Andrzej Grzela

Bytom
50,347985918,91017730 32 389 70 85

Kalendarz przyjęć
Pon17.11Wt18.11Śr19.11Czw20.11Pt21.11So22.11Nd23.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.25
46 opinii

U pana doktora Grzeli miałem wycinany guz w lewym sutku cały zabieg poszedł bardzo sprawnie w miłej i luźnej atmosferze. Zabieg prawie w ogóle bez bolesny. Polecam bardzo tego doktora bo to bardzo miły, troskliwy i zabawny facet a przede wszystkim świetny fachowiec.

Niedawno miałam usuwane guzy piersi. Zabieg przebiegał w bardzo miłej i luźnej atmosferze. Serdecznie polecam. Lekarz kompetentny,rzeczowy,miły.Specjalista jakich mało.Pozdrawiam.

U doktora Grzeli wyleczyłam swoje hemoroidy laserowo, także w Euro-Klinice. Oceniam tego lekarza pozytywnie – fachowe tłumaczenie zabiegu i przyczyn powstawania hemoroidów, uprzejmość i profesjonalizm – to sobie cenię.

Doktor Grzela zajmował się mną w Euro Klinice. Kompetentny, miły lekarz, z odpowiednim podejściem do pacjenta. Wytłumaczył mi, na czym będzie polegał zabieg (chodziło o usuwanie hemoroidów), na co muszę się nastawić. Ogólnie jestem zadowolona i mogę polecić dalej.

Ludzie, jak można nie mając zielonego pojęcia o refundacjach z NFZ pisać pierdoły, ze lekarz to krwiopijca!!!! Dla mnie zdrowie jest bezcenne i tyle!!!!

Witam wszystkich byłych i przyszłych pacjentów dr Grzeli Mam 40 lat i miałam kontakt z lekarzami różnych specjalizacji od onkologa do alergologa. Nigdy nie spotkałam lekarza o tak dobrym sercu dla pacjent jak dr Grzela. Jestem mieszkanką małopolski i moim zdaniem najlepsi lekarze są na Śląsku a wśród nich na czele stoi dr GRZELA. Zabieg usunięcia guza piersi, który wykonywał mi pan doktor był w maju 2011 r. Pan dr przed badaniem oraz przed zabiegiem potrafi rozładować napięta atmosferę że pacjent czuje się jakby pan dr był jego najlepszym przyjacielem. Nie zgadam się z negatywnymi opiniami na jego temat. Do dnia dzisiejszego pan dr jest moim lekarzem i nigdy nie zmienię zdania na jego temat. Wdzięczna pacjentka Kasia B.

Witam Niedawno byłem na konsultacjach u doktora Grzeli, na których wytłumaczył mi moją chorobę i bez żadnych na wstępie badań powiedział że mam hemoroidy. Następnie poinformował że trzeba będzie je usunąć metodą Barona (koszt 300zł od jednego hemoroida), ale najpierw zrobić należy zrobić badanie. Jak się później okazało za które musiałem zapłacić. Nie zostałem o tym fakcie poinformowany, że badania są płatne (czyt. wizyta prywatna). Zdecydowanie nie polecam tego lekarza choć na początku wizyty wzbudza duże zaufanie.

Pan Dr,Grzela - myślałam że jest dobry. Ale zmieniłam zdanie i lekarza chyba za późno. Chodziłam na wizyty od ponad 2 lat z powodu wycieku z brodawki ostatni rok nawet co 2-3 miesiące że niby wszystko ok nic się nie dzieje tak zapewniał ale wspominał że trzeba się dowiedzieć z czego jest wyciek bo to nic dobrego nie wróży, i tak chodziłam i chodziłam.... Od ostatniej wizyty po tygodniu znalazłam się u innego doktora i w ciągu 8dni miałam usg, mammografie i biopsję, ponieważ w badaniu usg na którym nic nie widział dr,Grzela ten doktor widział guza i bardzo powiększone w.chłonne. Teraz czekam na wynik i bardzo się go boję bo niestety ale może być zły. Więc nie polecam doktora Grzeli po moim doświadczeniu

Pan Doktor bardzo miły, lecz nie do końca spełnił moje oczekiwania...

