lekarz Andrzej Greberski

Moim zdaniem to nie lekarz skoro nie umiał wykryć ciąży pozamacicznej,mało co moja żona nie straciła życia przez niego(obecnie dochodzi do siebie w szpitalu) Była u niego dwukrotnie i za każdym razem mówił ze nic tam nie widzi.Więc sami oceńcie.

Bardzo miły lekarz. Od początku prowadzi ciąże mojej żony, o wszystko dba o wszystko pyta, pokazuje, wyjaśnia. Chodzimy prywatnie, lecz powiedział że jeśli by to obciążało nasz budżet możemy chodzić na nfz. Generalnie bardzo polecam.

Generalnie bardzo polecam.

Bardzo dobry lekarz prowadzi teraz moją ciąże i nie mogę narzekać wszystko tłumaczy daje skierowania na badania .

Pięć lat temu moja mama poszła na wizytę do pana doktora skarżąc się na ból w jednej z piersi. Pan doktor brzydko mówiąc zbadał ją rękoma i stwierdził, że on nic nie widzi niepokojącego, pewnie się uderzyła i stąd ten ból. Nie zlecił jej żadnych dodatkowych badań, nawet mammografi. Lekarz rodzinny na rutynowej wizycie odkrył jednak coś niepokojącego i od razu umówił ją na wizytę do onkologa. Okazało się, ze to rak w zaawansowanym stadium. Dziwi mnie dlaczego tak "dobry"lekarz zwyczajnie olał swoją pacjentkę. Zdecydowanie nie polecam.

Jestem pacjentka tego lekarza od 5 lat. Z czystym sumieniem mogę go polecić, bezbolesne badania, cytologia na czas, miły, rzetelny, wzbudzający zaufanie i to wszystko na kasę chorych. Dodam że nie czekam godzinami w długich kolejkach.

Lekarz godny polecenia badanie bezbolesne

Lekarz godny polecenia badanie bezbolesne

Naprawdę super lekarz;) polecam go serdecznie;)

Naprawdę super lekarz;) polecam go serdecznie;)

Od kilkunastu lat jestem pacjentką dr. Greberskiego. Zawsze mogę liczyć na jego fachowe porady i leczenie.Polecam tego lekarza Paniom i zapewniam o kompetencji Pana doktora.

serdecznie polecam, przyjmuje prywatnie w każdą środę. W ramach lasy chorych przyjmuje w POLIKLINICE i na ROGARCE razem z dr Mikołajczakiem.