lekarz Andrzej Grzela

Opinii46
3,9

Pacjent

24.07.2014

U pana doktora Grzeli miałem wycinany guz w lewym sutku cały zabieg poszedł bardzo sprawnie w miłej i luźnej atmosferze. Zabieg prawie w ogóle bez bolesny. Polecam bardzo tego doktora bo to bardzo miły, troskliwy i zabawny facet a przede wszystkim świetny fachowiec.

ufoludek16

20.07.2014

Niedawno miałam usuwane guzy piersi. Zabieg przebiegał w bardzo miłej i luźnej atmosferze. Serdecznie polecam. Lekarz kompetentny,rzeczowy,miły.Specjalista jakich mało.Pozdrawiam.

Anonim

17.02.2013

Ludzie, jak można nie mając zielonego pojęcia o refundacjach z NFZ pisać pierdoły, ze lekarz to krwiopijca!!!! Dla mnie zdrowie jest bezcenne i tyle!!!!

magdaCe

13.01.2014

U doktora Grzeli wyleczyłam swoje hemoroidy laserowo, także w Euro-Klinice. Oceniam tego lekarza pozytywnie – fachowe tłumaczenie zabiegu i przyczyn powstawania hemoroidów, uprzejmość i profesjonalizm – to sobie cenię.

Magdaa

29.10.2013

Doktor Grzela zajmował się mną w Euro Klinice. Kompetentny, miły lekarz, z odpowiednim podejściem do pacjenta. Wytłumaczył mi, na czym będzie polegał zabieg (chodziło o usuwanie hemoroidów), na co muszę się nastawić. Ogólnie jestem zadowolona i mogę polecić dalej.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Bytom"?

Sigma-Bi NZOZ
Stefana Batorego 18
Bytom
Wielospecjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Promed"
Żeromskiego 34
LANCET
Fliegera 16
Szpital Powiatowy
Chorzowska 36
Świętochłowice
NZOZ Energomontaż Chorzów Sp. z o.o.
ul. Szczecińska 10
Chorzów
Okręgowy Szpital Kolejowy
Panewnicka 65
Klinika Chirurgii MAZAN
ul. Brzozowa 54
Medycyna Dąb Warszawa
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
Medycyna Dąb Katowice
ul. Dębowa 64
Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji
ul. Spartańska 1
Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
Plac Akademicki 15/6

Marek Just

Chirurg ogólny
Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
Plac Akademicki 15/6
Sigma-Bi
Stefana Batorego 18
Bytom
SP ZOZ pn."Szpital Miejski"
Szpitalna 11
Piekary Śląskie