Pierwsza wizyta odbyła się w ramach NFZ. Gr.Grzela był bardzo uprzejmy, profesjonalnie wszystko wytłumaczył,czym zbudził moje zaufanie. Jednak nie wykonania żadnego badania i stwierdził, że konieczne są badania w prywatnej klinice, których koszt wynosi 100zł. Poszłam i już na miejscu okazało się, że mam do usunięcia trzy hemoroidy (metodą Barrona, każda za 300zł)i przycięcie czegoś co on określił jako chorągiewki w odbycie (oczywiście odpłatnie). Nie wystawił mi żadnego paragonu potwierdzającego, że wizyta i badania miały miejsce, a jego asystentka stwierdziła, że pokwitowanie otrzymam przy następnej wizycie. Był niechętny do wystawiania diagnozy z badań na piśmie. Czego zresztą nie zrobił. Byłam u rożnych lekarzy ale zawsze wyniki badań otrzymywałam do rączki. Po wizycie miałam wrażenie że doktór bardzo chciał zarobić na moim schorzeniu. Postanowiłam, że poszukam innego lekarza, który zweryfikuje diagnozę dr. Grzeli.

Nie zgadzam sie z negatywnywi opiniami ponizej.Wspanialy fachowiec,na wizycie dokladnie tlumaczy przebieg schorzenia.Przy tak wstydliwym schorzeniu potrafi stworzyc bardzo przyjazna atmosfere,ze mija strach i wstyd.Czesc zabiegow platnych jest nastepstwem braku refundacjii przez NFZ.Zycze kazdemu aby trafil na tak wspanialego lekarza.Ewa

Niestety dr Grzela nie wyleczył mnie Miałam szczelinę w odbycie i zapalenie krypt. Niestety lekarz uparł się, żeby z jakiejś przyczyny usunąć mi hemoroidy ;/ na co się niestety zgodziłam i zostawiwszy u niego 2000 zł za te zabiegi, musiałam się udać do innego lekarza z moimi podstawowymi schorzeniami. Zawiodłam się.

Najlepszy lekarz jakiego znam oby więcej takich lekarzy jestem wdzięczna Panu Doktorowi za uratowanie mojej piersi Pozdrawiam pacjentka z Bytom

Zdecydowanie polecam. Kompetentny, uprzejmy, dobry lekarz i człowiek. Sabina Chromy

dr Grzela za pieniążki zrobi wszystko, każdemu oferuje 5 zabiegów po 300,00PLN(metoda Barona)

Ktoś napisał, że metoda Barona nie jest dobra? A co by ten ktoś powiedział, jakby miał wisieć z tyłkiem do góry przez 2...3 tygodnie po operacji? Leczyłem się u dr Grzeli jakieś 6 lat temu. Miałem 6 zabiegów i wszystkie bardzo dobrze wspominam. Choć do kliniki miałem prawie 300 km spokojnie po zabiegu wracałem do domu samochodem. Dr uratował mój tyłek a może i życie. Bardzo żałuję, że już w Onclinic nie przyjmuje bo życzyłbym sobie znowu do niego trafić. A co do kosztów leczenia, no cóż, każdy przed zabiegiem dostaje kosztorys i ma do wybrania: płacić (wcale nie tak wiele) albo lewatywa i calowa rura w tyłek na NFZ HAHAHA. Serdeczne pozdrowienia Panie doktorze. Tomasz (Glina)

Witam, byłem u Pana dr-a Grzeli na wizycie w Publicznej przychodni. Niestety nie przeprowadził on wtedy żadnych badań tylko od razu wysłał mnie do swojej prywatnej przychodni (oczywiście odpłatnie). Już wtedy wydało mi się to dziwne ale co tam, koszt podstawowego badania proktologicznego prywatnie miał wynieść 50 zł. Byłem ciekaw co powie podczas takiej wizyty, więc się zapisałem. Prywatnie dr Grzela zdiagnozował kilka dolegliwości naraz: radził leczenie wszystkich hemoroidów (za każdy około 300 zł) oraz wycięcie ropnia też kilkaset złotych. Ja się nie znam na takich dolegliwościach i nie mogę póki co zaprzeczyć jego diagnozie (mam nadzieję, że jednak się mylił) ale mam wrażenie jakkolwiek to nie zabrzmi, że próbował zarobić na mojej d... Tym bardziej, że wcześniej byłem z tym problemem u dwóch innych lekarzy - lekarza w poradni ogólnej oraz lekarza przeprowadzającego kolonoskopię, którzy zaprzeczali temu, że mam problem z hemoroidami. Nie wiedziałem komu mam wierzyć, tym bardziej, że dolegliwości nie ustępują. Bardzo zaskoczyła mnie długa lista zdiagnozowanych przez dr-a Grzelę dolegliwości i chciałem dostać potwierdzenie tej diagnozy na piśmie. Dr Grzela bardzo się skrzywił i dopiero po namowach mi tą diagnozę napisał na kartce. Wydaje mi się, że profesjonalny lekarz powinien diagnozę wystawiać na piśmie bez proszenia się. Chciałbym to co powiedział Pan Grzela zweryfikować jeszcze u innego lekarza. Poza tym te wspomniane 50 zł dr Grzela przyjął u siebie w gabinecie do ręki, bez wystawiania paragonu (tłumaczył się, że kasa jest gdzieś na górze i trochę by to trwało). Po przeczytaniu kilku poprzednich wpisów negatywnych na tym forum, tylko utwierdzam się w przekonaniu, że powinienem iść z tym problemem do innego lekarza. Nie mogę jednoznacznie powiedzieć, że dr chciał mnie naciągnąć ale mimo wszystko nie będę ryzykował dalszego leczenia u tego Pana. Nie będę podważał też jego kompetencji ale wyraźnie widać u tego Pana parcie na kasę co też osłabia zaufanie do jego osoby.

