Andrzej Fim

Opole
50,664101417,888025477 8872121

Kalendarz przyjęć
Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.35
11 opinii

Najlepszy lekarz - ginekolog, jakiego kiedykolwiek spotkałam. Jestem pacjentką Pana Doktora od 6 lat i nie zmieniłabym go nigdy. Oprócz tego, że jest bardzo kompetentny i profesjonalny w tym co robi, wzbudza wielkie zaufanie, dzięki czemu choroba nie jest straszna. Pan Doktor bardzo dokładnie i rzeczowo odpowiada zawsze na wszystkie zadane pytania, znajduje zawsze czas dla pacjentki, nie ogranicza jej do minut przeznaczonych na wizytę, jest bardzo sympatyczny i delikatny co jest istotne w przypadku zabiegów, a takie Pan Doktor mi wykonywał i zawsze były bezbolesne. Pan Doktor jest naprawdę super, wizyta u niego jest wręcz przyjemnością. Drugiego takiego lekarza nie spotkałam w Opolu, a byłam już u wielu innych zanim poznałam Pana Doktora i nigdy wcześniej nie byłam zadowolona. Profesjonalizm + osobowość + serce i delikatność. Maksymalna ocena tutaj to 5, ale ja dałabym Panu Doktorowi 6 z czystym sumieniem, aby go wyróżnić. Joanna

Edytowane przez oceniającego: Mar 19, 2014

Rewelacja! Chodzę po różnych ginekologach od kilkunastu lat, ale z tak kompleksowym i życzliwym podejściem jeszcze się nie spotkałam. Posiew (w celu dobrania odpowiedniego leku), cytologia, kolposkopia, USG... Wszystko cierpliwie i rzeczowo tłumaczone, do tego w luźnej atmosferze - ten facet naprawdę ma poczucie humoru!

zdecydowanie odradzam! byłam u niego pierwszy i ostatni raz bałam się o ciążę bo to początek i bolało mnie wszytko przeczytałam opinie i myślałam że to naprawdę dobry lekarz a tu, wchodzę do niego tłumacze co mi jest a ten do mnie ze co ja sobie myślę że zmieniam dawki leku podniósł głos jak bym była jego córka albo miała 10lat nie będę pisała co mi mówił ale płakałam przez całą drogę do domu lekarz jest od tego żeby pomóc a nie podnosić głos na pacjentke w ciąży! odradzam tego człowieka jest wielu lepszych miłych i dobrych gin w Opolu!

Masakra taki lekarz to felczer ,nie powinien nawet leczyc zwierzat a co dopiero ludzi.Probowalam wytlumaczyc swoj problem ale nie wysluchal mnie nawet do konca bo chyba mial zly dzien -albo syndrom BOGA sie nagle w nim obodzil,i diagnozowal na wyczucie po chwili zaczal moralizowac i dolowac mnie na okretke potem mialam przejsc badania zrezygnowalam.Jak bylam z mezem to byl mily do bolu ale tym razem odezwalo sie w nim meskie-ego NIE POLECAM!!!!!!!!Ale oczywiscie 100 zlotych........

lekarz godny zaufania.profesjonalnie podchodzi do każdej pacjentki.polecam

Polecam Pana doktora. Bardzo kompetentny, a przy tym miły i uprzejmy. Nie stawia diagnoz których nie jest pewien, a to bardzo ważne u lekarza aby nie straszyli pacjentów nieprzemyślanymi informacjami. Byłam u doktora na wizycie zarówno prywatnej jak i publicznej i podejście doktora do mnie jako pacjenta w obu przypadkach było takie same. Świadczy to że jest w pełni profesjonalistą i najważniejsze jest dla niego dobro pacjenta.

Polecam Pana Doktora. Jest najlepszym ginekologiem w Opolu. Jest bardzo komunikatywny, delikatny, nie pogania pacjenta, poświęca mu tyle czasu ile potrzeba. Robił mi zabieg histeroskopii zupełnie bezboleśnie, mimo iż był bez narkozy, wcześniej taki zabieg robiłam na narkozę. Lekarz ma super podejście i ma to coś co podoba się pacjentkom. Wreszcie po 10 latach zamieszkiwania w Opolu znalazłam ginekologa, który mi odpowiada pod każdym względem. Gorąco polecam !!!

Gorąco polecam tego lekarza, jest bardzo miły, nie powoduje niepotrzebnego stresu, dokładnie tłumaczy i pyta czy wszystko jasne i - oczywiście - bardzo delikatny. Do tego przychodnia bardzo przyjazna, gabinet ładny, dobrze zaopatrzony (spódniczki jednorazowe, usg) i można czuć się prywatnie.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana doktora , szczerze powiedziawszy nie spotkałam tak komunikatywnego lekarza , który w sposób kompleksowy podszedł do mojego zdrowia i na moje pytania bez zniecierpliwienia odpowiadał . Polecam bez żadnych uwag.

Trafiłam przez przypadek do tego lekarza i nie żałuje. Super człowiek z poczuciem humoru. Doświadczony i kompetentny lekarz.Moim zdaniem najlepszy lekarz w Opolu.Gorąco polecam.

CUDOWNY CZŁOWIEK-PROFESJONALISTA-życzliwy,serdeczny,z poczuciem humoru.Lekarz z powołania. Człowiek pełen optymizmu, pasji i profesjonalizmu. Mający ogromną wiedzę i wieloletnie doświadczenie. Lepszy ginekolog prawdopodobnie nie istnieje. Polecam! "Szczęście można znaleźć w najmniejszym ziarenku pustynnego piasku...” Paulo Coelho

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny