dr n. med. Andrzej Jóźwiak

Ortopeda, Chirurg ortopeda

Witam.znam Doktora Jóźwiaka od wielu lat,jest kompetentny.uczciwy.wyrozumialy.Bedac na Solcu.potrafil w Święta i weekendy.przyjsc i pocieszać Pacjentów oraz Doktor W.Zbiewski.Zespol Doktora Jóźwiaka.jest takim zespołem medycznym.Cudowna opieka od strony personelu Pielęgniarek.Ewy i innych.przemile są Panie sekretarki,p.Ewa i p. Magda.operacje są wykonywane starannie.Jednym słowem by tak było we wszystkich Szpitalach Ortopedycznych to Pacjent by szybciej był zdrowy.pozdrawiam.Violetta Błażejewska♥️

Byłam dwukrotnie operowana przez Pana doktora z powodu zwyrodnienia stawów biodrowych. Pan doktor bardzo konkretny, kompetentny. Zainteresowanie problemem pacjenta na 100%. W szpitalu był każdego dnia, także w dni świąteczne. Ale najważniejsze - dzięki Niemu odzyskałam sprawność. Dziękuję raz jeszcze.

Udałem się na wizytę po przeczytaniu pozytywnych komentarzy, niestety rzeczywistość była inna. Pan doktor całość oględzin dokonywał siedząc na swoim krześle nawet wtedy kiedy syn (170cm) miał pochylić się będąc odwróconym do niego plecami, wówczas pan doktor obserwował górną część pleców chociaż z pewnością nic nie widział ze swojego krzesła. Cała wizyta trwała może nieco ponad 5 minut. Płacąc 250zł liczyłem, że dobry ortopeda chociaż doradzi jakieś ćwiczenia na krzywy kregosłup. Na koniec dowiedziałem się, że mamy zrobić rtg plecow, po tym chętnie nas zaprosi ponownie. Kolejnego dnia chciałem umówić ...

Kolejnego dnia chciałem umówić się na rtg w jakiejś pracowni. Jak się okazało nie otrzymaliśmy skierowania potrzebnego do tego.
Pieniądze wyrzucone w błoto a czas zmarnowany. Teraz trzeba wybrać się kolejny raz po skierowanie na rtg do innego lekarza.

Fantastyczny lekarz. Miły, serdeczny, a przy tym fachowy profesjonalista. Operował moje biodro w Szpitalu na Solcu. Pomimo trudnego okresu pandemicznego, czułam się dobrze zaopiekowana.

Witam.Pan Doktor Andrzej Jozwiak jest przewspanialym, uczciwym ,rzetelnym,o wielkim sercu czlowiekiem,nie odmowi pomocy nikomu ,wszystkie sprawy sa z min zalatwiane pozytywnie wzgledem ortopedii.Jego Personel medyczny jest wzorowy i wszyscy inni powinni brac przyklad.Polecam Pana Doktora i jego zespol wszystkim.Pozdrawiam.

Dr Jozwiak poświęcając swój prywatny czas uratował moja nogę, gdy po wypadku trafiłam na sor na Solcu. Mimo, że był już po dyżurze przyjechał żeby mnie zoperować. I nie dlatego, że byłam "z polecenia", tylko zwyczajnie trudny przypadek się trafił. Zawdzięczam Panu Doktorowi szanse na powrót do zdrowia i mimo, że przede mną pewnie jeszcze kilka potyczek szpitalnych nie tracę nadziei, że będzie dobrze. Konkretny, dający poczucie zaopiekowania a że nie da się pogadać o pogodzie. Trudno. W końcu nie umawiamy się na kawę. POLECAM!!! A każdemu kto wyraża się negatywnie o Panu Doktorze grożę palcem!

wiele dobrego słyszałam o dr Andrzeju Jóźwiaku,b.chciałam,aby to On mnie operował,ma opinię b. dobregofachowca,rzetelny,konkretny,świetny organizator,tytan pracy.Dr Andrzej jest ordynatorem oddziału,kieruje całym zespołem-od chwili zapisu w rejestracji po pracę lekarzy,pielęgniarek,personelu wszystko jest świetnie zorganizowane,miła atmosfera,kompetentni rehabilitanci,dzięki P.Doktorze,proszę dbać także o Swoje zdrowie,bo takich lekarzy nie ma wielu-pozdrawiam Danuta R.

Andrzeju, pozdrawiam serdecznie. Gratuluję opinii i zadowolenia pacjentów. Tak trzymać. Wszystkiego dobrego, dużo zdrowia, aby inni mogli się cieszyć Twoimi zdolnościami, przywracasz im wiarę w służbę zdrowia. "Bąbel"

Andrzeju, pozdrawiam serdecznie.

Doskonały specjalista. Rzetelny i kompetentny. Świetny diagnosta. Wszystkim, którzy cierpią na dolegliwości ortopedyczne szczerze polecam

Doskonały specjalista. Rzetelny i kompetentny. Świetny diagnosta.
Wszystkim, którzy cierpią na dolegliwości ortopedyczne szczerze polecam

Nie wypowiem się na temat kompetencji bo nie dane nam było nam je poznać. Pan doktor z ostrego dyżuru odesłał tatę do przychodni przyszpitalnej. Czas oczekiwania 2 miesiące. W czasie wizyty ktòra trwała 2 min. nie zajrzał nawet do dokumentacji medycznej. Łącznie w szpitalu i w przychodni tata miał w sumie 3 wizyt za które zapłaci NFZ czyli my podatnicy a pacjent i tak nie otrzymał pomocy. Problem nie został zdiagnozowany. Jak tak można odsyłać pacjenta z niczym?