Pan doktor operowal mi torbiel jajnika,kompetencja, profesjonaliym, wysoka kultura osobista i podejđcie do pacjenta plus delikatne poczucie humoru. Jestem wdziecyna za wsyzstko.

tydzień temu urodziłam drugiego synka prze CC.Dr,Gach jest wybitym specjalistą nic nie umknie jego uwadze,robi wszystko co w jego mocy aby utrzymać ciąże i aby urodziło sie dziecko bezpiecznie. Jest małomówny ale tylko wtedy gdy nic nie zagraża zdrowiu dziecka ani ciężarnej. Jest lekarzem godnym zaufania,a wizyta u niego nie jest męczarnią jak u innych lekarzy tej specjalizacji. Nie naciąga na niepotrzebne witaminy,badania itp. Jest jedynym lekarzem którego jak najbardziej polecam. Pierwszego synka też rodziłam przez CC oczywiście pod jego opieką i dzięki niemu jesteśmy cali i zdrowi. Szczerze polecam.

Nie naciąga na niepotrzebne witaminy,badania itp.
Jest jedynym lekarzem którego jak najbardziej polecam.
Szczerze polecam.

Bardzo dobry ginekolog. ma świetne podejście do pacjenta. Polecam go wszystkim !!

Pan Gach jest godnym polecenia specjalista. Tydzien temu zoperowal mi miesniaka macicy. Jest godny zaufania, spokojny i dokladny. Polecam rowniez Szpital Zeromskiego gdzie pan doktor jest dyrektorem oddzialu ginekologii. Przemily personel, kazdy bardzo pomocny. Potrafia sprawic ze wizyta w szpitalu przestaje byc przykrym doswiadczeniem!!! Goraco polecam

małomowny, przez to duzo traci. Trzeba wszystko wyciagac. Po operacji..nawet nie powiedzial co mi jest ani co wycial. Generalnie jak by wogole mnie nie bylo. Potem zero USG.... ale podobno jest dobry. nie mowie ze nie...jest specyficzny. Fachowcem na pewno jest ale dla mnie tez liczy sie podejscie do czlowieka

Pan Dokotr jest osobą godna polecenia. Jest on doskonalym profesjonalista w swojej dziedzinie. Ponadto cechuje go delikatnosci i bardzo wysoka kultrua osobista. Do kazdego przypadku podchodzi indywidualnie. Jestem jego pacientka od 10 lat i nigdy mnie nie zawiódł. Gdy znalazłam sie w szpitalu opoczyl mnie swoja opieka.

Bardzo fachowy i niezwykle delikatny lekarz. polecam wszystkim. Leczę się u Niego już od 20 lat.

Jest świetnym lekarzem ,fachowcem a przede wszystkim człowiekiem.Pomimo zabiegania potrafi usiąść przy pacjętce i poświęcić jej tyle czasu ile nakazuje przyzwoitość.Był obecny w trudnych sytuacjach w moim życiu ,ale ponieważ był czułam się bezpieczna.wiele mu zawdzięczam. Polecam

Już prawie od 16 lat [po urodzeniu drugiego dziecka] jestem pacjentką p. Doktora. Choć moje wizyty są głównie profilaktycznymi, zawsze otrzymuję kompletną i wiarygodną informację o tym co i dlaczego się we mnie dzieje czy zmienia. Niech tak będzie jak najdłużej! Polecam, polecam, polecam i dziękuję!

Pan dr Gach jest świetnym lekarzem. Prawdziwym dżentelmenem. I w dodatku ma duże poczucie humoru:) Wizyty w trakcie ciąży były bardzo przyjemne, a teraz mogę cieszyć się moją córeczką. Polecam!!!