dr n. med. Andrzej Jasiński

Lekarz sportowy, Ortopeda, Traumatolog

07.02.2012

Lekarz bardzo kompetentny. Bardzo szczegółowo opisał problem który mi doskwiera. Wykazuje się dużą kulturą osobistą, czego nie można powiedzieć o wielu lekarzach ortopedach. Naprawde polecam Dr.. Jestem zadowolony w 100% z wizyty

Blazej

19.04.2014

Najlepszy lekarz jakiego spotkalem w zyciu, w sumie jedyny tak profesjonalny, kulturalny, empatyczny i mily. Zdecydowanie polecam dr. jasinskiego !!!

17.11.2012

POZDROWIENIA Z SOSNOWCA dla SOSNOWICZANINA! fakt doktor czasem a w sumie prawie zawsze zalatwia wszystko w "powietrzu" ale chyba tylko dlatego ze chce kazdemu pomóc ,mnie nigdy nie odmówił pomocy ,konsultacji ,naprawił mi reke , generalnie nie nalezy mu zawracac gitary i prosic o elaboraty trzeba krotko zwiezle i na temat wtedy mozna z nim zalatwic wszystko ! trzeba mu tez wybaczac ze czasem a prawie zawsze nie pamieta o co chodzi ale co sie dziwic przy takiej ilosci pacjentow ! jak dla mnie rowny chlop i super lekarz !

26.04.2012

Pozdrawiam i polecam P Doktora Adam Tychy

Pozdrawiam i polecam P Doktora Adam Tychy

09.12.2011

Wspaniały człowiek i genialny lekarz. Moje schorzenie 2 barków ( miałem 2 artroskopie - po jednym na każdy bark ) dla kilku ( i to dobrych ortopedów i ordynatorów ) tzw "dobrych lekarzy" z Opola pozostało zagadką :). U wspaniałego dr Jasińskiego wystarczyła jedna wizyta ...

Wspaniały człowiek i genialny lekarz.
U wspaniałego dr Jasińskiego wystarczyła jedna wizyta , następnie zabiegi i dzisiaj mam obydwa barki jak nowe.
JESZCZE RAZ - DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE I WSZYSTKIEGO DOBREGO!!!!!!!!!
Podpisał się znany pacjent z Opola :)

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Bytom"?

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ MEDICUS
Żeromskiego 22/1a