prof. dr hab. Andrzej Gomuła

Urolog

Jestem pod stałą opieką Profesora od 15 lat.Trafiłem z zaburzeniami urologicznymi.Dzięki zastosowaniu odpowiedniej terapii potwierdzanej każdorazowo wynikami badań laboratoryjnych czuję się młodszy i mój pesel pewnie się cofnął o parę lat.Pan Profesor to doskonały lekarz,kompetentny,zawsze udziela szczegółowych wyjaśnień do prowadzonej metody leczenia i wyników badań.Gorąco polecam wszystkim z problemami urologicznymi którzy chcą dbać o swoje zdrowie i o zachowanie jak najdłużej młodości i zadowolenia z życia. Ryszard lat 71

Ryszard lat 71

Jutro mam kolejną - czwartą - wizytę u Pana profesora. Za każdym razem jest tylko lepiej. Śmiało mogę powiedzieć, że po niespełna rocznej terapii funkcjonuję bez problemów urologicznych, a były one poważne. Dzięki profesorowi odzyskałem energię i radość życia, no i wiarę w wielkie możliwości współczesnej medycyny ....

Do prof.Andrzeja Gomuly trafilem na poczatku lat 90 tych.Poprzez rozne zabiegi lacznie z hirurgicznymi oraz stala kontrola ,funkcjonuje b.dobrze- zblizajac sie do 80 -ki.Profesor Gomula godny polecenia ,swietny fachowiec,konkretny,kontaktowy-mam do Niego pelne zaufanie.Oby wiecej takich lekarzy.

doskonaly specjalista,lekarz godny zaufania, posiada naturalna zdolność do nawiązania kontaktu z pacjentem wynikiem czego jest trafność diagnozy. korzystam z jego wiedzy i doświadczenia od 10-ciu lat

korzystam z jego wiedzy i doświadczenia od 10-ciu lat

Na bieżąco monitoruje stan zdrowia , dzięki niemu poprawił się stan zdrowia . Gorąco polecam , specjalista wysokiej klasy . Jarosław F. z Koszalina

Jarosław F. z Koszalina

Godny polecenia ,dzieki Panu prof. wyzdrowialem bole i pobolewania prostaty ustapily ,po dluzszym okresie leczenia wczesniej bylem u dwoch urologow w Krakowie i nic!!! ,kuracja antybiotykowa nieskuteczna!!! Teraz dzieki Panu prof. moge normalnie funkcjonowac. Dziekuje !!!!! Janusz K. z Krakowa.

Teraz dzieki Panu prof. moge normalnie funkcjonowac.
Dziekuje !!!!!
Janusz K. z Krakowa.

Leczę się ponad 20 lat.Jest lekarzem kompetentnym,posiada wiedzę i kompleksowy zakres leczenia.Jest bezpośredni i jednocześnie uprzejmy. Od szeregu lat posługuje się komputerowym systemem danych o pacjencie i przebiegu leczenia.

Od szeregu lat posługuje się komputerowym systemem danych
o pacjencie i przebiegu leczenia.

Bardzo dobry specjalista. Przez długi czas szukałem, chodziłem po różnych specjalistach usiłując się dowiedzieć co mi dolega. Nikt nie potrafił odpowiedzieć, a niektórzy rozkładali po prostu ręce. Dopiero profesor Gomuła określił w czym jest problem. Wiedział co nie funkcjonuje jak powinno już po omówieniu dolegliwości, a jeszcze przed badaniami. Badania natomiast to potwierdziły. Po wizycie wiedziałem, że trafiłem na właściwego lekarza. Z mojego doświadczenia mogę polecić tego specjalistę jak najbardziej, zawsze wyjaśnia i tłumaczy jeżeli człowiek ma więcej wątpliwości lub pytań. Co więcej zawsze potwierdza wszystko wynikami badań.

Bardzo dobry lekarz, kompetentny, komunikatywny i uprzejmy podczas gdy inni lekarze wydali na męża wyrok <<rak-konieczna operacja, termin wyznaczony >> pojechaliśmy jeszcze do Warszawy; wizyta, badania, wizyta - Profesor wyeliminował nowotwór podejmując leczenie, przepisał mężowi leki doustne i testosteron 9 zastrzyków. Kiedy po miesiącu przyjechaliśmy do kontroli wyniki ku naszej radości były o niebo lepsze. Jego siły witalne wróciły, jest niezmordowany, sam mówi że ma 20 lat mniej czyli tyle co ja, tyle że ja nie nadążam za Nim, samopoczucie siłą rzeczy również wróciło tak jakby narodził się na nowo, kocham Go jeszcze bardziej widząc radość w Jego oczach. Mąż wciąż przyjmuje leki, wizytę kontrolną mamy za trzy miesiące i wierzymy że wszystko będzie dobrze. Dziękujemy Panie Profesorze. Pozdrawiamy J.K.

Wysokiej klasy specjalista, świetny diagnosta oraz człowiek wysokiej kultury osobistej. Tomasz Wiktor Architekt

Tomasz Wiktor Architekt