dr n. med. Andrzej Dubiński

Kardiolog

U doktora leczyłem się jeszcze jak był ordynatorem w szpitalu. Olbrzymia wiedza, zaangażowanie. Byłem jeszcze kilka razy prywatnie a mieszkam 50 km od Wałbrzycha. Polecam i twierdzę że w rejonie trudno porównać innego, choć pewnie są ale dostęp do mich jest nie do zaakceptowania .

Bardzo dobry lekarz. Cierpliwie słucha pacjenta i poświęca mu dużo czasu. Wizyta odbywa się bezstresowo w miłej atmosferze co w przypadku osób w podeszłym wieku jest b. ważne. W sposób jasny tłumaczy wyniki badań i kieruje leczeniem. Polecam !

Dzięki diagnozie dr Dubińskiego(skrzep w przedsionku serca) i skierowaniu do szpitala.uniknąłem zawału a i być może śmierci. Dziękuję.

nie potrafi badać ...............................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Przeszłam po wielu kardiologach w Wałbrzychu, ale dopiero ten lekarz zajął się moją chorobą. Dokładnie wytłumaczył jak żyć z niewydolnością i jak sobie pomóc. Szkoda, że nie pracuje w szpitalu, bo tam niestety większość badań się robi i człowiek skazany jest na tą pożal się Boże obsługę. Polecam doktora Dubińskiego wszystkim sercowcom.

Bardzo dobry lekarz.Polecam .Lepiej zapłacić niż czekać w nieskończoność.

Bardzo dobry lekarz.Polecam .Lepiej zapłacić niż czekać w nieskończoność.

Lekarz z powołania. Poświęca dużo czasu pacjentowi. Polecam!

Lekarz z powołania. Poświęca dużo czasu pacjentowi. Polecam!

Bardzo dobry kardiolog - polecam wszystkim:))

Bardzo dobry kardiolog - polecam wszystkim:))

bardzo życzliwy,aczkolwiek pobieżnie potraktował mój problem, szukam jeszcze jednego kardiologa

Bardzo miłe podejście, zrozumiale i cierpliwie tłumaczy problemy. Po wizycie odnosi się wrażenie, że pacjent jest dla Niego ważny.