dr n. med. Andrzej Jóźwiak

Ortopeda

danuta

19.03.2016

wiele dobrego słyszałam o dr Andrzeju Jóźwiaku,b.chciałam,aby to On mnie operował,ma opinię b. dobregofachowca,rzetelny,konkretny,świetny organizator,tytan pracy.Dr Andrzej jest ordynatorem oddziału,kieruje całym zespołem-od chwili zapisu w rejestracji po pracę lekarzy,pielęgniarek,personelu wszystko jest świetnie zorganizowane,miła atmosfera,kompetentni rehabilitanci,dzięki P.Doktorze,proszę dbać także o Swoje zdrowie,bo takich lekarzy nie ma wielu-pozdrawiam Danuta R.

Jadwiga

07.03.2016

Andrzeju, pozdrawiam serdecznie. Gratuluję opinii i zadowolenia pacjentów. Tak trzymać. Wszystkiego dobrego, dużo zdrowia, aby inni mogli się cieszyć Twoimi zdolnościami, przywracasz im wiarę w służbę zdrowia. "Bąbel"

Andrzeju, pozdrawiam serdecznie.

Zbigniew

16.07.2015

Doskonały specjalista. Rzetelny i kompetentny. Świetny diagnosta. Wszystkim, którzy cierpią na dolegliwości ortopedyczne szczerze polecam

Doskonały specjalista. Rzetelny i kompetentny. Świetny diagnosta.
Wszystkim, którzy cierpią na dolegliwości ortopedyczne szczerze polecam

jaga

15.07.2015

Nie wypowiem się na temat kompetencji bo nie dane nam było nam je poznać. Pan doktor z ostrego dyżuru odesłał tatę do przychodni przyszpitalnej. Czas oczekiwania 2 miesiące. W czasie wizyty ktòra trwała 2 min. nie zajrzał nawet do dokumentacji medycznej. Łącznie w szpitalu i w przychodni tata miał w sumie 3 wizyt za które zapłaci NFZ czyli my podatnicy a pacjent i tak nie otrzymał pomocy. Problem nie został zdiagnozowany. Jak tak można odsyłać pacjenta z niczym?

Anonim

27.06.2015

Świetny fachowiec zaangażowany bardzo w pracę rzeczowy .Personel pielęgniarski bez zarzutu ,nie sposób nie wspomnieć o fizjoterapeutce która stawia ludzi na nogi i pozwala im wyjść do domu 6 dal wszystkich

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Warszawa"?

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Lelechowska 5
Szpital Dzieciątka Jezus
Ul. Lindleya
Szpital Medicover - Centrum Konsultacyjne
al. Rzeczypospolitej 5, (Miasteczko Wilanów
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Przychodnia Wielospecjalistyczna MD Clinic
Sienna 83/189

28 Czerwca 1956 r. 115

LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
IRMED ul Tyszkiewicza 13
szpital ogólny