lekarz Andrzej Dubaniewicz

Gastroenterolog, Gastrolog

Anonim

12.11.2012

Lekarz godny polecenia;profesjonalista z prawdziwego powolania,w gabinecie wraz z zona stwazaja wspolnie aure rodzinna.Najtrudniejsze badanie w takich rekach przechodzi sie bez stresu i bolu.MOZNA BYC DUMNYM MAJAC TAKICH LEKARZY ,SERDECZNE PODZIEKOWANIA ZA PRZEPROWADZONA KOLONOSKOPIE tak wspanialym lekarzom

Elżbieta

16.06.2014

Długo dojrzewałam do gastroskopii. I dobrze, bo trafiłam do doktora Dubaniewicza. Jestem zachwycona! Przyznam, że bardzo obawiałam się tego badania, bo dookoła słyszałam, że jest bardzo nieprzyjemne. Może, ale na pewno nie jest takim, w gabinecie doktora Dubaniewicza. A jak wygląda ? Leżę. Przede mną lekarz, z pewną i jednocześnie delikatną ręką, a za moimi plecami... ANIOŁ STÓŻ - wspaniała osoba- żona ( i również lekarz) pana doktora, która przeprowadza przez badanie rewelacyjnie. Wystarczy słuchać, co mówi i nie ma żadnych (!!!) negatywnych wrażeń. Przez cały czas słucham informacji i wyjaśnień - na jakim etapie jest badanie i co widać. Dużo wyjaśnień przed badaniem i po badaniu. Przy tym wszystkim - uroczy ludzie. Państwo Dubaniewiczowie, tworzą w gabinecie wspaniały tandem.
Jeżeli jesteś osobą, która szuka lekarza do wykonania gastroskopii, to... biegusiem (!!) do pana doktora Dubaniewicza.
Szanowni Państwo. Jeszcze raz bardzo dziękuję za badanie, za wyjaśnienia i empatię. Serdecznie Państwa pozdrawiam i życzę dużo satysfakcji z wykonywanego ( wspaniale!!!) zawodu.

Grzegorz

09.08.2015

W poniedziałek Pan dr robił mi kolonoskopi, ostrzegano mnie, że to badanie nie należy do przyjemnych. I tu miłe rozczarowanie, delikatność, wyczerpująca informacja w trakcie badania, miła asysta żony Pana doktora, przyjazna atmosfera. Biorąc pod uwagę okoliczności-"pieszczoty" po prostu. Pełna zrozumiała, informacja po badaniu.

Elżbieta

07.08.2015

Doktor Dubaniewicz przeprowadzał kolonoskopię w sposób bardzo delikatny i wyjątkowo mało nieprzyjemny jak na takie badanie. Atmosfera w gabinecie (asystująca żona również lekarz) wyjątkowo spokojna i serdeczna. Podczas badania byłam na bieżąco informowania o przebiegu badania i otrzymałam odpowiedź na wszystkie pytania. Gorąco polecam gabinet dr Dubaniewicza

Anonim

10.06.2015

Rewelacyjny lekarz genialnie wykonujący swoją pracę. Kolonoskopia zupełnie bezbolesna, bez pośpiechu w miłej atmosferze i przede wszystkim z pełną odpowiedzią na wszystkie pytania. Bardzo gorąco polecam tego lekarza.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii