dr n. med.Andrzej Jasiński

Średnia:
4.6512345
12 opinii

• 5

Najlepszy lekarz jakiego spotkalem w zyciu, w sumie jedyny tak profesjonalny, kulturalny, empatyczny i mily. Zdecydowanie polecam dr. jasinskiego !!!

• 5

POZDROWIENIA Z SOSNOWCA dla SOSNOWICZANINA! fakt doktor czasem a w sumie prawie zawsze zalatwia wszystko w "powietrzu" ale chyba tylko dlatego ze chce kazdemu pomóc ,mnie nigdy nie odmówił pomocy ,konsultacji ,naprawił mi reke , generalnie nie nalezy mu zawracac gitary i prosic o elaboraty trzeba krotko zwiezle i na temat wtedy mozna z nim zalatwic wszystko ! trzeba mu tez wybaczac ze czasem a prawie zawsze nie pamieta o co chodzi ale co sie dziwic przy takiej ilosci pacjentow ! jak dla mnie rowny chlop i super lekarz !

Pozdrawiam i polecam P Doktora Adam Tychy

• 5

Lekarz bardzo kompetentny. Bardzo szczegółowo opisał problem który mi doskwiera. Wykazuje się dużą kulturą osobistą, czego nie można powiedzieć o wielu lekarzach ortopedach. Naprawde polecam Dr.. Jestem zadowolony w 100% z wizyty

• 5

Wspaniały człowiek i genialny lekarz. Moje schorzenie 2 barków ( miałem 2 artroskopie - po jednym na każdy bark ) dla kilku ( i to dobrych ortopedów i ordynatorów ) tzw "dobrych lekarzy" z Opola pozostało zagadką :). U wspaniałego dr Jasińskiego wystarczyła jedna wizyta , następnie zabiegi i dzisiaj mam obydwa barki jak nowe. JESZCZE RAZ - DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE I WSZYSTKIEGO DOBREGO!!!!!!!!! Podpisał się znany pacjent z Opola :)

• 2
  • 1

Wizyta trwała 3 min/100 zł, miałam zrobiony prywatnie rezonans, nawet na niego nie spojzał, podał jakiś zastrzyk a po 2 godz pogotowie zabrało mnie do szpitala. Jak widać DR ma świetne opinie ale niestety ja takiej wystawić nie mogę

• 5

Robi wszystko zeby mi pomuc i zebym mogla zyc normalnie a mam powazne schorzenie i jestem bardzo zadowolona z leczenia

• 5

Pan Doktor jest najwspanialszym lekarzem na jakiego trafiłam. Poza tym ,że jest świetnym specjalistą jego podejście do pacjenta, dbanie o każdy szczegół podczas wizyty,nawet komfort psychiczny jest wręcz nierealne. Znam Pana Doktora od 11 lat, ratował moją nogą chociaż nikt nie chciał się tego podjąć, dla niego nie ma rzeczy niemożliwych, walczy o każdego bez wzgladu na wiek, poza tym ma swietne poczucie humoru i tak jak ja jest z Sosnowca. Polecam.

• 5

Prawdziwy specjalista, prawdziwy lekarz. W moim przypadku była to operacja na łokciu, w taki sposób przeprowadzona, że po operacji nawet nie potrzebowałem środków przeciwbólowych. Pomniejszona ocena za poświęcony czas jest raczej plusem - niestety w taki tylko sposób może pomóc większej ilości pacjentów. Wielki szacunek dla Pana doktora. PS. Szkoda tylko, że NFZ nie dorasta do pięt tej klasie lekarzy.

• 5

Wspaniały specjalista!!!z każdym problemem od kręgosłupa, po kończyny polecam!!!!ja choruję na wiele schorzeń ortopedyczno-traumatologicznych i nie zdarzyło się,zebym nie otrzymał fachowej pomocy od pana dr!!!!do tego profesjonalny gabinet a raczej cały komplesowy NZOZ w którym mozna znaleść nie jednego wspaniałego specjalistę z każdej dziedziny!!!POLECAM!!!

• 5

Polecam dr. Jasińskiego, jako naprawdę kompetentnego lekarza. Jest bardzo uprzejmy i z troską dba o swoich pacjentów.Ponadto jest profesjonalista w tym co robi. Wykonał plastyke mojej dłoni po tym jak inni lekarze poprostu "okaleczyli mnie". Naprawde polecam Pana Doktora. Jest wspaniałym człowiekiem.

• 5

polecam, kompetentny, polecam, kompetentny, polecam, kompetentny,polecam, kompetentny, polecam, kompetentny,

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat