lekarz Andrzej Główka

Internista, Kardiolog

Po wizytach u kilku kardiologów, mogę z czystym sumieniem polecić Pana Doktora . Człowiek z ogromną wiedza i doświadczeniem co widać od razu po rozmowie . Potrafi doradzić i uspokoić. Bardzo sympatyczny . Polecam i dziękuję!

Polecam i dziękuję!

Bardzo konkretny i rzeczowy lekarz. Wysłuchał i wyjaśnił wszystkie wątpliwości. Wizyta odbyła się punktualnie, przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Z uczuciem ulgi i nadziei wychodziliśmy z Jego gabinetu. Zdecydowanie polecam

nazwał chorobę, która zdarza się bardzo rzadko skierował na specjalistyczne badania, które ją potwierdziły i pozwoliły opanować. Uspokoił, wyjaśnił, pomógł!!!

nazwał chorobę, która zdarza się bardzo rzadko
Uspokoił, wyjaśnił, pomógł!!!

jak najdalej od niego,nieprzyjemny,zbyt pewny siebie,natomiast w czasie wizyty prywatnej aniol nie czlowiek

Doskonały fachowiec. Zna się na rzeczy.

Doskonały fachowiec. Zna się na rzeczy.

Widać apodyktyczność, pewność siebie i niestety brak kompetencji.

Widać apodyktyczność, pewność siebie i niestety brak kompetencji.

Najlepszy lekarz, jakiego kiedykolwiek spotkałem! Świetny specjalista, stosujący najnowsze metody leczenia, bardzo uprzejmy i cierpliwy. Zawsze wszystko tłumaczy. Pod jego opieką, wiem, że jestem w dobrych pewnych rękach. Serdecznie wszystkim polecam!!!