Andrzej Gilowski

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.55
21 opinii

Jestem doktora pacjentka od 5 lat, nie wyobrażam sobie pójść do innego lekarza:) Prowadził moja jedną ciąże. Pomagał przy kilku przykrych sprawach które wyleczył. Miły, uśmiechnięty, czuje sie przy nim swobodnie. Nie wstydze sie go o cokolwiek zapytac. Polecam!

Tragiczny lekarz - nie kojarzy ciężarnych pacjentek jak już trafią na oddział (mimo, że brał od nich kasę na prywatnych wizytach raz w miesiącu), prawie wyprawił mnie na drugi świat nie stwierdzając ewidentnej ciąży pozamacicznej. Uważajcie na jego "diagnozy"!

Jest bardzo dobrym lekarzem.Prowadził moje dwie ciąze i jest naprawde w porządku a przede wszystkim mozna z nim swobodnie porozmawiać:)o sprawach kobiecych..zawsze doradzi i dużo podpowie.

polecam chodze do doktora już ponad 6lat,miły,kompetentny z podejściem do pacjenta.

Chciałam zapytac gdzie dr Gilowski przyjmuje prywatnie, Bardzo prosze o szybka odpowidz:)

polecam! bardzo życiowy, uprzejmy bada delikatnie.jestem pacjetka doktora od 6 lat prowadzil moja ciaze i jestem bardzo zadowolona z tego jakie ma podejscie do pacjeta

Po prostu świetny lekarz, zawsze ma czas dla pacjentki, rzeczowy, kompetentny, odpowie na każde pytanie. Polecam.

Jest bardzo dobrym lekarzem, ale najważniejsze , co sie teraz bardzo rzadko zdarza JEST CZŁOWIEKIEM, PO LUDZKU PODCHODZI DO PACJENTA, JAKO ORDYNATOR JEST CHYBA JEDNYM Z NIELICZNYCH, DLA KTÓREGO CZŁOWIEK NIE JEST TYLKO PRZYPADKIEM MEDYCZNYM.

Świetny lekarz, miły, kompetentny, delikatny i przede wszystkim ludzki. Można mu zaufać, to lekarz z powołania, bardzo mi pomógł, serdecznie go polecam.

Pan dr uratowal mi zycie podczas porodu mojemu dziecku również.

Bardzo Konkretny lekarz! Dzięki niemu nadal jestem w ciazy!!!Gorąco polecam!!!!!!!

Od 5 lat jest moim lekarzem,teraz prowadzi moją ciążę. Zawsze udziela wyczerpujących odpowiedzi na zadane pytania. Bardzo sympatyczny,delikatny, wizyta przebiega bezstresowo. POLECAM!!!

Zdecydowanie polecam tego lekarza każdej kobiecie. Już teraz wiem że przy kolejnej ciąży nie zamienię tego lekarza na żadnego innego.Jest kompetętny i do tego bardzo uprzejmy.

bardzo miły i przystojny. i to tyle bo specjalista z niego żaden.

lekarz jest miły i uprzejmy. Dobrze tłumaczy istotę problemu ( choroby). Jest godny zaufania, sympatyczny, wizyty przebiegają bardzo sprawnie i bezstresowo. Ogólnie gorąco polecam tego lekarza! :)

Mam do tego lekarza pełne zaufanie , mogę polecić go jako dobrego specjaliste i miłą , ciepłą osobę .

Polecam tego lekarza, konkretny , kompetentny, zawszw wie co robić, zdecydowanie można mu zaufać, leczył mnie wcześniej i teraz prowadzi moją ciążę. POLECAM!

Prowadził moje dwie ciąże i nie zamieniłabym go na innego lekarza. POLECAM.

Polecam z czystym sumieniem. Prowadził całą moją ciąże mogłam dzwonic na prywatny numer telefonu w razie czego.

ma dobre podejście do pacjenta, dzięki niemu mam zdrowe dziecko

Lekarz dobry, miły, uprzejmy, ale...mam skromny niedosyt po wizycie.Stwierdził nadzerke,ale wiem na jej temat tyle że sama szukam w internecie informacji na ten temat.I gabinet jest zbyt mało komfortowy dla pacjentki.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny