Andrzej Dymek

Taki lekarz jak pan doktor Dymek jest jeden na sto! Bardzo miły, prawdziwy Specjalista w swojej dziedzinie! Co by się nie działo - zawsze wytłumaczy w taki sposób, żeby wszystko było jasne, bardzo opiekuje się swoimi pacjentkami, i nie ważne, czy chodzi o ciąże czy jakieś kobiece problemy. Od całego serca polecam!

U doktora nie znalazłam się z powodu ciąży, ale zajął się mną świetnie. W 100% polecam! Jest bardzo kompetentny i miły.

Polecam bez wahania, zawsze w kontakcie, miły i uprzejmy z przeogromną wiedzą !!!! Podchodzi indywidualnie do każdej pacjentki na oddziale.

Podchodzi indywidualnie do każdej pacjentki na oddziale.

Doskonały lekarz specjalista. Profesjonalista. Wspaniały człowiek! Wart polecenia wszystkim kobietom zmagającym się z problemami zdrowotnymi. To lekarz o wysokiej kulturze osobistej, wzbudzający szacunek i poważanie dla Jego zawodowej pracy. Udziela rzetelnej odpowiedzi na każde pytanie, tłumaczy sposoby leczenia, możliwe przyczyny, możliwe skutki uboczne, zagrożenia itp. Delikatny podczas badania. Zawsze bardzo serdeczny, ciepły, życzliwy wobec wszystkich pacjentek bez względu na wiek. Wzbudza ogromne zaufanie. Polecam!!!

Pan Dr Andrzej Dymek, jest najlepszym lekarzem z jakimkolwiek kiedykolwiek miałam do czynienia! jest nie tylko bardzo kompetentnym lekarzem, potrafiącym pomóc i postawić trafną diagnozę, ale i bardzo dobrym człowiekiem. Swoją wiedzą wręcz zadziwia, służy radą o każdej porze. Niesłychane jest też to iż rzeczywiście bardzo przejmuje się stanem swoich pacjentek. Polecam, i na pewno Pan Dr zostanie moim lekarzem na bardzo długo ;)

Jeśli ginekolog w Miechowie, to tylko Andrzej Dymek!!!!

Jeśli ginekolog w Miechowie, to tylko Andrzej Dymek!!!!

Świetny lekarz!!!!!!!! Prowadził moją ciążę do samego końca. Jestem bardzo z niego zadowolona. To jest mój ulubiony lekarz.

Gorąco polecam dr.Andrzeja Dymka!!!:)Nie poszłabym do żadnego innego lekarza.

Gorąco polecam dr.Andrzeja Dymka!!!:)Nie poszłabym do żadnego innego lekarza.

Miałam do czynienia z kilkoma ginekologami i ten pan doktor jest najlepszy :) pozdrawiam i polecam

jest naprawde swietnym lekarzem:)mozna mu zaufac

jest naprawde swietnym lekarzem:)mozna mu zaufac