przypadek stopy końsko-szpotawej, czwarty stopień, stopa krótka i sztywna. Leon w lutym 2012 miał zabieg podcinania ścięgna wykonany przez doktora. Obecnie pięknie staje na leczonej stopie i zaczyna chodzić a różnicę w budowie względem stopy zdrowej zauważają tylko wtajemniczeni.
Co do wizyt prywatnych - oczywiście dają możliwość szerszej konsultacji gdyż zwyczajnie w klinice prywatnej lekarz ma więcej czasu dla pacjenta ale nas dr. Czop nigdy nie namawiał na wizyty prywatne. Co więcej dzisiaj gdy wspomniałam,że przyjedziemy prywatnie, żeby dłużej porozmawiać dr. Czop powiedział, że nie ma takiej potrzeby gdyż stopa leczy się idealnie i zaprosił na wizytę za trzy miesiące na Niekłańską.
Polecam dr. Czopa - świetny i zaangażowany lekarz.