Andrzej Jagieło

Witam ja również polecam tego lekarza. Jest bardzo sympatyczny choć nie wygląda :) chętnie tłumaczy i rozwiewa wszystkie moje wątpliwości. nawet te błache. prowadzi już drugą moją ciąże, ostatnio kiedy narzekałam na ból żeber długo myślał co to może być i na WSZELKI wypadek podkreślam że w PAŃSTWOWEJ przychodni dał mi skierowanie na próby wątrobowe żeby sie upewnić czy to aby nie wątroba. Byłam mile zaskoczona. to jest bardzo dobry lekarz

Nie wiem jaki jest pan doktor na prywatnych wizytach ale mnie moja wizyta kiedy byłam w ciąży a pan doktor miał akurat dyżur w szpitalu doprowadziła do łez niestety. Przyjechałam w 5 miesiącu ciąży wieczorem z mężem z silnymi bólami brzucha. Pan doktor zbadał mnie mało powiedziane "niedelikatnie" od samego wejścia miał do mnie o wszystko pretensje, chyba za to że przyjechałam i zakłóciłam mu spokojny dyżur...nie wiem. Szybko mnie zbadał, nawet nie zlecił zrobienia EKG, przepisał no-spe, kazał skontaktować się z lekarzem prowadzącym i wysłał do domu. brak jakiegokolwiek podejścia do pacjenta. Na moje łzy po jego wyjściu z gabinetu pielęgniarka powiedziała mi abym się nie przejmowała bo on po prostu taki jest.

Lekarz z sercem, daje poczucie pełnego rozluźnienia a to u ginekologów rzadkość , do tego przemiły i przeuprzejmy, wszystko tłumaczy, śmieje się , jest cudny. Nawet gdy rozradowana wyskoczyłam po jednej z wizyt z gabinetu nie płacąc za wizytę nie upomniał się o kasę, wróciłam się po 15 min jak sobie ten fakt uzmysłowiłam, powiedział że niepotrzebnie się wstydzę bo to jest radość i emocje, a że mogłam zapłacić następnym razem. Urodziłam pod jego nadzorem cudne dziecko. jedyna wada to stary aparat do usg.

Urodziłam pod jego nadzorem cudne dziecko.
jedyna wada to stary aparat do usg.

Wspaniały lekarz i człowiek prowadził całą moja ciążę i pomógł przyjść na świat mojemu synkowi.Polecam tego lekarza.