prof. dr hab. n. med.Andrzej Habior

3,68055555556512345

Tadeusz

10.10.2013
21:43
  • 4

Wspaniały lekarz - wielka wiedza, którą potrafi wykorzystać z korzyścią dla pacjenta. Takich ludzi (fachowców) nam potrzeba. Panie Profesorze Gratuluję. Były pacjent z Połańca. Już i nadal zdrowy.

28.06.2012
21:55
  • 5

Mąż przez dwa tygodnie bardzo źle się czuł. Ani lekarz rodzinny, ani chirurg na ostrym dyżurze nie rozpoznali co mu jest. Chirurg o mało nie zabił mi męża, wysyłając go na kolonoskopię. Dobrze, że trzeba było poczekać na nią tydzień. Pan profesor od razu postawił diagnozę dał skierowanie i opinię do szpitala. W bardzo delikatnej formie zasugerował lekarzom co mają zrobić a czego nie. Uważam, że Pan Profesor szanuje pacjenta i swoich kolegów też. Jestem mu bardzo wdzięczna, bo uratował życie mojemu mężowi. Kaya

08.01.2011
21:13
  • 5

Wedłóg mnie Pan Profesor jest bardzo wspaniałym i intelignetnym człowiekiem, a jeśli pacjent próbuje byc madrzejszy od lekarza, stawiac własne nie mądre hipotezy, to nic dziwnego że zostaje potraktowany w takowy sposób, jaki jest opisany powyżej :]

04.01.2011
23:25
  • 1

jest straszny. jestem poważnie chora i byłam w ciąży ok.3 m-ca poszłam do niego na konsultację a on na to "noś sobie tą ciążę i tak sama poronisz" wyszłam z płaczem. a ja urodziłam zdrowego synka ma 7,5 roku choroba moja się uspokoiła a teraz jestem znowu w ciąży i czuję się znakomicie.

02.01.2011
17:33
  • 5

KONKTRETNY,FACHOWY I SERDECZNY.Takich specjalistów nam potrzeba.

display statlastseen stat