dr n. med. Andrzej Dałek

Laryngolog

Jestem po konchoplastyce. Zabieg przebiegł rewelacyjnie. Doktor z ogromnym doświadczeniem i super podejściem do pacjenta. Gorąco polecam tego doktora.

Bardzo się cieszę, że dane było mi trafić do Pana doktora. Operował mi przegrodę nosa. Polecam bardzo. Pod każdym względem - czapki z głów !

Bardzo profesjonalny i miły lekarz . Operował mi przegrodę i jestem zadowolona z efektów , nareszcie oddycham przez nos.

Przez kilka lat syn był leczony niby to na anginę niby to zapalenie gardła pochodzenia alergicznego, ciągłe podawanie antybiotyków i leków przeciwalergicznych.W badaniu laryngologicznym przez panią doktor z Arkońskiej stwierdzony był przerost trzeciego migdałka, ale nie kwalifikującego się do usunięcia i tak przez 3/4 lata,a dziecko cierpiało aż trafiliśmy właśnie do doktora, ten zdecydował, że do usunięcia. Pomógł nam zarejestrować się w szpitalu i usunął "to dziadostwo". Od tamtej pory skończyło się wieczne podawanie antybiotyków nawet odstawiliśmy leki antyalergiczne(za zgodą pani alergolog).I nic się nie dzieje od 4 lat ;)

LEKARZ GODNY POLECENIA. MIŁY, UPRZEJMY. POTRAFI WYTŁUMACZYĆ W CZYM TKWI PROBLEM.

w 1989 roku Pan Dałek uratował moje życie w Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. To wspaniały lekarz.

Kompetentny,delikatny ,bardzo słowny i uprzejmy.

Kompetentny,delikatny ,bardzo słowny i uprzejmy.

Polecam,miły i sympatyczny.Jestem po operacji przegrody nosa,bardzo się bałam ale wszystko poszło dobrze dzięki wsparciu lekarza.

Godny polecenia fachowiec. rzetelny, miły, z dobrym podejściem do pacjenta.

Godny polecenia fachowiec. rzetelny, miły, z dobrym podejściem do pacjenta.