Polecam Pana doktora! Jest kompetentny, miły, rzeczowy, wyjaśnia wątpliwości pacjentek. Miałam zabieg wycinania guzka pod pachą z którym leczyłam się w onkologii 5lat, dopiero Pan doktor znalazł rozwiązanie. Zabieg przebiegł w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze! Przy zabiegu asystowała siostra której również dziękuję, jest Pani wspaniała. Jeszcze raz dziękuję polecam wszystkim!

Uwaga oszust! Chciał wmówić synowi, młodemu chłopakowi usunięcie nieistniejących hemoroidów, oczywiście odpłatnie.

Dziękuję za sprawną i fachową opiekę. Polecam wszystkim. Oby więcej takich lekarzy. Marcin Pęczak

Zdecydowanie polecam dr Grzelę innym pacjentom. Leczę się u dr Grzeli od trzech lat. Zawsze jest uprzejmy, grzeczny i kompetentny. Nigdy nie zdarzyło mi się trafić na tzw. gorsze dni do których każdy ma przecież prawo. Zanim trafiłam do dr Grzeli byłam u lekarza, który tylko niepotrzebnie mnie wystraszył stawiając diagnozę jakby dzieliło mnie "trzy ćwierci od śmierci". Dr Grzela uspokoił mnie całkowicie podważając diagnozę kolegi po fachu. A że diagnoza dr Grzeli była trafna niech świadczy fakt,że do dzisiaj nic nie potwierdziło się z tego o czym mówił ów kolega po fachu. Ostatnio poddałam się zabiegowi usunięcia guzka piersi. Na sali zabiegowej dr Grzela stworzył tak sympatyczną atmosferę, że cały stres związany z zabiegiem prysł niczym bańka mydlana. Gdybym na swojej drodze spotykała tylko takich lekarzy jak dr Grzela, nie byłoby powodu do narzekania na polską służbę zdrowia. Pacjentka z os. Ziętka.

Lekarz jakich mało lub brak. fachowiec, kompetentny kolo. Wyleczył mnie z hemoroidów i chwała mu za to. Miły, uczciwy, spoko. Polecam z czystym sumieniem. "Euroklinika" w Siemianowicach - tam przyjmuje.

to nie jest lekarz tylko naciągacz! tak mi spaprał hemoroidy, że spędziłem 4 tygodnie na oddziale u dr. Chołowieckiego, operacja za operacją, odbyt ledwo uratowano. Grzela zrobi wszystko, by pacjenta naciągnąć na dużą kasę, a jakość usługi pod psem. Nikomu nie polecam "lekarza" naciągacza.

Świetny specjalista. Prawdziwy lekarz z podejściem do pacjenta. Polecam.

Pan doktor jest świetnym specjalistą, a przy tym miły i sympatyczny, zabieg wycięcia guza miałam w niezwykle przyjaznej atmosferze i bezstresowo, dziękuję bardzo, wdzięczna pacjentka Jola ze Stroszka.

super chirurg.dokładny i uprzejmy . zna się na swoim fachu.

Lekarz który uwielbia wycinać, najlepiej za pieniądze. Nie polecam u Pana doktora leczenia hemoroidów metodą Barona, naciąga na zabiegi a zarazem kasę do maksimum. Metoda nie jest taka super jak zachwala Pan doktor.

