lekarz Andrzej Dziedzic

Bardzo dobry chirurg i lekarz. Dba o pacjenta . Jest empatyczny i bardzo profesjonalny. Polecam tego lekarza.

Doktor przyjal mnie po godzinach, uspokoil, wyjasnil wszystko. Przed wizyta bylam spanikowana, po wizycie wyszlam spokojna i zadowolona. Kompetentny a do tego bardzo sympatyczny.

Wspaniały lekarz z powołania, zabieg wykonuje profesjonalnie do tego pożartuje, zagada i nie wiadomo kiedy, a już po wszystkim. Człowiek, który nie przelicza wszystkiego na zysk widać, że dla pana doktora najwazniejsze jest leczenie i dobro pacjenta.

Bardzo kompetentny lekarz. Cierpliwy, delikatny i z bardzo dużą wiedzą o nowych metodach leczenia . Godny polecenia! !!

Byłem na usuwaniu gradówki. W innych miejscach wołali 450 zł za zabieg plus dodatkowo 50zł za wizytę. Tutaj to był koszt 300 zł, więc niesamowicie mnie zaskoczył pozytywnie. Leżąc na stole mówił mi krok po kroku jakie czynności wykonuje, żebym był w pełni świadomy co się dzieje i mówił mi ile zostało jeszcze do wykonania, więc nie stresowałem się i nie pytałem się w głowie "ile jeszcze". Wszystko poszło sprawnie w 20 minut. Polecam bardzo tego sympatycznego chirurga :)

Profesjonalizm, opanowanie,życzliwość i empatia - czyli wszystko, czego szuka spanikowany pacjent.Ternin wizyty batdzo szybki. Dbałość o sterylność ,co w takim miejscu jest bardzo ważne.Cena wizyty bardzo przystępna ( usuwanie kilku narośli w cenie wizyty,a nie jak w innych gabinetach" od punktu" Dziękuję doktorze;)) Chcałabym także podziękować bardzo miłej i kompetentnej pani pielęgniarce,która wraz z doktorem tworzy zgrany duet.

Bardzo spokojny, uprzejmy lekarz. Choć byłam raz, mogę śmiało powiedzieć, że lekarz jest kompetentny, a zabieg wykonywał spokojnie i dokładnie. Cena wizyty też nie jest wysoka. Polecam.

Lekarz godnego polecenia, konkretny w leczeniu, miły i spokojny dla pacjęta. Potrafi uspokoić nawet małe dziecko przed zabiegiem. Polecam!

bardzo dobry lekarz. Przyjął mnie w tego samego dnia i bardzo szybko dokonał zabiegu. Niezwykle uprzejmy, potrafi uspokoić roztrzęsionego pacjenta.

Świetny lekarz i przemiły człowiek. Kompetentny, rzeczowy a przy tym cierpliwy i uprzejmy. Jestem jego pacjentką od niedawna ale z całego serca polecam tego Lekarza.