Pomógł bardzo mojemu dziecku i w dodatku w gabinecie prywatnym nie wziął pieniędzy! Wystraszona przez innego lekarza przyszłam do dr Jaworka, który wyjaśnił mi na czym polega choroba i uspokoił. Nie chciał pieniędzy za wizytę, bo rozpoznanie postawił inny specjalista, a leczenei było dobre. Bardzo miły i dobry człowiek. Naprawdę przejmuje się ludźmi. Oby więcej było takich doktorów.

Obcesowy, ale dobry! Bardzo ludzki! Fajny gość.Leczy ostro,ale wszystko tłumaczy. Szeroko diagnozuje, chociaż wszystko prywatnie. Ma nosa do uczuleń. Wykrył u mnie uczulenie na kurz i astmę, a przyszłam z pieprzykami.

Pomimo braku rejestracji i terminów wykrył u mnie raka na skórze i załatwił wycięcie. Bardzo profesjonalny! Dziękuję za leczenie i całą troskę! Pozdrawiam Pana Doktora Pacjentka z Chicago

Dziękuję za leczenie i całą troskę! Pozdrawiam Pana Doktora
Pacjentka z Chicago

Zdecydowanie odradzam wizyte u tego lekarza. Nie wypowiadam sie na temat jego sukcesow w leczeniu chorob dermatologicznych czy leczeniu dzieci, ale o nieludzkiej postawie, zupelnym braku szacucku i niekompetencji, ktore zaprezentowal w czasie mojej - jakze krotkiej - wizyty (zostalam niemal sila wyproszona z gabientu). Po bardzo pobieznym badaniu, podczas ktorego pan doktor spojrzal na mnie moze jeden raz, a nie sluchal o objawach wcale, wydal 'diagznoze', ze nie wie, co mi jest i 'zalecil' wapno i polopiryne. Z calym szacunkiem, taka diagnoze moglam postawic sobie sama (bez koniecznosci podrozy do gabientu i oczekiwania na swoja kolej przy fatalnym samopoczuciu). Jednak to nie ewidentny brak kompetencji, ale wlasnie fundamentalny brak szacunku do mnie jako czlowieka, nie wspominajac o podejsciu lekarza do pacjenta, sprawil, ze pragne ostrzec innych przed, jakze nieprzyjemnym doswiadczeniem, szczegolnie,w chorobie, jakim jest spotkanie z doktorem. Podsumowajac jest to strata czasu i cennych nerwow, gdyz w efekcie wychodzi sie bez diagnozy, zalecen terapeutycznych i w zdecydowanie obnizonym nastroju. I tak konieczna jest wizyta u innego lekarza. Ta droga pragne ostrzec innych, aby omijali ten gabinet szerokim lukiem (wsrod peanow na czesc doktora znalazlam rowniez opinie o jego arogancji i braku kompetencji). Takie traktowanie drugiego czlowieka, szczegolnie w relacji chory/potrzebujacy pomocy - lekarz/teoretycznie niosacy pomoc, jest nieakceptowalne.

Kompetentny do bólu. Bardzo dociekliwy, przejmuje się pacjentami!!! Przyjmuje długo - kolejki! Ale wdziałam Pacjentów z naprawdę daleka. Polecam, po wizycie wiedziałam, że rozpoznał chorobę.

Kompetentny do bólu. Bardzo dociekliwy, przejmuje się pacjentami!!!

Dziękuję za leczenie! Pozdrawiam Pana Doktora, Pacjentka z pokrzywką przewlekłą (obecnir zdrowa!!!!)

Dziękuję za leczenie! Pozdrawiam Pana Doktora,
Pacjentka z pokrzywką przewlekłą (obecnir zdrowa!!!!)

Bardzo trudna diagnoza - brawo doktorze!!! Dziękuję!!!!!!! Pomimo, ze byłem w prywatnym gabinecie nie wziął pieniędzy! Nakrzyczał na mnie, że jestem dobrze leczony i kazał zostać u ostatniego dermatologa na NFZ.Niezwykłe!!!

Bardzo trudna diagnoza - brawo doktorze!!!
Dziękuję!!!!!!!
Pomimo, ze byłem w prywatnym gabinecie nie wziął pieniędzy!

Skuteczny i dyskretny, bardzo kulturalny, specjalista wysokiej klasy. Po trzech innych nieskutecznych terapiach innych lekarzy ten pomógł. Ma dużą wiedzę i umie ją wykorzystać.

Dziękuję za rozpoznanie i leczenie. M K

Dziękuję za rozpoznanie i leczenie. M K

Niezwykle kontaktowy człowiek, profesjonalny i ciepły. Zbyt długie kolejki, w poczekalni słyszy się cuda na temat jego wiedzy i zarzuty co do organizacji gabinetu. Bardzo ludzki - czasami nie bierze pieniędzy od rodziców chorych dzieci!Doktorze tak trzymaj!