dr n. med. Andrzej Jasiński

Lekarz sportowy, Ortopeda, Traumatolog

Blazej

19.04.2014

Najlepszy lekarz jakiego spotkalem w zyciu, w sumie jedyny tak profesjonalny, kulturalny, empatyczny i mily. Zdecydowanie polecam dr. jasinskiego !!!

17.11.2012

POZDROWIENIA Z SOSNOWCA dla SOSNOWICZANINA! fakt doktor czasem a w sumie prawie zawsze zalatwia wszystko w "powietrzu" ale chyba tylko dlatego ze chce kazdemu pomóc ,mnie nigdy nie odmówił pomocy ,konsultacji ,naprawił mi reke , generalnie nie nalezy mu zawracac gitary i prosic o elaboraty trzeba krotko zwiezle i na temat wtedy mozna z nim zalatwic wszystko ! trzeba mu tez wybaczac ze czasem a prawie zawsze nie pamieta o co chodzi ale co sie dziwic przy takiej ilosci pacjentow ! jak dla mnie rowny chlop i super lekarz !

26.04.2012

Pozdrawiam i polecam P Doktora Adam Tychy

Pozdrawiam i polecam P Doktora Adam Tychy

07.02.2012

Lekarz bardzo kompetentny. Bardzo szczegółowo opisał problem który mi doskwiera. Wykazuje się dużą kulturą osobistą, czego nie można powiedzieć o wielu lekarzach ortopedach. Naprawde polecam Dr.. Jestem zadowolony w 100% z wizyty

09.12.2011

Wspaniały człowiek i genialny lekarz. Moje schorzenie 2 barków ( miałem 2 artroskopie - po jednym na każdy bark ) dla kilku ( i to dobrych ortopedów i ordynatorów ) tzw "dobrych lekarzy" z Opola pozostało zagadką :). U wspaniałego dr Jasińskiego wystarczyła jedna wizyta ...

Wspaniały człowiek i genialny lekarz.
U wspaniałego dr Jasińskiego wystarczyła jedna wizyta , następnie zabiegi i dzisiaj mam obydwa barki jak nowe.
JESZCZE RAZ - DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE I WSZYSTKIEGO DOBREGO!!!!!!!!!
Podpisał się znany pacjent z Opola :)

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Piekary Śląskie"?

ulica Żeromskiego 22/1a
Bytom
Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. dr Janusza Daaba w Piekarach Śląskic
ulica Bytomska 62
Piekary Śląskie
Usługi Medyczne "Śródmieście" Sp. z o. o.
ulica Bytomska 8
Tarnowskie Góry
Szpital Specjalistyczny nr 2 w Bytomiu

Bytom
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Zdrowie" s.c.
ul. Zawierciańska 14
Klucze
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 4 w Bytomiu - oddział onkologii klinicznej
ul. Aleja Legionów 10
Medica