Andrzej Jóźwiak

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.55
34 opinie

Swietny, bolesnie bezposredni I szczery, prawdziwy lekarz. Swietny fachowiec. Cale zycie dazyl do tego co teraz robi i oby wiecej taki lekarzy

Przykro mi, ale nie mogę dodać pozytywnej opinii. Dr Jóźwiak operował mojego ojca. Przeprowadził zabieg wszczepienia endoprotezy stawu biodrowego. Niestety po zabiegu okazało się, że operowana noga jest za długa ponad 5 cm! Zabieg operacyjny jak mi wiadomo powinien być wykonany ze szczególną starannością, a w tym przypadku tej cechy zabrakło doktorowi...co więcej znam jeszcze 2 tego rodzaju przypadki. Zamiast powrócić do normalnego funkcjonowania i pracy trzeba zmierzyć się z nowym kalectwem. Nie polecam takiego specjalisty.

Dobre opinie dobrymi opiniami, szkoda tylko, że doktor przyjmuje wpierw swoich znajomych i rodzinę, a potem resztę pacjentów. Myślę, że odpowiednie osoby za to powinny się tym zainteresować, bo to nie do pomyslenia jest, żeby lekarz był tak skorumpowany.

To czlowiek przez duze C lekarz z powolania takich ludzi jest unikalna mniejszosc skromny a wielki swoim zaangazowaniem do kazdego pacjenta daje chorym poczucie wiary w lepsze jutro.Dziekuje IR.

Pierwsza wizyta z pilnym skierowaniem i doznałam olśnienia Człowiek o Sercu i wrażliwości mam prawie 60lat i pierwszy raz poczułam się bezpieczna Taki prawdziwy Dr.Judym już nie ma niestety takich lekarzy z powołania.Życzę Dr.Jóźwiakowi dużo zdrowia i siły by mógł pomagać tak jak teraz to czyni dla wszystkich chorych i słabych przywracając ich do normalnego życia.Dziękuję Panie Dr.z całego serca.IR.

TO wspaniały lekarz.Kiedyś byłam jego pacjentką , a teraz byłam w odwiedzinach u mojej znajomej która leży na solcu. Oddział już nie jest jest taki sam bo brakuje dobrego ducha jakim była oddziałowa która odeszła na emeryturę

Przeszedłem operację biodra miesiąc temu. Od pierwszego kontaktu z doktorem Jóźwiakiem wiedziałem że mam doczynienia z człowiekiem któremu mogę w pełni zaufać. Jego życzliwy stosunek do pacjenta, kompetencja i szczera rozmowa dotycząca schorzenia i przebiegu operacji , a w rezultacie przebieg operacji i pobyt w szpitalu potwierdziły moje pozytywne odczucia. Dziękuję doktorowi oraz całemu personelowi oddziału ortopedycznego za bardzo dobrą i fachowa opiekę. Jerzy

Operował mi koślawy paluch. Tragedia!!! wycierpiałam się i paluch dalej jest koślawy i boli. 2 tygodnie w gipsie i bez drutów to nie operacja. Jaki to specjalista??????

Wspanialy lekarz,wspanialy czlowiek.Znalem go mlodego i juz wtedy byl calkowicie poswiecony temy zawodowi.Budzil moj podziw. Jestem dumny,ze ten wspanialy harcerz, sportowiec teraz jest kim jest i kim zawsze chcial byc.

Dr Jóźwiak jest wybitnym ortopedą, który fenomenalnie wykonuje operacje. Jest ogromnie doświadczony (dziennie robi kilka operacji!!!!), a dotego nie owija w bawełne i nie obiecuje gruszek na wierzbie. Trafia 100% z diagnozą i powrotem do pełni zdrowia. Świetny diagnostyk i profesjonalista. Do Niego umawiani są ludzie z całej Polski. Gorąco Go polecam i szpital na Solcu....Świetna opieka pielęgniarek, salowych i fizjoterapeutów!!! Pozdrawiam

