dr n. med. Andrzej Dmitruk

Chirurg onkolog, Onkolog

Niezwykły lekarz, chce pomóc pacjentowi !!!! Zabieg był mega szybki, bezbolesny, atmosfera przemiła, a cena ku zaskoczeniu- z rabatem. Polecam wszystkim !!!

Serdecznie NIE POLECAM, w nagłej sytuacji, zachęcona fantastycznymi opiniami postanowiłam zasięgnąć porady u Pana doktora. Nieco załamana gdyż nikt wcześniej nie był w stanie mi pomóc myślałam że lekarz z tak ogromnym doświadczeniem przynajmniej nakieruje mnie na jakiekolwiek "tory" w kierunku wyzdrowienia...Niestety, z uwagi że sytuacja wystąpiła dość nagle nie miałam możliwości umówienia się na wizytę (Pan doktor przyjmuje 2 dni w tyg. od 15 do 19 i tylko w tych godzinach możliwa jest rejestracja). Postanowiłam więc po prostu zajść do gabinetu i grzecznie zapytać czy Pan doktor znajdzie dla mnie chwilę.. Proszę mi wierzyć, byłam u wielu specjalistów z uwagi na swoją przypadłość ale nigdy w życiu nie zostałam tak potraktowana... Zostałam na "dzień dobry" zbesztana że raczyłam się pojawić BEZ REJESTRACJI! i prawie wyrzucona z gabinetu... Mimo że na wstępie zapytałam czy mogę zająć chwilkę i czy doktor mnie przyjmie ( w całej przychodni prócz mnie był jeden pacjent i Pan doktor - siłą rzeczy o możliwość przyjęcia mogłam zapytać tylko jego).
Nigdy nie poczułam się tak upokorzona prosząc jedynie o pomoc. Potrzebowałam dosłownie 10 minut (PŁATNEJ) rozmowy- nic więcej.
Panie doktorze- jeżeli będzie miał Pan możliwość czytania tej opinii- nie życzę Panu żeby ktokolwiek tak Pana potraktował jak Pan potraktował mnie.

Nie polecam tego lekarza i jego podejścia. Zostałam potraktowana bardzo lekceważąco. Nie próbował znaleźć żadnego rozwiązania na moją przypadłość. Tylko po prostu powiedział, że nie da się nic z tym zrobić i żadnej dyskusji. Nie spodziewałam się takiego podejścia na prywatnej konsulatcji. Najgorzej zainwestowane pieniądze i czas.

Bardzo miły i bezpośredni lekarz.Wszystko wyjaśni i jest super specjalistą.Jestem już dwa lata pod jego opieką i bardzo sobie chwalę.Jest miły i bezpośredni.Polecam każdemu kto ma jakieś wątpliwości.Wspaniały chirurg onkolog.Krystyna

Super podejsie do pacjenta. Bardzo kompetentny i bezposredni. Byłam jego pacjentka i jako jedyny rozmawiał ze mną jak z człowiekiem. Wszystko mi wyjaśnił dokładnie, odpowiedzial na moje pytania konkretnie. Nie pozbawiony poczucia humoru przez co czlowiek nie czuje tak bardzo strachu.

Bardzo kompetentny, uczciwy, przesympatyczny człowiek i lekarz. Bardzo dobry specjalista. Nazywa rzeczy po imieniu i rozwiewa wszystkie obawy i wątpliwości. Polecam.

Świetny człowiek, śmieszny po wejściu nie stresujesz się. Wytłumaczy, podpowie. Nie jest sztywnym człowiekiem, których można spotkać często w przychodniach, wychodzi naprzeciw pacjęta. POLECAM!

Wysokiej klasy specjalista. Wspaniały chirurg i onkolog. Przede wszystkim wspaniały człowiek. Tak miłego, kompetentnego i empatycznego specjalisty poza Nim nie ma na całym Podlasiu!

Wizyta była krótka, ale wszystkiego się dowiedziałam. Bardzo sympatyczny i rzetelny lekarz. Zabieg przebiegł prawidłowo, bez komplikacji i w świetnej atmosferze. Polecam

Znakomity lekarz, świetny fachowiec, miły człowiek. Konkretny ,o ujmującym sposobie bycia, wzbudzający zaufanie.Zabieg został wykonany w mistrzowski sposób.Gorąco polecam Pana Doktora!