Andrzej Filar

Duże doświadczenie. Sprawność manualna na bardzo wysokim poziomie niezastąpiona w zabiegach chirurgicznych. Bogata wiedza zawodowa. Miłe usposobienia i wysoka koncentracja na pacjencie. Polecam

Ten lekarz operował mi złamanie kości promieniowej ręki z przemieszczeniem. Ręka była operowana około 5 - godzin, źle złożona kość, kilka nadplanowych dziur w kości, bo płytka była przekładana w kilka miejsc, brak zrostu przez blisko rok, niedowład palców, uszkodzony nerw promieniowy. Sprawa zakończy się w sądzie, ponieważ stwierdzono już u specjalistów błąd w sztuce. Musiałem przejść przez dalsze 3 operacje specjalistyczne w Klinice w Poznaniu, aby uratować jakoś tą rękę odzyskać ruchy palców. Nie polecam tego lekarza - kto mu dał w ogóle dyplom ?

SUUUPER lekarz zna sie na rzeczy moge cos o tym powiedziec bo 1.5 miesiaca temu operowal mi kolano .POLECAM

super lekarz polecam ma podejscie do pacjeta ,sama przekonalam sie

super lekarz polecam ma podejscie do pacjeta ,sama przekonalam sie

Lekarz mnie nie obejrzał, niechciał wykonać prześwietlenia ręki ( bo niepotrzebne ) mimo zaleceń w wypisie ze szpitala, kazał przyjść dopiero za 6 tyg. mimo że częściowe zdjęcie gipsu miałem już po 3 tyg. Poprostu postawił diagnozę nie zapoznając się dokładnie moim przypadkiem. A na dodatek był zbulwersowany tym kto mi kazał przyjść do poradni na kontrole po 10 dniach ( a takie zalecenie miałem w wypisie ze szpitala).

Polecam gorąco tego lekarza, jest bardzo kompetentny, a przy tym sympatyczny i przyjazny. Na pewno jeszcze skorzystam z jego pomocy.

Świetny fachowiec - bez dwóch zdań. Potrafi połączyć doświadczenie z nowoczesna techniką. Zauważa szczegóły które inni pomijają.