Pan Doktor jest uprzejmy,zna się na tym co robi,żywy przykład lekarza z powołania,polecam Go innym pacjentką.Dziękuje Panie Doktorze za wszystko.Monika

Jak on jest lekarz z powołania i nie dla kasy to ja jestem magda umer....cham o jednym c. elu.....KAAAASA

Bardzo dobry lekarz.Zna się na swojej robocie i na pewno nie został lekarzem dla kasy,tylko z powołania .Kompetentny ,inteligentny,na poziomie i zawsze miły nie za pieniądze.Leczył moje hemoroidy,ze 100procentowom skutecznością .POLECAM.

lekarz uprzejmy, sympatyczny i świetny specjalista ALE... ostatnio czekałam na wizytę w poczekalni ponad godzinę, a pacjentki, które przychodziły dużo później wchodziły po paru minutach, bo okazało się że to prywatne pacjentki pana doktora, a prywatnie to pan doktor powinien przyjmować w swoim gabinecie

Witam ! Polecam wszystkim tego lekarza. Niedawno miałam usuwanie znamion metodą laserową. Po ok. 2 tyg. wszystko pięknie zagojone. Przed zabiegiem pan doktor wszystko wytłumaczył i wogóle było bezbolesne. POlECAM LEKARZA GRZELĘ. NAPRAWDĘ GODNY POLECENIA LEKARZ !!!!!

ż całą odpowiedzialnoscią moge powiedziec ze jest to lekarz z prawdziwego zdarzenia.Chodze juz do niego kilkanascie lat i nie zdazylo sie aby Pan doktor kiedykolwiek miał zły humor .On jest zawsze usmiechnięty i miły.Takich lekarzy nam trzeba.Dziekuje Kochany Panie Doktorze.Pacjentka ze Stroszka z ul.Hlonda

Dr Grzela jest uosobieniem wszystkich cech jakie powinien posiadać lekarz. Ma ogromną wiedzę i właściwe podejście do pacjenta, dba o estetykę zabiegu i komfort psychiczny pacjenta. Jest bardzo życzliwy i miły, bardzo dokładnie i indywidualnie rozpatruje przypadek. Wzbudza zaufanie, jest godny polecenia. Jestem bardzo zadowolona, dziękuję! adrianna

Maksymalna ocena za kompetencje, życzliwość, poczucie humoru i ludzkie podejście do pacjenta.

Odradzam tego lekarza mnie tak nastraszyl guzem piersi że nie spałam przez kilka nocy i oczywiście od razu chciał ciąć.na szczęście poszłam do innego lekarza na konsultacje i okazało się że tam może jest jakiś mały torbiel ale nie do cięcia tylko do obserwacji

nic nie ujmując temu panu..to gorąco odradzam i nie-polecam (reszte zachowam dla siebie). JOASIA

Szkoda gadać....wmawia chorobe i tyle..uwaga na niego moje panie. Nirela

kompetentny, zdecydowany, budzący zufanie

Dobry specjalista, kulturalny, uprzejmy, zawsze uśmiechnięty. Wzbudza zaufanie pacjenta, zna się na swojej robocie.

do dr.Grzeli trafilam z polecenia. Wcześniej usg piersi wykonywałam w prywatnym gabinecie u innego lekarza--słono płaciłam! Naturalnie ciągle widział jakieś zmiany, robił biopsje itd.Dla potwierdzenia moich zmian, postanowiłam udać się do dwóch innych chirurgów m.innymi do dr.Grzeli--którzy mnie uspokoili!!!i wyjaśnili, że na zdjęciu z usg zaznaczona jest tkanka kostna...

Polecam wszystkim tego lekarza z czystym sumieniem .Jest kompetentny miły rzeczowy wyjaśnia wątpliwosci pacjentek.Życzyłabym wszystkim pacjentkom żeby spotykali tak dobrych specjalistów na swojej drodze .

rzetelny, fachowy, zawsze uśmiechnięty, pełen profesjonalizm, operacja bezstresowa, w przyjaznej atmosferze, duże DZIĘkUJĘ dla Pana doktora Grzeli i Pani Celinki (jeżeli dobrze zapamiętałam imię)

perfekcyjnie wykonuje zabiegi, dbając również o estetykę nacięć.

Nie bagatelizuje żadnych problemów,miły,rzetelny.

zdecydowanie mozna go polecić innym

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny