dr n. med. Andrzej Dudziński

Okulista

Piotr

21.10.2015

Nie polecam, Pan doktor skierował moją żonę na poród siłami naturalnymi, nie biorąc pod uwagę faktu, że żona ma 70% utratę pola widzenia w prawym oku z powodu uszkodzonej siatkówki. Inni lekarze nie mieli przeciwwskazań do cesarskiego cięcia. Nie polecam.

13.08.2012

Pierwszy kontakt z PANEM DOKTOREM miałam 18 lat temu,trudno dzisiaj wszystko opisać.Moja choroba miała przebieg dość intensywny i rokowania były poniekąd ponure -po drodze przeszłam kilku innych lekarzy zanim nie trafiłam do dr.Dudzińskiego. Powiem tylko jedno - gdybym w swoim czasie nie trafiła w te ręce dzisiaj byłabym osobą niewidzącą. Nie miałabym dzisiaj rodziny i nie mogłabym codziennie patrzeć w piękne oczy swoich dzieci. Potem byłam jeszcze z jednym z moich maleństw (miało wtedy 12 miesięcy)-po kilku następnych latach w Klinice -super zostałam przyjęta. Moja choroba lubi się podobno czasami powtarzać ale niekoniecznie.W moim przypadku okazało się że niekoniecznie,lecz przez następnych 20.. lat drżałam czy specjalista tej klasy nie rzuci tego wszystkiego i nie wyjedzie za granice.Kiedy czytam niektóre posty to mnie trochę nosi,no ale ludzie mają różne oczekiwania. Jedyną rzeczą którą mogę się dzisiaj PANU DOKTOROWI ODWDZIĘCZYĆ jest tylko to ze nie pozostanę anonimem tak jak inni-Iwona Lesser(Serwin)- 500 614 543.Chcę jeszcze dodać coś na temat KASY-zapłaciłam tylko raz!!! -za pierwsza wizytę -prywatną z własnego wyboru i to nieduże pieniądze ,potem była hospitalizacja trwała ok. 3 mies. Nasiedziałam się na korytarzach Kliniki i nasłuchałam Jadu różnej maści (przez duże JJJ) .Każdy narzeka i wie wszystko najlepiej.Kurcze przecież nic prostszego iść na medycynę i już ...... Ja do dzisiaj czuje niedosyt bo żadne słowa nie są w stanie oddać mojej wdzięczności za okazaną przez Pana ludzką pomoc !!! I te chwile normalności -dzięki Pana poczuciu humoru w chwilach kiedy człowiekowi wydaje się że już gorzej być nie może....

18.08.2012

wspaniały lekarz i wspaniały człowiek, Niezwykłe podejscie do pacjenta! Jestem szczęśliwa, że mam możliwość leczenia się u Pana Doktora!Wielka kompetencja i wielkie serce dla pacjenta. Wyjątkowe poczucie humoru oraz skromność i ogromna życzliwość dla pacjentów sprawiają że jest bardzo lubiany , szanowany i kochany przez pacjentów!

03.07.2013

wspaniały Człowiek i wspaniały lekarz! Polecam Wszystkim!. Wielka kultura osobista wyjątkowo serdeczne podejście do pacjentów. Kompetencja z najwyższej półki!

25.09.2013

jestem bardzo zaskoczona podejściem do pacjenta pan doktor nas przyjął niesamowicie uprzejmie jestem bardzo wdzięczna mama już po zabiegu zaćmy gdyby każdy lekarz był taki skromny i uprzejmy jeszcze raz dziękuję córka Rozpara Jadwiga

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Okulista Gliwice"?

INTEROFTALMIKA
Ul.FIELDORFA NILA 10/3U