prof. zw. dr hab. Andrzej Gregosiewicz

Ortopeda dziecięcy

Mam 38 lat i chodzę, biegam, tańczę dzięki temu Człowiekowi. Urodziłam się z jedną nogą krótszą. Inni lekarze (w tym prof. O..) chcieli operować czteromiesięczne niemowlę, inni twierdzili, że będę kaleką. Młody wtedy ( zaczynający pracę w szpitalu na Staszica) dr Gregosiewicz stwierdził, że wyciągnie mi nogę na obciążeniu, bez operacji. Trwało to 3 lata, miałam gips, masaże, kąpiele w sianie i inne. Po trzecich urodzinach zaczęłam raczkować i potem chodzić. Dziś, gdyby nie opowieści mojej Mamy, nie miałabym pojęcia, przez co przeszłam, bo nic mi nie dolega i chodzę, tańczę, biegam w maratonach i jestem baaaaaaardzo wdzięczna Panu Profesorowi Gregosiewiczowi. Nawet w ciąży nie miałam żadnych dolegliwości. Bóg zapłać temu Panu! Polecam z całego serca!!!

no to juz pan wie wszystko panie doktorze - Radiestezja - promieniowanie głupoty - dawno sie tak nie ubawiłem czytając taki zbiór ignoranctwa i to czyjego ....oj niech pan trochę lepiej rozpozna temat panie doktorze

Bardzo wszystkim polecam Pana Profesora Andrzeja Gregosiewicza! Od lat zarówno Ja, jak i kilku moich znajomych z pracy, korzystamy z konsultacji/porad u Pana Profesora - nasze pociechy przez to są zdrowe i na wszystkie sposoby przebadane, a nie muszę przypominać jak ważne jest to w początkowej fazie rozwoju dziecka! Komfort spotkań w prywatnym gabinecie, rodzinna atmosfera, kompetencje i doświadczenie Pana Profesora to nieodłączne cechy! Za wszystko dziękujemy Szanowny Panie Profesorze!!! - pozdrawiamy, pracownicy firmy elektronicznej.

Mój syn leżał w szpitalu u Profesora. Ale to na końcu. Najpierw leżał przez pół roku na wyciągu na chirurgii. To było ciężkie złamanie obu nóg w kilku miejscach. Wypisałam go na własne żądanie i zawiozłam do Profesora Gregosiewicza. W klinice Profesora zrobiono mu 3 operacje i po 6 dniach syn rozpoczął chodzenie z chodzikiem. Po miesiącu chodził z laskami ale tylko udawał bo laski nosil w powietrzu. Teraz chodzi już zupełnie samodzielnie i zamierza wrócić do kolarstwa które wcześniej trenował. Profesor mówi, że jeżdżenie na rowerze przyspieszy jeszcze gojenie się wszystkich pozostałych słabych miejsc w kościach. Nie chcę nawet myśleć co by było gdyby syn pozostał na wyciągu. I tak miał takie wychudzenie nóg, że aż był ciężki zanik mięśni. Profesorowi będę wdzięczna do końca życia bo sposób w jaki się zajął synem wyglądał tak jakby to było jego własne dziecko. Potwierdzam zdanie wszystkich, że to najlepszy dziecięcy ortopeda w Polsce a może i na świecie!!! Cała rodzina Marka

Wspaniały człowiek i wybitny lekarz!!! Proszę Państwa nie zwracać uwagi na fałszywe i kłamliwe wpisy oraz negatywne oceny na temat Pana Profesora takie jak np. "Pani Jadwiga" - po prostu wstyd, jest to typowa nieuczciwa konkurencja. Ten człowiek uratował mojego syna przed kalectwem - nikt z Polski nie podjął się trudnej operacji i żmudnego leczenia! Serdecznie pozdrawiam Panie Profesorze - Zbyszek z Warszawy

Znakomity specjalista! Nasza córeczka dzięki Panu Profesorowi po długiej chorobie kończyn zaczęła nareszcie chodzić - prawdziwy cud! Serdecznie wszystkim polecam!!!

Bardzo polecam Pana Profesora! Olbrzymia wiedza merytoryczna i super podejście do pacjenta! Byliśmy już 3 razy z naszym synkiem, który uległ ciężkiemu wypadkowi rowerowemu. Pan Profesor właściwie postawił diagnozę i wprowadził prawidłowy sposób leczenia - wszystko jest już OK.

tak jak powyżej :/ nie spełnia moich oczekiwać właściwie nic mi nie pomógł byłam 3 miesiące temu

Szczerze i otwarcie: najlepszy ortopeda z jakim miałam doczynienie. Pomógł mojemu dziecku w bardzo trudnym przypadku chorego kolanka, teraz jest już coraz lepiej. Jako jedyny podjął się leczenia i za to jesteśmy wraz z mężem bardzo Jemu wdzięczni! Goraco polecamy!!!

Bardzo, bardzo dobry lekarz!!! Serdecznie wszystkim polecam!

Bardzo, bardzo dobry lekarz!!! Serdecznie wszystkim polecam!