dr n. med. Andrzej Jamry

2,9

Pan doktor Andrzej Jamry to lekarz z powołania. Jego kompleksowe podejście do pacjenta stanowi podstawę diagnozy. Wiedza, umiejętności i ogromne zaangażowanie w ustalenie przyczyn choroby daje szansę na skuteczne leczenie każdego przypadku. Skupiony na niesieniu pomocy choremu. Dla mnie absolutny numer JEDEN!

Pan doktor Jamry jest bardzo skupiony na leczeniu pacjenta. Nie nawiązuje relacji towarzyskich, nie uśmiecha się i nie żartuje, ale całą swoją uwagę poświęca na to jak pomóc pacjentowi. Zanim postawi diagnozę, kompleksowo przebada chorego aby niczego nie przeoczyć.Jest tytanem pracy. Jego dyżur w szpitalu wypełniony jest po brzegi . Zabiegi, operacje, badania na różnym dostępnym sprzęcie a i tak znajdzie czas na to aby podejść do chorego i zapytać: "jak się Pani czuje". Czasem nawet o 23 w nocy.To niesamowity lekarz.Trochę już życia przeżyłam, bywałam w różnych szpitalach, nigdzie jednak nie spotkałam takiego lekarza! Pełen szacunek i uznanie za tak ciężką pracę i profesjonalizm każdego dnia. Panie Doktorze DZIĘKUJĘ!

Nie uprzejmy, błedne diagnozy zadufany,uwaza sie za pępek świata

Nie uprzejmy, błedne diagnozy zadufany,uwaza sie za pępek świata

Dr Jamry specyficznie podchodzi do pacjentów. Wysławia się specjalistycznym językiem i o wszystko trzeba pytać i prosić o powtózenie, ew. jaśniejsze wytłumaczenie. Trafiłem do niego z paskudnym choróbskiem jelit. Pomimo skąpego materiału diagnostyczego dr Jamry rozpoznał chorobę i powiedział wprost, że on nie potrafi tego leczyć i dał namiar na inny ośrodek specjalistyczny (leczę się tam do dziś i czuję się nieźle). Myślę, że jest to jeden z lepszych fachowców od spraw gastrycznych w okolicach Starachowic.

Kiedyś był inny. Teraz człowiek wychodzi z jego gabinetu i jest niezadowolony przede wszystkim z jego podejścia do pacjenta.

I może dlatego traktuje ludzi jak zwierzęta. Bałagan, w wypisie co innego a on mówi co innego. Porażka totalna. mamona na oczach!

po prywatnej wizycie na badanie czekałem 8 godzin na oddziale .w czasie badania pan doktor nic mi nie tłumaczył.Natomiast wypis był czytelny chyba tylko dla niego .Pomijając fakt ,że diagnoza przy badaniu w gabinecie i wynik kolonoskopii były zupełnie różne po prostu bałem się poddać zabiegowi u dr. Jamry i zrobiłem to w innym szpitalu.

Znalazłam się w Szpitalu nagle, z powodu ataku kamicy w drogach zółciowych.Pan Doktor, mimo że przyszedł specjalnie w niedzielę do pracy, był bardzo uprzejmy w trakcie wykonywania zabiegu.Po jego wykonaniu udzielił informacji na temat stwierdzonego stanu oraz sposobu dalszego postępowania . Postępowanie Pana Doktora oceniam bardzo pozytywnie.

Postępowanie Pana Doktora oceniam bardzo pozytywnie.

Bez odpowiedniej kaski nie ma sensu się u niego pokazywać.

Bez odpowiedniej kaski nie ma sensu się u niego pokazywać.

Trafiłem do szpitala po wypadku i miałem ogromne szczęście że akurat dyżur miał dr Jamry. Gdyby nie bardzo fachowe opatrzenie i zszywanie ran wyglądałbym pewnie teraz jak Frankenstein. Pragnę mu za to gorąco podziękować.