Andrzej Dmitruk

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.45
38 opinii

Wizyta była krótka, ale wszystkiego się dowiedziałam. Bardzo sympatyczny i rzetelny lekarz. Zabieg przebiegł prawidłowo, bez komplikacji i w świetnej atmosferze. Polecam

Znakomity lekarz, świetny fachowiec, miły człowiek. Konkretny ,o ujmującym sposobie bycia, wzbudzający zaufanie.Zabieg został wykonany w mistrzowski sposób.Gorąco polecam Pana Doktora!

Super lekarz, kompetentny , miły i w moim przypadku szczęśliwy, ponieważ problem okazał się niegroźny.

Bardzo dobry specjalista. Operował mnie w 2007r. Miły, bezpośredni w stosunku do pacjentów. Kompetenty w dziedzinie onkologii.

supre super jeszcze raz super ;) polecam każdemu ;)

Jest to naprawde swietny fachowiec, bardzo kompetentny, ludzki i konkretny. Takich lekarzy nam brakuje.

Mogę z czystym sumieniem polecić tego lekarza, najpierw wizyty kontrolne, jednak po jakimś czasie guzek zaczął mi się powiększać, więc lekarz zalecił usunięcie. Sam zabieg zupełnie bezbolesny, po 2 miesiącach nie ma śladu blizny. Na dalsze wizyty kontrolne oczywiście też planuję dr. Dmitruka.

kiepski z niego chirurg nie polecam go nikomu

Byłam najpierw na wizycie "rozpoznawczej", chciałam się poradzić w sprawie usuwania pieprzyka. Za wizytę nie wziął ani złotówki, nie nakłaniał też na usuwanie. Zdecydowałam się jednak na zabieg i kolejna wizyta (czyli usunięcie pieprzyka) to koszt 100zł, zgodnie z cennikiem. Rzeczywiście kolejki są długie jeśli chodzi o konsultacje, natomiast na zabiegi umawia się na konkretną godzinę. Jestem w pełni zadowolona, jutro idę na USG piersi, nie mam wątpliwości, że wizyta będzie rzetelna i wiarygodna. Polecam w 100%!

b.dobry lekarz,specjalista,godny polecenia.Operował mnie kilka lat temu i od tego czasu jestem pod kontrolą w Por.Onkologicznej w szpitalu MSWiA.Korzystałam tez z wizyty w gabinecie prywatnym .Mam pełne zaufanie do diagnozy dr. Andrzeja.Odpowiada mi też poczucie humoru dr.Jedyną niedogodnością są długie kolejki w MSWia i gabinecie prywatnym.Szkoda,że nie mozna zapisać się na wizyte prywatną -dzień i godzina.Ale da sie to przeżyć raz do roku.

W 100% polecam! Bardzo dobry specjalista i do tego wspaniały i miły człowiek. Otwarty i przyjazny. Nie jest nadętym bufonem ;)

BARDZO DOBRY, UCZCIWY ,KOMPETENTNY. PRZYJAZNY PACJENTOWI.Ktoś w opinii pisze, że ma humory. Kto ich nie ma. Co do żartów, uważam że są taktowne i na miejscu. Jeżeli komuś nie odpowiadają polecam dr. Michała Chomańskiego - ten lekarz ma dopiero humor :)

Wg mnie świetny lekarz. Napięcie z którym człowiek wchodzi do gabinetu (fakt, kolejki są długie i trzeba się naczekać), mija jak ręką odjął. Polecam wszystkim znajomym i też chwalą. Być może nie zawsze ma dobry humor (mnie nie zdarzyło się jeszcze trafić na taki, mimo wieloletnich wizyt), ale zrozumcie człowieka!! Mógłby przyjmować tylko dziesięciu pacjentów i nie byłby zmęczony, ale gdzie poszłaby ta reszta?

Byłem w prywatnej praktyce tego lekarza, stado pacjentów w poczekalni i klatce schodowe, lekarz nie umawia na określoną godzinę,trzeba zmarnować dużo czasu w kolejce, chociaż muszę mu przyznac, że przyjmuje do ostatniego pacjenta. Odradził mi usunięcia guza,był przekonywujący i przekonał mnie. Guz później rozrósł się i poszedłem do innego lekarza, bo wystraszył mnie ten jego bałagan kolejkowy. Ten inny lekarz był zdziwiony, dlaczego wcześniej guza nie usunełem, bo teraz trzeba było robić to operacyjnie w znieczuleniu ogólnym.

Witam Serdecznie; może i ten lekarz jest super specjalistą, ale na pewno brak mu taktu, ma zmienne nastroje,głupie żarty, a tym samym oczekuje od pacjentów znajomości wiedzy medycznej i postępowania w leczeniu; nie precyzuje swoich wypowiedzi-"za język trzeba ciągnąć".....

