lekarzAndrzej Gałązka

Średnia:
4.2512345
59 opini

• 1

Leci na kasę!Niby miły ,dowcipny,wyglądamy ale patrzy tylko w kierunku kasy,!

• 1

Zachęcona pozytywnymi komentarzami i wysoką oceną zdecydowałam się na pierwszą ginekologiczną wizytę. I muszę powiedzieć że dr Gałązka mnie rozczarował. Wydawało się że jest konkretny i spokojny, udzielił dokładnych instrukcji co mam robić itd. Jednak badanie było pobieżne, żadnego usg, cytologii, spokój przerodził się raczej w obojętność i klepanie ze znudzoną miną swoich kwestii. Z racji bolesnych i kłopotliwych miesiączek zapytałam o metody zaradzenia. Nie oczekiwałam oczywiście cudów, zaoferował, ponieważ 'macica jest jaka jest' - przypominam, bez usg, badanie doodbytnicze i dotknięcie brzucha z pytaniem 'boli?', 'czekać i nic nie robić/bardzo silne leki przeciwbólowe (odrzuciłam z racji tego że już sporo przewędrowałam w górę w skali silnych leków)/antykoncepcja'. Chciałam dowiedzieć się czegoś więcej o ostatniej, w końcu lekarz jest bardziej kompetentny od for internetowych. Jednak stwierdził że antykoncepcja nie ma ŻADNYCH przykrych skutków ubocznych (cytuję: 'gdyby było to takie złe, kobiety by padały jak kaczki, konsekwencje o których pani wspomniała to kompletne bzdury'-opierałam się na relacji koleżanki, która obecnie musi brać leki do końca życia, ponieważ dermatolog nierozważnie przepisała jej antykoncepcję hormonalną). Wypisał nierefundowane w żadnym stopniu tabletki, twierdząc że to niebywała okazja, ponieważ są 'z nowej generacji'. Z czego wnioskuję, że jakiś farmaceuta zapłacił panu za wciskanie tabletek o których po powrocie do domu sobie poczytałam bardzo ciekawe rzeczy... Podsumowując: badanie było ekstremalnie niedelikatne, lekarz przerywał zadawanie pytań, kpił (chociaż specyficzne poczucie humoru w stylu 'gratulacje, przeżyła pani pierwsze w życiu badanie ginekologiczne' jestem w stanie wybaczyć - niekompetencji już nie). Najwidoczniej nie słyszał o plastrach, o które też nie dał mi zapytać. Poczułam się jak zbywana byle czym smarkula, podczas gdy oczekiwałam fachowości i profesjonalizmu. Przy okazji - jak królik doświadczalny. Zdecydowanie ODRADZAM, zwłaszcza młodym dziewczynom.

• 5

Najlepszy, najbardziej kompetentny ginekolog z jakim miałam do czynienia. Kulturalny, uprzejmy i z poczuciem humoru

• 5

Polecam lekarza. Bywałam u tylu lekarzy ale ten to lekarz z prawdziwego powołania Pacjentka

• 5

Bardzo dobry lekarz. Z powołania i doświadczenia. Niezwykle delikatny, kulturalny. Mam jednak pytanie, gdzie pan doktor przyjmuje na kasę chorych?

• 5

Jestem naprawdę zadowolona z Tego lekarza

• 5

Rewelacyjny specjalista, mam nadzieję, że nigdy nie będę musiała zmienić ginekologa, bo mam do Pana Doktora pełne zaufanie. Jest bardzo kompetentnym i miłym człowiekiem, a pacjent to dla niego człowiek a nie przypadek medyczny

• 5

BARDZO FAJNY LEKARZ POMÓGŁ MI ZE TAK POWIEM ZAJSC W CIAŻE BO Z MĘŻEM STARALISMY SIE O DZIECKO DWA LATA I NIC:(SIOSTRA MI GO POLECILA I PO TRZECH WIZYTACH OKAZAŁO SIE ZE JESTEM W CIĄZY-19 TYDZ:)WSZYSTKO DOBRZE WYTŁUMACZY,ZERO SKRĘPOWANIA POPROSTU LEKARZ SUPER POLECAM NAPRAWDE:)POZDRAWIAM

• 5

Czy ktoś wie w jakich dniach przyjmuje Pan Doktor Gałązka prywatnie? Bardzo proszę o szybką odpowiedź. Z góry dziękuję.

