dr n. med. Andrzej Jasiński

Traumatolog, Ortopeda, Lekarz sportowy

5 gwiazdek to zdecydowanie za mało. Fachowiec w swojej dziedzinie. Godny zaufania. Pełen empatii. Konkretny w działaniu.

5 gwiazdek to zdecydowanie za mało.
Fachowiec w swojej dziedzinie.
Godny zaufania.
Pełen empatii.
Konkretny w działaniu.

Pan doktor to wysokiej klasy specjalista rekonstrukcji ręki to fakt !!!! . Ja i mój syn byliśmy pacjentami pana Andrzeja i oboje jesteśmy po operacjach obojczyków i na dzień dzisiejszy korzystamy z siłowni i jeździmy na rowerach . Mam do tego stopnia zaufanie do pan doktora że powierzam mu operację drugiego obojczyka jesieniom br. Podsumowaniem tej opinii są słowa orzecznika ZUS który trzy tygodnie po bardzo skomplikowanym zabiegu " reanimacji" rotatorów i wprowadzeniu implantu z tytanu stwierdził ; nie widziałem tak sprawnej ręki po takiej operacji.

Człowiek o złotym sercu i złotych rękach! Polecam i poleciłam wielu osobom/ Pan Doktor nikogo nie zawiódł .Zawsze każdemu pomoże! Urszula

Najlepszy lekarz jakiego spotkalem w zyciu, w sumie jedyny tak profesjonalny, kulturalny, empatyczny i mily. Zdecydowanie polecam dr. jasinskiego !!!

POZDROWIENIA Z SOSNOWCA dla SOSNOWICZANINA! fakt doktor czasem a w sumie prawie zawsze zalatwia wszystko w "powietrzu" ale chyba tylko dlatego ze chce kazdemu pomóc ,mnie nigdy nie odmówił pomocy ,konsultacji ,naprawił mi reke , generalnie nie nalezy mu zawracac gitary i prosic o elaboraty trzeba krotko zwiezle i na temat wtedy mozna z nim zalatwic wszystko ! trzeba mu tez wybaczac ze czasem a prawie zawsze nie pamieta o co chodzi ale co sie dziwic przy takiej ilosci pacjentow ! jak dla mnie rowny chlop i super lekarz !

Pozdrawiam i polecam P Doktora Adam Tychy

Pozdrawiam i polecam P Doktora Adam Tychy

Lekarz bardzo kompetentny. Bardzo szczegółowo opisał problem który mi doskwiera. Wykazuje się dużą kulturą osobistą, czego nie można powiedzieć o wielu lekarzach ortopedach. Naprawde polecam Dr.. Jestem zadowolony w 100% z wizyty

Wspaniały człowiek i genialny lekarz. Moje schorzenie 2 barków ( miałem 2 artroskopie - po jednym na każdy bark ) dla kilku ( i to dobrych ortopedów i ordynatorów ) tzw "dobrych lekarzy" z Opola pozostało zagadką :). U wspaniałego dr Jasińskiego wystarczyła jedna wizyta , następnie zabiegi i dzisiaj mam obydwa barki jak nowe. JESZCZE RAZ - DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE I WSZYSTKIEGO DOBREGO!!!!!!!!! Podpisał się znany pacjent z Opola :)

Wspaniały człowiek i genialny lekarz.
JESZCZE RAZ - DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE I WSZYSTKIEGO DOBREGO!!!!!!!!!
Podpisał się znany pacjent z Opola :)

Wizyta trwała 3 min/100 zł, miałam zrobiony prywatnie rezonans, nawet na niego nie spojzał, podał jakiś zastrzyk a po 2 godz pogotowie zabrało mnie do szpitala. Jak widać DR ma świetne opinie ale niestety ja takiej wystawić nie mogę

Robi wszystko zeby mi pomuc i zebym mogla zyc normalnie a mam powazne schorzenie i jestem bardzo zadowolona z leczenia