lekarz Andrzej Górecki

Laryngolog

Krzysztof

27.07.2015

Fachowiec z ogromną wiedzą medyczną, godny polecenia. Indywidualne podejście do pacjenta, profesjonalizm i przede wszystkim długoletnie doświadczenie. Polecam.

Darter

15.04.2015

Bardzo zly, chamski, niesympatyczny, niekompetentny lekarz. Metody zabiegowe z poprzedniej epoki. W zeszlym roku mialem zabieg usuwania polipow. Do dzis borykam sie z powiklaniami po zabiegu. Do tego nadal nie odzyskalem wechu... Jedyne co mu dobrze wychodzi to branie lapowek bo pacjentow prywatnych przyjmuje kilkunastu dziennie w swoim gabinecie za zamknietymi drzwiami. STANOWCZO ODRADZAM!

Aleksandra Płomińska

06.12.2013

Znakomity lekarz. Jestem bardzo zadowolona z zabiegów, miałam operowaną przegrodę nosową i elektrochirurgię małżowin nosowych. Nie mam już problemów z oddychaniem, nie dolega mi katar. Profesjonalizm i bardzo dobra opieka. Dziękuję.

Katarzyna

15.11.2013

Jeden z najlepszych lekarzy w naszym szpitalu. Wyjątkowo rzeczowe i profesjonalne podejście do pacjenta. Lekarz godny zaufania. Polecam.

Artur

15.11.2013

super laryngolog, dobre podejście do pacjenta, uprzejmy, zna się na temacie, zawsze znajdzie czas dla pacjenta

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Żary"?

105 SZWzP
Eskulap Centrum Medyczne
PRYWATNE CENTRUM CHIRURGICZNE ESKULAP-GABINETY SPECJALISTYCZNE
ulica Moniuszki 2
Żary
Praktyka Lekarza Rodzinnego "HIPOKRATES" s.c.
Kopernika 3 A
Żagań