• 2

pomimo regularnych wizyt prywatnych - rozczarowanie, kiedy byłam zdrowa i właściwie nic nie potrzebowałam, ciąża ok.- był miły i wylewny, natomiast kiedy potrzebowałam pomocy bo słaniałam się na nogach w 8 miesiącu - nie udzielił nawet porady przez telefon, nie pomógł tylko sugerował pójście do innego lekarza.... paranoja za te pieniądze ...

• 5

Chodzę do Pana doktora od kilku lat i nigdy się nie zawiodłam. Zawsze kompetentny i sympatyczny, niezależnie czy prywatnie czy publicznie. Mądry i doświadczony lekarz, dobry diagnosta

• 5

witam mi prowadzil ciaze chodzilam prywatnie, bardzo sympatyczny mily, zajmowal sie mna strasznie mial zaniedbanie dlatego urodzilam dziecko w stanie krytycznym jednak i po porodzie interesowal sie mna i dzieckiem ale kazdy jest czlowiekiem majac tylu pacjentow stwarza atmosfere zaufania nadal chodze i kozystam z jego uslug i polecam innym

• 4

Chodzę i publicznie i prywatnie, ale nie mam przekonania. Od dłuższego czasu nie potrafi wyleczyć stanu zapalnego (musiałam prosić o cytologię, której od kilku lat mi nie zlecił publicznie!) - z powodu braku cytologii przepisuje zbyt słabe leki na infekcję jak się okazuje bakteryjną. Kiedyś chyba bardziej się przykładał, teraz leci hurtowo. Miły, daje poczucie bezpieczeństwa, stąd m. in. jego sukces.

• 5

super lekarz polecam dzieki temu lekarzowi mam wspaniałego synka

• 5

Świetny lekarz z kompleksowym podejściem do pacjentki tak w gabinecie prywatnym jak i w przychodni.Ciepły i ludzki. Stwarza w atmosferę bezpieczeństwa. W 100% wzbudza zaufanie.

• 1

Zdecydowanie nie polecam.Wszystko było dobrze póki chodziłam na wizyty kontrolne.Zaszłam w ciążę-stwierdziłam,skoro jest dobrym lekarzem,niech tą ciążę prowadzi do końca właśnie on.Jednak nie zauważył że coś jest nie tak.Dostałam krwiaka pozamacicznego i wylądowałam w szpitalu.Miał on tam dyżury.Któregoś dnia zapytałam skąd to mogło powstać,co jest tego przyczyną.Odpowiedział-"a ma pani tydzień czasu na wysłuchiwanie"?Odpowiedziałam "no nie".Więc on na to "jedno jest pewne,teściowej ani psa nie wolno winić".Od tej pory każdej osobie odradzam Gałązkę.Jest może i miły,gdy chodzisz prywatnie,ale leczyłam się państwowo więc musiałam to odczuć.NIE POLECAM!

• 5

Bardzo dobry ginekolog, uprzejmy, przemiły, kompetentny, zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy i wysłucha pacjenta. Minusem jest brak zapisów na wizytę, długie oczekiwanie w kolejce i ciasna poczekalnia.

• 5

Rewelacja, ten lekarz prowadził moja ciążę w 2009 roku, czułam się bezpiecznie ibezstresowo, to naprawdę ciepły człowiek i lekarz z powołania! :-) Ja chodziłam prywatnie ale 2 pacjentki, które chodziły państwowo mówiły, że mają identyczne odczucia jak ja :-) POLECAM!!!!

• 5

Bardzo dobry lekarz. Byłam u niego pierwszy raz na wizycie prywatnej, a następnym razem przez NFZ, naprawdę znakomity lekarz! Wytłumaczy, do każdej pacjentki podchodzi indywidualnie,poświęci tyle czasu ile potrzeba.

• 5

Rewelacyjny lekarz, kompetentny i uprzejmy. Poświęca pacjentowi, tyle czasu ile jest potrzebne. Nie zamieniłabym Pana Doktora na innego ginekologa

• 5

Gorąco polecam, kompleksowo zajął się mną gdy pojawiły się kłopoty z ciążą, podjął właściwe decyzje o przyjęciu mnie do szpitala a później podczas leczenia dzięki czemu mam piękną córkę.

