Andrzej Filipiak

Bełchatów
51,363229119,36381110 601 95 64 53

Kalendarz przyjęć
Pon27.10Wt28.10Śr29.10Czw30.10Pt31.10So01.11Nd02.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.95
6 opinii

Pan doktor to świetny specjalista. Ponad 10 lat temu, kiedy był ordynatorem w szpitalu, zapewnił mi doskonałą opiekę po kiepskim podejściu lekarzy z Neurochirurgii i tylko dzięki niemu i jego zespołowi w ciągu miesiąca wyleczyłam porażenie nerwu twarzowego, które mi, wówczas bardzo młodej dziewczynie, mogło poważnie skomplikować życie. Dr Filipiak to niezwykle sympatyczny człowiek, który podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie. Wszystko dokładnie tłumaczy, informując też o ryzyku. Zaryzykowaliśmy i udało się. Dziękuję panie doktorze!

Oprócz profesjonalizmu i doświadczenia , który posiada dr Filipiak ma jeszcze jedną bardzo ważną zaletę - jest bardzo miły , a jego ciepły uśmiech łagodzi bół u każdego dzieciaczka ( u dorosłego też). Krótko mówiąc GORĄCO POLECAM !!!!

Odczucie po wizycie z córka...zbyt duzo niewytłumaczyl tylko kilka recept przepisal

Polecam wszystkim!!! B. dobry lekarz :) dalszy komentarz jest zbędny...

Witam. moja córką która ma już 3 lata jest pod ścisłą opieką tego lekarza i jak to powiedziała mój nowy dziadziuś Andrzej... Zna się na rzeczy i bada tak długo aż wyjaśni wszystkie wątpliwości Córka jak słyszy że idziemy do lekarza to się pyta idziemy do Andrzej idziemy? a ja mówię tak to ona już otwiera buzie i daje uszka do zbadania. POLECAM!!

BARDZO MIŁY I ZNAJĄCY SIĘ NA SWOIM FACHU ZDECYDOWANIE POLECAM

Wystaw opinię