Pan dr Andrzej Jóźwiak to doskonały ortopeda, zarówno diagnosta jak i operator. Jego stosunek do pacjenta przywraca wiarę w misję tego zawodu. Oddział chirurgii urazowo-ortopedycznej w szpitalu na Solcu jest bardzo kameralny, personel bardzo troszczy się o pacjentów, którzy sa w większości unieruchomieni, a więc wymagaja pełnej i najczęściej niewdzięcznej obsługi. Anna Korecka

Do szpitala trafiłem z wieloodłamowym złamaniem kości udowej. P. Andrzejowi Jóźwiakowi i zespołowi lekarskiemu skupionemu wokół niego mogę dzisiaj funkcjonować prawie tak jak przed wypadkiem. Profesjonalista w każdym calu z ogromnym doświadczeniem poświęcony pracy i pacjentom

Dzięki Panu doktorowi mogę cieszyć się nowym prawym bioderkiem. Jestem szczęśliwa,że operowały mnie "złote ręce" Pana doktora. To cudowny lekarz, a przede wszystkim wspaniały człowiek, z wielkim oddaniem i sercem dla pacjentów. Wizytuje chorych nawet kosztem własnego czasu na odpoczynek. Według mnie to jedyny lekarz, którego mogę polecić każdemu potrzebującemu pomocy ortopedycznej. Mogłabym pisać jeszcze dużo, ale nie ma słów, które w pełni oddadzą miarę tego Człowieka. Wdzięczna za opiekę Barbara Zeman

Bardzo dobry lekarz i wspaniały człowiek godny polecenia.

Pan dr Jóźwiak jest bardzo dobrym ortopedą i operuje po mistrzowsku. Polecam go z całego serca. Cały personel ortopedii w szpitalu na Solcu jest uprzejmy i skupiony a pacjencie.

Dr A. Jóżwiak jest wspaniałym fachowcem, na oddziale, którym kieruje panuje porządek, wszyscy pracują jak w zegarku. Jest to lekarz godny polecenia i zaufania. Bardzo dobrze wspominam panie pielęgniarki, zyczliwie opiekują sie pacjętami. Barbara Wójcik

Operacja Halluksów przebiegła bezproblemowo. Co tu więcej pisać. Mysle ze zbyt prosty przypadek żeby się użalać

P.dr Jozwiak to lekarz z powolania,oddany swojej pracy i pacjentom ,rzeczowy i kompetentny,a takze bardzo slowny i serdeczny,to prawda,ze do pracy przyjezdza duzo wczesniej i natychmiast odwiedza pacjentow po operacjach - doswiadczylam tego osobiscie podczas pobytu w szpitalu na Solcu.To jeden z niewielu lekarzy ,ktorego mozna polecic bez zadnych wątpliwosci.Pacjentka ze Swiętajna

Znakomity specjalista. Mówi wprost jakie są szanse wyleczenia i rokowania. Nie obiecuje rzeczy niemozliwych. Mnie wyleczył z przewlekłego stanu zapalnego. Pozdrawiam

Jak najbardziej godny polecenia. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu pracy.

Dr Jóźwiak to cudowny doktor. Zawsze pomoże. Uwielbiam go.

fantastyczny człowiek,rewelacyjny lekarz-ortopeda , z olbrzymią wiedzą i doświadczeniem. Szczerze polecam!! Ewa Kalata

To fantastyczny ortopeda. Od pierwszej chwili wzbudza zaufanie i daje poczucie bezpieczeństwa. Poza tym jest bardzo sympatyczny i dowcipny.