• 5

uważam, że to dobry lekarz, kompleksowo działający, skrupulatny, pomocny, zawsze odbiera telefony i tłumaczy zaistniałe dolegliwości. Prowadził moją ciążę nic mi nie dolegało oprócz podniesionego poziomu cukru, który zwalczyliśmy dietą. jestem zadowolona z wizyt u niego. Ale powiem tak- prawie każdy lekarz jest dobry jak nic się nie dzieje:) z mojej strony- gorąco polecam

• 1

Odradzam. Trafiłam do dr Gałązki jak cudem byłam w 5tyg. ciąży. Poroniłam ale absolutnie nie winię za to lekarza. Skierował mnie do szpitala na wyłyżeczkowanie macicy, zapewniał mnie że zabieg przeprowadzi on. W szpitalu udało mi się go złapać, gdzie usłyszałam, że on się zaraz mną zajmie, że będzie dobrze. Jednak zabieg został wykonany przez innego lekarza gdzie on siedział w dyżurce pijąc kawę i pociskając żartami. Stwierdziłam ze tak wyszło. Chodziłam do niego po tym wydarzeniu dalej bo mu bardzo ufałam. Niby miał dobrą opinię. Faszerował mnie bezpodstawnie hormonami. Kiedy długo nie powodziło się kolejne zajście w ciąże, zapytałam co dalej? wymigał się że przecież są kliniki niepłodności i tam mogę szukać pomocy. Wiec po co mydlił mi oczy, zapewniał że wszystko jest dobrze. Straciłam tyle czasu chodząc do niego! Nie polecam a wręcz odradzam!! Cóż z tego, że lekarz jest bardzo miły i uprzejmy jak nie potrafi postawić prostej diagnozy. Kasa.

• 1

ładne słówka i bardzo miły do czasu aż nie nastąpią komplikacje,z którymi sobie nie radzi i jeżeli pomogą ci inni to to co mu się należy i tak weżmie.w obecnej chwili nazwałabym to hurtowym przyjmowaniem pacjentów

• 5

Polecam pana doktora gałazke jest super :-)

• 5

Polecam pana doktora wszystkim w ciemno. Kompetentny, uprzejmy, zawsze wszystko szczegółowo wytłumaczy, zawsze odbiera telefon, gdy sie ma jakies pytania! Wykonywał mi zabieg laparoskopi jajnika w szpitalu, wszystko jest ok, gdy byłam w szpitalu zaglądał do mnie, i wszystko mi wyjaśnił!Teraz będe już jego pacjentką, bo czuje się komfortowo, a on jest profesjonalistą w tym co robi!Naprawde polecam go z czystym sumieniem!

• 5

Świetny lekarz, posiada wszystkie te cechy, które powinien posiadać ginekolog: kompetentny, uprzejmy, miły, z poczuciem humoru. Nie stwarza krępujących sytuacji w gabinecie. Bardzo dobry specjalista

• 5

Lekarz jak najbardziej godny polecenia. Kompetentny miły, a poza tym, że jest lekarzem to jest też bardzo mądrym człowiekiem z poczuciem humoru i kompleksowym podejściem do pacjenta. Wizyty u Pana doktora są poprostu bezstresowe

• 1

jak było dobrze to słodził jak się skomplikowało to nie można było się do niego dodzwonić, nie umiał zdiagnozować przyczyzny bóli i zostałam cudem uratowana przez innych specjalistów!! Nawet się nie zainteresował czy żyje. Nie chce mieć z nim nic wspólnego!!!!!

Znakomity lekarz! Ma najlepszą opinię w Sosnowcu,

• 5

Świetny specjalista i mądry człowiek. Miły, sympatyczny, delikatny.Przy Panu Doktorze nie odczuwa się nawet najmniejszego skrępowania. Zawsze wysłucha, doradzi i wszystko dokładnie wytłumaczy. Wizyta kosztuje 100zł, natomiast z usg i cytologią 150 zł Polecam

• 5

Lekarz jest przemily i naprawde nie czuc przy nim skrępowania.

• 5

Polecam Pana Andrzej Gałązkę jest dobrym lekarzem, poświęca pacjentowi sporo czasu i uwagi. dał mi skierowanie do szpitala bo miałam wysokie ciśnienie.

• 3

Trudno mi coś o nim powiedzieć ponieważ krótko do niego chodzę.W przychodni przyjmuje jak dla mnie za szybko i mam wrażenie,że mało czasu poświęca pacjentkom.5 minut i już po wizycie.Odniosłam wrażenie że mało zaangażowany w problemy,które mu wykładałam.Zajął się jednym, resztę zostawił.Szoda,że nie ma USG w gabinecie bo nie zawsze przez to może postawić dobrą diagnozę.Zobaczymy co będzie dalej.