świetny specjalista i bardzofajny człwiek...nie nadęty bufon . Cieszę sie ,że trafiłem do jego gabinetu . Polecam innym potrzebującym pomocy

Bardzo dobry lekarz,wspaniały człowiek,a do tego ciepły i serdeczny.Nie spotkałam jeszcze takiego lekarza.Polecam wszystkim tego znakomitego lekarza i człowieka.Jagoda

Miły człowiek ale mam wątpliwości co do leczenia.

jest super poleciłam już koleżance z pracy

Jest wspaniałym lekarzem, podczas wizyty wszystko szczegółowo opowiedział, informował mnie co i jak będzie robić. Jest przesympatyczny jego poczucie humoru eliminuje strach z którym się przychodzi :) jest godny polecenia :)

jest zmienny w nastrojach, czasami wręcz nieprzyjemny i ostry w słowach, chociaż pierwsze wizyty odebrałam całkowicie odmiennie. wymaga od pacjenta wiedzy medycznej i znajomości procedur postępowania, a co mnie to obchodzi ja jestem pacjentem i przychodzę po fachową poradę i leczenie. Nie obchodzi mnie ich wewnętrzny porządek prawny, ład w przyjmowaniu pacjentów. W unii wygląda to o wiele prościej, ale czy pacjent jest winien, że u nas nie ma w niczym jasności, ale lekarz znający się b.dobrze-fachowiec, polecam, ale bywa krnąbrny, moę zaskoczyć swoim zachowaniem

Polecono mi tego lekarza jako wyjątkowego specjalistę - niestety wyszłam z gabinetu rozczarowana, a przede wszystkim niedoinformowana.Podsumowując, niezbyt uprzejmy człowiek, który oczekuje od pacjenta wiedzy medycznej, sam przy tym niczego nie wyjaśniając.

Witam ! Jest to WSPANIAŁY LEKARZ i CZŁOWIEK jednocześnie. Mam ogromne zaufanie do tego lekarza. Jestem pod jego opieką kontrolną od kilku lat i nie mam żadnych uwag do jego zachowania i kompetencji.

Świetny lekarz, mocno podbudowuje człowieka, zawsze uśmiechnięty i dowcipny, nie za wszystkie konsultacje bierze pieniądze, bierze mniej niż ma zapisane w cenniku:) Byłam u niego z 3 razy przed zabiegiem i wziął pieniądze tylko za zabieg. Polecam

Świetny fachowiec, szybkie rozpoznanie, skuteczne leczenie. Polecam

doskonały specjalista - kompetentny, wierzę mu w 100%, wspaniały człowiek - sprawia, że pacjent po wejściu do gabinetu przestaje się bać

Ja osobiście szczerze polecam tego lekarza; rzeczowy, ciekawy (wywiad) i szczery; profesjonalista w każdym calu. Koszt wizyty, rzecz jasna, uzależniony jest od rodzaju zabiegu, któremu się poddajemy.

Świetny specjalista, miła atmosfera, pełne zrozumienie, wspaniała opieka, zabieg całkowicie bezbolesny, profesjonalne wykonanie zabiegu, polecam z całą odpowiedzialnościa!!

pAN DOKTOR JEST OSOBĄ BARDZO KONTAKTOWĄ I POGODNĄ ORAZ BARDZO BEZPOŚREDNIĄ NIE STWARZAJĄCĄ DYSTANSU pOZA TYM JEST TO WSPANIAŁY SPECJALISTA I CZŁOWIEK

Świetny specjalista , godny polecenia, szanujący pacjentów zwłaszcza ich czas, niesamowicie miły i taktowny, pomijając oczywistą kwestie, jaką jest jego absolutny profesjonalizm.

Został mi polecony przez osobę której pomógł i też bardzo go chwali.Chodziłam do niego na krioterapie. Jedyny lekarz któremu ufam. Miał wiele cierpliwośći dla mnie bo dzwoniłam i chodziłam do niego bo miałam wiele pytań jeżeli coś tylko wzbudzało moje wątpliwości podczas leczenia. Nie wachałabym się ani chwili żeby polecić go.

kompetentny bardzo dobry miły Doktor poecam nigdy mnie nie zawiódł pozdrawiam Elżbieta Piasecka

Bardzo dobry lekarz, polecam go każdej osobie, bezpośredni, miły, uprzejmy.

Bardzo dobry lekarz!wyrozumiały ,a jednocześnie bardzo rzeczowy,a przede wszystkim nie zależy mu tylko na forsie.

Wspaniały lekarz i równie wspaniały człowiek, doskonały fachowiec,jest to lekarz którego poleciłabym wszystkim.

Zbagatelizował mego niezłośliwego nowotwora, powiedział abym poczekała. Pytam na co??? Dziwnie podszedł do mego przypadku. Konsultowałam to z innymi lekarzami, każą jak najszybciej operować. A ten lekarz odmawia operacji... dziwne co....??

Jest jednym z najlepszych chirurgów onkologów w Białymstoku.

warto skorzystać z porady.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny