lekarz Andrzej Fim

Dramat. Dawno nie spotkałam takiego lekarza, w pracy jest za karę, pacjentki to chyba mu przeszkadzają. Brak profesjonalizmu i szacunku do drugiej osoby a o leczeniu to już nawet nie wspomnę.

Niestety nie polecam Pana doktora, trafiłam na jego zły humor i był bardzo niemiły. Olał mój przypadek mimo że tyle czasu czekałam na wizytę . Trwała ona niecałe 3 minuty, więcej czasu siedziałam na poczekalni ......

Dawno nie spotkałam tak niemiłego lekarza. Jako ginekolog powinien mieć trochę wyczucia. Jednak wszystko zależy od humoru lekarza w danym dniu. Każda kobietę będę przestrzegała przed pójściem do niego. Niestety przez takie beznadziejne podejście do pacjenta kobiety wolą płacić prywatnie za wizyty i iść do kogoś zaufanego :/

Wspaniały lekarz prowadzi moja 4 coaze która zakonczy się 4 cecarka mój lekarz propoponowal usunięcie a Pan doktor prowadzi Anioł nie lekarz

Polecam PANA DOKTORA zgodził się poprowadzić moja czwarta ciaze moja pani doktor kazała mi usynac powiedziała że po trzech cesarkach to się nie uda a PAN DOKTOR poprowadził i za tydzień utodzi się przez cesarskie cięcie nasz drugi zdrowy syn polecam PANA DOKTORA to Aniol Pozdrawiam

Witam, polecam. Jestem zadowolona z uslug doktora. Doktor prowadził moją pierwsza ciąże i jestem pewna że kolejne również. Choć na początku bywało różnie ale zaufalam panu doktorowi i nie żałuję. Polecam, warto nie zrażać sie wierszym wrazeniem.

Dramat, nigdy więcej Na wizytę czekałam 3 tygodnie w tym czasie poszłam prywatnie bo bolało mnie podbrzusze, okazało się że jestem w ciąży, dostałam skierowania na badania ale wiadomo ile to kosztuje prywatnie więc wytłumaczyłam Panu doktorowi, że byłam prywatnie ale chce chodzić do niego na nfz to kazał mi zrobić badania ze skierowania prywatnie i mam przyjść do niego z badaniami. Nie po to do niego przyszłam aby zostać jego pacjentką na nfz żebym musiala robić prywatnie badania !!!

Dramat, nigdy więcej

Brak slow,nie polecam,wizyty zalezą od chumoru Pana Doktora ,Lekarz zapomniał jak powimno sie traktować kobiety w ciąży. Ma duzo wolnch terminów przyjeć co moze świadczyć jakim jest lekarzem i jak mało pacjentów decyduje sie do niego chodzić Pozdrawiam

Odradzam i nie polecam.W okresie pandemii lekarz przyjmuje bez maski. Poinformował że nie wykona USG piersi dopóki nie zrobię mammografii. W moim wieku 66 lat badanie USG piersi

Odradzam Wszystko zależy od humoru lekarza który często niestety niedopisuje, wychodziłam z placzem .. to moja 1 ciaza. Odradzam oradzam odradzam !

Odradzam