Lekarz prowadził moją ciążę 8 lat temu, byłam zadowolona z wizyt

• 5

Dla mnie najlepszy ginekolog z jakim miałam doczynienia,naprawde polecam

• 5

Przesympatyczny lekarz,wcale nie czułam się skrępowana podczas wizyty, kompetentny i uprzejmy. Polecam Pana doktora

• 4

Prywatnie też do niego chodzę, kolejki duże. Myślę o zmianie lekarza, gdyż zbywał mnie jako pacjentkę prywatną ogólnikami w trakcie ciąży, a były powikłania. Małe zainteresowanie bo ma dużo pacjentek, ale lekarz jest ciepły i człowiek się przy nim nie stresuje, to duży plus.

• 5

Doskonały, rzeczowy, uprzejmy lekarz. Prowadzi całą moją ciążę. Polecam.

• 1

koszmar!!!!!!!!!! niby fajnie wszystko ładnie pięknie prowadził moją ciąże umówił się na cesarke (względy zdrowotne)i niestety tego dnia nie dotarł więc nawet niewiem kto mi zrobił tą cesarke wrrr a to co mu się (nie)należało zgarnął beszczelny . Dodam tylko że nie jestem pierwszym takim przypadkiem. Na szczęście wszystko było ok.

• 5

A jak wygląda sprawa z otrzymaniem L-4 od Pana doktora? Sprawia jakieś problemy czy raczej jest przyjazny kobiecie?

• 5

wizyta 100 zł + usg+ cytologia 150 zł komplet lekarz bardzo sympatyczny miałam pewien problem, który konsultowałam u dwóch innych lekarzy jednak tylko Dr Gałązka wytłumaczył mi o co chodzi. Uważam, że warto wybrać się do tego gabinetu jest on na prawdę przyjazny kobiecie :)

• 1

Podczas ciazy wszystko ok. Potem okazało się o 2 tygodnie źle ustalony termin porodu. Nie interesował się porodem wogóle, kazał skakć na piłce to wszystko bedzie ok. Po 8 godzinach skaknia zdodział się na cesarkę ale gdy zobaczył plik banknotów w rękach teściowej. Potem okazalo się ze dziecko owiniete było pepowiną (szyja). Gdyby nie teściowa a raczej pieniadze skonczyło by się ... nie chce mysleć jak.

• 1

Nie polecam a wręcz odradzam. Cóż z tego, że lekarz jest bardzo miły, uprzejmy, grzeczny i poświecą pacjentce dużo czasu skoro nie ma podstawowej wiedzy i nie potrafi postawić prostej diagnozy. Odstawił leki na podtrzymanie ciąży, podane przez innego lekarza, przez 6 miesięcy zwodził, bezczelnie biorąc pieniądze, i uspokajał, że wszystko jest oki. i dziecko żyje, a ciąża od 4 miesięcy była martwa. Zero reakcji na to, że zupełnie nie są wyczuwalne ruchy płodu. Znam wiele osób, które przez tego pana poroniły, więc nie rozumiem zupełnie zachwytów.

• 5

Z czystym sumieniem polecam tego lekarza-jest kompetentny,uprzejmy oby wszyscy lekarze mieli takie podejcie do pacjenta jak pan dr.Gałązka.

• 2

Lekarz owszem bardzo uprzejmy, miły i można powiedzieć,że kompetentny, choć nie wytłumaczył mi do końca na czym polega nadżerka . Prowadził moją ciążę i byłam bardzo zadowolona. Rozmawiałam z nim na temat tego ile kosztowałoby jeśli chciałaby aby przyjechał do mojego porodu. Chyba był pewien,że do niego zadzwonię, bo w dzień kiedy mijał mi termin bez niczego przyjął mnie do szpitala. Jednak nie zadzwoniłam do niego aby był przy porodzie, wolałam te pieniążki przeznaczyć dla maluszka, myślę,że jak chodziłam do niego co dwa tygodnie po L4 i zostawiałam tam za każdym razem 100 zł to i tak wystarczy. Po porodzie pan doktor udawał, ze mnie nie zna, nawet będąc u mnie na sali nawet na mnie nie spojrzał, rozmawiał z drugą pacjentką, a do mnie nawet nie podszedł. Zwykła ludzka przyzwoitość nakazuje w takiej chwili choćby podejść i zapytać o samopoczucie. A on po prostu się obraził Dlatego drugiej ciąży nie będę prowadzić u niego.

