lekarz Andrzej Grabowski

1,7
2,2
1,8
1,7

Jeszcze nigdy żaden lekarz tak mnie do siebie nie zraził jak Pan Andrzej. Zmagam się z erozją oka po zadrapanie przez kota i odbyłem u Pana Andrzeja 5 wizyt w ciągu których nie tylko wykazał się nieuprzejmością, ale i niekompetencją, bo każda z wizyt była tylko powtórką z poprzedniej pod koniec której zostałem jedynie wysłany na kolejne niewnoszące nic badania. Wystarczyło raz pójść do innego specjalisty, by dowiedzieć się co mi dolega, ale niestety straconych pieniędzy i czasu u Pana Andrzeja już mi nikt nie zwróci. Stanowczo odradzam.

Podczas konsultacji diagnozy innego okulisty w Enelmed doktor nie "mógł" rozszerzyć oka tłumacząc się brakiem warunków chociaż wcześniej takie badanie miałem wykonywane już dwa razy. Badanie wzroku ograniczone do założenia własnych okularów i przeczytania tekstu z karty. Efekt to 600 zł wyrzucone w błoto na nowe okulary. Nie polecam

Doktor Andrzej Grabowski ujął mnie swoją fachowością, szczegółowością i dokładnością przeprowadzonych badań, a co za tym idzie poświęconym mi czasem. Wszystko to zaowocowało postawieniem diagnozy i wyjaśnieniem mi procesu leczenia. Dziękuję bardzo!!!

Mam poważne problemy z nerwem wzrokowym. Przytargalam na wizytę całą teczkę badań, wcześniejszych konsultacji. Od doktora nie oczekiwałam wiele - chociażby zetknięcia na poprzednie wyniki i objęcie kontrola raz na 2/3 miesiące. Otrzymałam informację, że jestem pod opieką innego ośrodka, na moja odpowiedź, że pół roku wcześniej kazano mi poszukać innego specjalisty, bo kolejki są na rok do przodu, a mój problem potrzebuje częstszych kontroli; doktor uznał, że on nic więcej nie poradzi... Z wizyty wyszłam z płaczem. Nie wytrzymałam kolejnego zbagatelizowania. Całokształt oceniam źle. Brak zainteresowania, sama wizyta rownie dobrze mogła być przeprowadzona przez robota. Zero ludzkich uczuć. Podczas wizyty zasugerowano mi psychiatrę. A to, że tracę wzrok od 2 lat (czterokrotne zapalenie nerwow wzrokowych) jest nieważne. Słyszałam różne opinie dotyczące lekarza. Jeśli ktoś jest zdrowy, nic mu nie doskwiera i chce tylko odbebnic rutynowa wizytę u okulisty, na której niczego się nie dowie - POLECAM. W innym przypadku szkoda czasu i nerwów...

Lekarz ignorant. Nie slucha pacjeta. Zle dobrane soczewki. Na moje watpliwosci odpowiada,ze po kupnie okularow jak bedzie cos nie tak. Mam sobie kupic nowe. Dobierajac pani szkla jakos sie pani nie przewraca po gabinecie. Na moje uwagi ze literki widze ale maja cienie i nie czuje sie dobrze. Mowi to idz sobie skonsultuj z innym lekarze. Nie polecam. Prywatna wizyta. Koszmar!!!! Lepiej szkla i cylindry dobral mi optyk bez medycznego wyksztalcenia.

Idąc do lekarza okulisty oczekiwałem fachowej i rzetelnej porady okulistycznej w Pomorskim Centrum Optycznym w Galerii Rumia. Otrzymałem źle dobrane soczewki i brak kompetentnych wskazówek. Po wizycie coś mnie drgnęło żeby pójść do innego okulisty. Drugi lekarz aż się zaśmiał co p. Grabowski poradził. Durga sprawa brak profesjonalnego podejścia do pacjenta. Płacąc 90zł oczekuje się pełnych badań a nie szczątkowych tylko dobranie soczewek i mało konkretne porady. Nie polecam tego lekarza!