lekarz Andrzej Jarzemski

Najlepszy ginekolog jakiego znam. Specjalista, prawdziwy fachowiec w swojej branży. polecam wszystkim pacjentkom.

Wspaniały lekarz, kompetentny, przemiły, poświęcił mi tyle czasu ile żaden lekarz wcześniej! Wypytał o wszystko, wytłumaczył co trzeba i przede wszystkim zbadał delikatnie.Polecam wszystkim Paniom! i to bezpłatnie na NFZ. JEstem na prawdę zaskoczona, że w dzisiejszych czasach można jeszcze spotkać tak wspaniałego lekarza

Ginekolog dobry.Bardzo miły, polecam go jako ginekologa. Natomiast w problemach hormonalnych polecam innego lekarza.

polecam dobry lekarz. Bardzo ladny gabinet. Dobre podejscie do pacjenta

polecam dobry lekarz. Bardzo ladny gabinet. Dobre podejscie do pacjenta

pan doktor jest super lekarzem ginekologiem

pan doktor jest super lekarzem ginekologiem

jestem pelna podziwu jego umiejetnosci w karzdej chwili moge na niego liczyc bez wzglegdu na pore dnia i okolicznosci poprowadzil jedna moja ciaze i byl oparciem w ciezkich chwilach teraz jestem wciazy i jest wysokie ryzyko poronienia ale nie wyobrazam sobie zeby inny lekarz prowadzil moja ciaze dzwonie do niego o kazdej porze i zawsze jest chetny do pomocy taki lekarz to naprawde skarb polecam go kazdej koiecien ktora boi sie o stan swojego i dziecka zdrowie

Prowadził moją ciążę i dlatego ją donosiłam i urodziłam zdrowe dziecko. Nie wprowadza niepotrzebnej paniki, ceni spokój ciężarnej i dlatego dzisiaj, z perspektywy czasu twierdzę, że gdybym trafiła do kogo innego, być może nie poznałabym smaku macierzyństwa.