• 1

Leczyłam się u niego kilka lat obiecywał pełne wyleczenie niepłodności miałam masę badań u niego na oddziale , za każdym razem słyszłam że już teraz się uda i nic, nie kierował męża na żadne badania tylko faszerował mnie lekami i hormonami w końcu powiedział że nic z tego nie będzie .Ja jestem zawiedziona tym lekarzem nie potrafi się przyznać na początku leczenia że przypadek jest za trudny na jego kompetencje w tym wypadku powinien polecić kogoś innego

• 5

Lekarz, którego mogę z czystym sumieniem polecić. Jedyną niedogodnością są długie kolejki przed gabinetem.

• 5

byłam w 5 m-cu jak trafiłam do tego lekarza,trochę daleko miałam(mieszkałam w będzinie i na konsultacje dojechać musiałam autobusem-tak aż do 9 mca(:)). bałam się ponieważ ciąża na początku była zagrożona,ja nie znałam wcześniej doktora,bo mieszkałam w częstochowie... Prowadził mnie nienagannie,polecił najpierw wybór szpitala,w którym pracował(mogłam tam najpierw iść i dowiedzieć się szczegółów jak to wygląda..).wybrałam szpital...termin ustalony.Przyjechałam na ktg w piątek rano,i młody lekarz pyta czy zostaje na weekend,bo nikt raczej nie zostaje jak nie musi,(mały brzuszek wiec przeprosił,bo myslał,że to dopiero połowa :). zostałam,zjadłam obiadek...usg...po 14:30 znowu ktg-i wody odeszły.....dzwonie do doktora,że leże sama na jakiejs sali nie ma nikogo a tu wody pełno niemiło,mokro...wstyd mi było....opieka ok...miałam kłopoty z maluszkiem przy porodzie-niedotlenienie-9apgar(?) i późniejsza rehabilitacja maluszka.ale jeśli chodzi o samego Pana Gałazkę,jak znowu zaplanuje maluszka to na pewno wróce własnie do niego.....ach-wspomnienia....dzis juz moja pociecha ma skończone 2 latka..........

• 5

Polecam, bardzo miły i kompetentny. Wizyta podstawowa 100 zł, USG 50 zł, wypisanie recepty c.d. 30 zł, cytologia 30 zł.

• 5

Wspaniały lekarz, rzeczowy, konkretny doskonale wszystko wytłumaczy i wyjaśni. prowadził moją ciąże od początku i mam wspaniałego syna. Oby wszyscy lekarze byli tacy jak pan Gałązka. pozdrawiam

• 5

SUUPER LEKARZ, JA CHODZIŁAM PODOBNO DO SUUPER SPECJALISTOW I NIE MOGLA URODZIC, TRAFIŁAM DO NIEGO I MAM JUZ DWOJKE DZIECI, POLECAM GO KAZDEJ KOBIECIE, A KOLEJKI SWIADCZA TYLKO O TYM ZE WARTO CZEKAC BO KAZDA CHCE TRAFIC W RECE SPECJALISTY.

• 5

Jest lekarzem godnym polecenia,miły, uprzejmy poświeca tyle czasu pacjentowi ile potrzeba jestem jego pacjetka i polecam go w 200%-oby wszyscy chodz troche wzieli z pana doktora przykład było by lepiej w naszej służbie zdrowia!!!

• 5

Odbierał moje dwa porody-ciepły, uprzejmy,profesjonalny ,Gorąco polecam!!

• 1

nie polecam!!! w ogóle nie dostepny!!! nie lubie go

• 5

Jest rewelacyjny prowadzi moją pierwszą ciże żeby każdy był takim fachowcem jak on już dawno byłabym mamą :) Polecam w 100% Sama wiyta 80zł Wizyta z USG 100zł Samo USG 50zł Cytologia 30zł wypisanie recepty na kontynuajce leku 30zł

• 5

Lekarz super,oby wszyscy byli tacy.Polecam

• 5

To jest koszt pełnej wizyty czyli: USG, badanie i recepty. W przypadku niepełnej jest taniej, tj. za recepty 30zł na przykład. Można się o wszystko wypytać i nie zostanie się zbytym. Polecam

• 5

Lekarz ten prowadził moją całą ciążę i miałam to szczęście że był z nami przy porodzie. Jest naprawdę lekarzem godnym zaufania wszystko tłumaczy szczegółowo jedyny minus długie wyczekiwanie w kolejce na swoją kolej strasznie dużo pacjentek.

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat