dr Andrzej Elwart

Moim zdaniem bardzo dobry i doświadczony lekarz , polecam bo oby dwie ciąże prawidłowo zbadane .

Super lekarz ! O jakiekolwiek badania bym nie poprosiła zawsze są wykonywane, w dodatku Pan doktor sam zleca mi badania o których nie miałam zielonego pojęcia. Miły, sympatyczny i zawsze pozytywnie nastawiony do pacjentek. Serdecznie polecam.

Jeżeli ktoś chce się wybrać do lekarza na pogaduszki, to gorąco polecam... Niestety na lekarza się nie nadaje. Chodzę już do niego parę lat i ani razu nie zbadał mnie ginekologiczne! Pan doktor jest znakomity w wypisywaniu recept i w zarządzaniu ośrodkiem zdrowia, niestety nic poza tym...

Kompletna porażka !! Podziwiam Kobiety za odwagę, które leczą się czy tez prowadzą ciążę u szanownego PANA. To, że zwraca sie per Ty można przeboleć, byłam u niego 4 razy, ani razu mnie nie przebadał ginekologicznie, a od tego powinien zacząć !! Za to w wypisywaniu recept z płatnymi badaniami, czy lekami, które okazują się zupełnie zbędne to od razu. Zdecydowanie NIE dla tego PANA !!

Uważam, że to lekarz godny polecenia. Poświęcił mi dużo czasu, zlecił wszystkie badania. Jestem bardzo zadowolona.

moim zdaniem bardzo dobry doświadczony lekarz, polecam

moim zdaniem bardzo dobry doświadczony lekarz, polecam

Dobry lekarz...miałam troche problemów na początku z ciąża,chodziłam najpierw do innej pani ginekolog która nic nie widziła konkretnego na usg...u p. Elwarta było inaczej zajął sie wszystkim tak jak należało. Polecam !!!

lekarz kompletnie nie odpowiedzialny, do pacjentek zwraca sie na ,TY, lub ,co chcesz, przepisuje tabletki poronne a pózniej sie tłumaczy ze sie pomylił!!! szkoda słów nie polecam

nie polecam