prof. dr hab. n. med. Andrzej Habior

3,5
3,5

Lucyna

24.02.2015

Wspaniały lekarz. On jedyny postawił trafną diagnozę. Szkoda, że tak późno do niego trafiłam bo byłabym dziś zdrowsza i bogatsza. 2 lata biegania po konowałach (niestety niektórzy z nich byli także profesorami) gehenna i utracona nadzieja na odzyskanie zdrowia skończyły się, gdy zostałam pacjentką tego ...

2 lata biegania po konowałach (niestety niektórzy z nich byli także profesorami) gehenna i utracona nadzieja na odzyskanie zdrowia skończyły się, gdy zostałam pacjentką tego lekarza- profesora. Zlecił szczegółowe bardzo specjalistyczne badania i trafił w sedno sprawy po pierwszej wizycie. Niestety bardzo trudno się do niego dostać, ale naprawdę warto. Będę mu wdzięczna do końca życia.
Pozdrawiam Panie Profesorze
Lucyna

Kamila

10.03.2016

Godny pożałowania, liczą sie tylko pieniądze. W Przychodni Polskiej Fundacji Gastroenterologicznej za 230 zł jest miły ale nie zaskakuje diagnozą. Kontynuacja leczenia w C.O. (już nie pracuje) pierwsze słowa na wizycie - po co Pani do mnie przyszła. Stanowczo ODRADZAM leczenie. Po 1,5 roku nowotwór ...

Po 1,5 roku nowotwór z przerzutami.

Tadeusz

10.10.2013

Wspaniały lekarz - wielka wiedza, którą potrafi wykorzystać z korzyścią dla pacjenta. Takich ludzi (fachowców) nam potrzeba. Panie Profesorze Gratuluję. Były pacjent z Połańca. Już i nadal zdrowy.

Anonim

28.06.2012

Mąż przez dwa tygodnie bardzo źle się czuł. Ani lekarz rodzinny, ani chirurg na ostrym dyżurze nie rozpoznali co mu jest. Chirurg o mało nie zabił mi męża, wysyłając go na kolonoskopię. Dobrze, że trzeba było poczekać na nią tydzień. Pan profesor od razu postawił diagnozę dał skierowanie i opinię do szpitala. W bardzo delikatnej formie zasugerował lekarzom co mają zrobić a czego nie. Uważam, że Pan Profesor szanuje pacjenta i swoich kolegów też. Jestem mu bardzo wdzięczna, bo uratował życie mojemu mężowi.

Kaya

Anonim

08.01.2011

Wedłóg mnie Pan Profesor jest bardzo wspaniałym i intelignetnym człowiekiem, a jeśli pacjent próbuje byc madrzejszy od lekarza, stawiac własne nie mądre hipotezy, to nic dziwnego że zostaje potraktowany w takowy sposób, jaki jest opisany powyżej :]

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Gastroenterolog Warszawa"?

Witold Klemarczyk

Gastroenterolog dziecięcy