dr n. med. Andrzej Dudziński

Okulista

03.07.2013

wspaniały Człowiek i wspaniały lekarz! Polecam Wszystkim!. Wielka kultura osobista wyjątkowo serdeczne podejście do pacjentów. Kompetencja z najwyższej półki!

25.09.2013

jestem bardzo zaskoczona podejściem do pacjenta pan doktor nas przyjął niesamowicie uprzejmie jestem bardzo wdzięczna mama już po zabiegu zaćmy gdyby każdy lekarz był taki skromny i uprzejmy jeszcze raz dziękuję córka Rozpara Jadwiga

Piotr

21.10.2015

Nie polecam, Pan doktor skierował moją żonę na poród siłami naturalnymi, nie biorąc pod uwagę faktu, że żona ma 70% utratę pola widzenia w prawym oku z powodu uszkodzonej siatkówki. Inni lekarze nie mieli przeciwwskazań do cesarskiego cięcia. Nie polecam.

18.04.2013

Wspaniały lekarz. Wspaniały człowiek. Wielkie uznanie dla Pana Adiunkta. Życzę wszystkim,którzy mają problemy okulistyczne, aby mieli możliwośc leczyć się pod okiem tak znakomitego fachowca!Ogromne kompetencje i doświadczenie. A poza tym bardzo przystojny!Zawsze elegancki, zawsze czysty, ogolony, w czystym fartuchu. Na to też pacjenci zwracają uwagę. Pan Adiunkt moze być przykładem dla swoich kolegów po fachu

18.08.2012

wspaniały lekarz i wspaniały człowiek, Niezwykłe podejscie do pacjenta! Jestem szczęśliwa, że mam możliwość leczenia się u Pana Doktora!Wielka kompetencja i wielkie serce dla pacjenta. Wyjątkowe poczucie humoru oraz skromność i ogromna życzliwość dla pacjentów sprawiają że jest bardzo lubiany , szanowany i kochany przez pacjentów!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Okulista Gliwice"?

INTEROFTALMIKA
Ul.FIELDORFA NILA 10/3U