Zawsze był rewelacyjny. trenowalismy w jednym klubie w tych samych latach. kochałam tego faceta. Pozdrawiam Jadzia

Jeden z nielicznych lekarzy,którym pacjent nie przeszkadza,co w naszej rzeczywistości jest raczej ewenementem.Kompetentny i rzeczowy,choć mówi tylko to,co jest absolutnie niezbędne.Do pracy przychodzi przed czasem(!!!)i jest w niej obecny(!!!).Dla pacjenta robi wszystko co w jego mocy.Od kilkudziesięciu lat jako pacjent stykam się z lekarzami tej specjalności i poza dr Jóżwiakiem spotkałam zaledwie trzech,którzy powinno być wolno zostać w tym zawodzie-J.Studzińska

Dr Jóźwiak jest naprawdę rewelacyjny. Swoją postawą przywrócił mi wiarę w lekarzy z prawdziwego zdarzenia. Mówi mało ale na temat i widać, że naprawdę chce pomóc co w dzisiejszych czasach jest niezwykle cenne. Teraz polecam wszystkim potrzebującym dobrego ortopedy. Pozdrawiam!

To jeden z niewielu lekarzy z którymi się zetknęłam,którego pacjent 'nie męczy".Zawsze wie co ma robić.Świetny diagnosta,lekarz z wyczuciem i intuicją.Po prostu talent medyczny.Miałam przyjemność współpracowania z Panem doktorem w Szpitalu na Solcu,podpatrywania jego pracy.Daaawno temu byłam tam instrumentariuszką na bloku operacyjnym ortopedii.Miły,ciepły,profesjonalista, z wielkim poczuciem humoru.Mam wrażenie,że lekarz to nie tylko jego zawód to jego pasja. Choć od dawna na Solcu nie pracuję i nie wykonuję swojego zawodu to, jak słyszę pytanie o dobrego ortopedę,zawsze pierwszy w mojej głowie pojawia się dr Jóźwiak. serdecznie pozdrawiam Panie Doktorze Tamara Dobrowolska-Michalik

To jest z pewnością subiektywna ocena. Z tym Panem znam się od czasów "lubelskich", (rok 1970) gdy wspólnie startowaliśmy w reprezentacji Polski w trójmeczu lekkoatletycznym. Niewielu pacjentów wie że Andrzej był całkiem dobrym kulomiotem. Potem ja wybrałem kierunek kultury fizycznej (AWF) a Andrzej Akademię Medyczną. Potem trafił on w ręce wspaniałego Nauczyciela z Solca jakim był Jerzy Sowiński (też Go znałem). Opieka ta skutkowała tym, że mamy wspaniałego lekarza. Pozdrawiam Cię Andrzej i najlepszego życzę.

Świetny fachowiec, konkretny, rzeczowy, bardzo dobry człowiek. Zdecydowanie polecam.

Bardzo dobry specjalista. Miałem złamanie dwóch kości przedramienia z przemieszczeniem odłamów. Pierwszą operację miałem w Szpitalu Praskim i tam mi zknocili. Ten lekarz wyleczył moją rękę i jest teraz w 100% sprawna.

szkoda że mamy tak mało wzorowych specjalistów ,jak dr A JÓŻWIAK TO ORDYNATOR,LEKARZ ,KTÓRY NIE TYLKO JEST WSPANIAŁYM ORTOPEDĄ, ALE DOKŁADA SWOJE SERCE,CZAS ICAŁĄ NIEZMORDOWANĄ ENERGIĘ DO TEGO CO ROBI.Jako pocjentka w szpitalu NFZ czułam się jakbym była w w nowoczesnej klinice [wygodnie i bezpiecznie]Serdecznie dziękuję na "ręce"PANA ORDYNATORA dla całego personelu medycznego ortopedii na Solcu [b .tymińska]

Ortopeda, który uratował mi ręce, zapewnił świetną opiekę, opowiedział dokładnie jak przeprowadzany zabieg będzie wyglądał...profesjonalista

Jest lekarzem od spraw sportowców. Pojawiłem się u Niego z bólem kolana po kontuzji w gry w nogę. Zalecił rehabilitacje i przeszło. Wiele miesięcy minęło i jak ręką odjął. Zrobił prześwietlenie, USG kolana i już wszystko wiedział. Gdy inni ortopedzi przepisywali Arthron Comlex na staw kolanowy, czy nawet zastrzyki do kolan, On zwyczajnie zlecił krioterapię i przeszlo.. Polecam tego lekarza zdecydowanie.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny