lekarz Andrzej Grabowski

Psychiatra

Specjalista psychiatra, ponad 25 lat pracy w zawodzie psychiatry, wieloletnie doświadczenia w zakresie psychoterapii indywidualnej i grupowej, ukończone 3 letnie szkolenie psychoterapeutyczne prowadzone przez Instytut Psychiatrii i Neurologii, i 4 letnie szkolenie w Instytucie Terapii Grupowej Analitycznej Rasztów. Kilkanaście lat pracy w Śląskiej Akademii Medycznej (gdzie m/innymi współprowadził Odział Psychoterapii, tworzył i kierował pracownią Światłoterapii), następnie praca w Centrum P...

Na każdą wizytę spóźnia się i nie przeprasza. Pacjent siedzi i czeka jak na audiencję. Okazuje brak kultury i empatii, z drwiną komentuje objawy i uczucia pacjenta. Przepisuje niewłaściwe leki.

Niestety ja nie mam dobrej opinii o tym Panu. Wizyta była mało profesjonalna bez empatii i bez zrozumienia jakby Pan nie był zainteresowany, ciągle patrzył się na zegarek. Po takiej wizycie można się zrazić. Nie polecam.

Kiedy dostałam wyrok-Rak!, byłam w szoku,załamana, miałam lęki. Przypadkowo trafiłam na dr. Grabowskiego. To był szczęśliwy traf! Doktor to bardzo profesjonalny, pełen zaangażowania,życzliwy lekarz.Dzięki niemu dziś jestem zdrowa , a rak też pokonałam!Polecam na prawdę Pana Doktora Grabowskiego!

Wspaniały, godny polecenia lekarz. Wyjątkowy człowiek. Pomógł mi wrócić do życia, nauczyć się siebie. Był przy mnie w chwilach rozgoryczenia i zwątpienie. Dodawał mi otuchy i wierzył we mnie, nawet jak sama w siebie przestawałam wierzyć. Niezwykle cierpliwy i wyrozumiały. Polecam każdemu.

Po wielu latach walki z chorobą dopiero dr Grabowski postawił mi właściwą diagnozę i dobrał odpowiednie leki, które pozwoliły mi wrócić do normalnego życia. Dr Grabowski jest dobrym słuchaczem, doradcą i przede wszystkim bardzo rzetelnym psychiatrą, który doskonale zna się na swojej profesji przez co każda wizyta przebiega w miłej atmosferze i jest niezwykle owocna. Polecam!!

W życiu nie spotkałam się z lepszym lekarzem. Dr Grabowski z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem podchodzi do pacjenta. Jest godnym zaufania, świetnym psychiatrą i psychologiem, który nigdy nie zostawia pacjenta bez opieki. Do samego końca walczy, aby postawić chorego na nogi i zwrócić mu dawne życie. Tak było w moim przypadku za co jestem bardzo wdzięczna. Z czystym sumieniem polecam dra Grabowskiego oraz Centrum Zdrowia i Pyschoterapii.

Nie chce pisać żadnej laurki, ale to naprawdę bdb lekarz. Podejście do pacjenta i schorzenia bardzo rzeczowe konkretne i bez owijania w bawełnę. Może i moje schorzenie nie było jakieś szczególnie trudne do zdiagnozowania ani wyleczenia ale za to przykre, doktor pomagał skutecznie.

Odwiedziłam go na ostrym dyżurze, totalna olewka mojej osoby.

Odwiedziłam go na ostrym dyżurze, totalna olewka mojej osoby.

Świetny,kompetentny,bardzo mi pomógł i ciągle pomaga.Teraz mam wizyty zdecydowanie rzadziej,ale ciągle jeszcze ich potrzebuję.Dobrze dobrał mi leki, dokładnie tłumacząc ich działanie i właściwości.Jedyny minus jaki bym dała, to mało czasu.Pierwsza wizyta trwa godzinę, następne tylko pół godziny. Dla mnie to trochę za mało.Ale ogólnie polecam. Pozdrawiam LILA

Pozdrawiam
LILA

wysłuchał mnie uważnie, stara się zrozumieć pacjenta,wytłumaczył to co sie dzieje ze mną. Poczułem się zadbany, dostałem leki które mi pomogły i sugestie donośnie psychoterapii. Może spróbuję.