lekarz Andrzej Jurenko

Bardzo dobry lekarz. Wspaniały kontakt z pacjentem, podejście ludzkie, a nie tylko zimne spojrzenie specjalisty. Siła spokoju, opanowanie, kultura osobista i uśmiech, który leczy. W moim przypadku wykazał się również wielką wiedzą i doświadczeniem medycznym. Żadnych komplikacji po operacji- szybko, sprawnie i bezproblemowo. To lekarz, który nie przestał być człowiekiem. Te wszystkie przymioty sprawiły, że opuszczając szpital zrobiło mi się smutno ;-)

To lekarz, który nie przestał być człowiekiem.

super lekarz prowadzil dwie moje ciaze dla mnie nie ma lepsego ginekologa,zawsze jest pod telefonem nigdy nie odmowi pomocy,swietny czlowiek i lekarz plecam

Mieszane mam odczucia, zobaczymy jak będzie podczas porodu i po nim.

Mieszane mam odczucia, zobaczymy jak będzie podczas porodu i po nim.

bardzo uprzejmy i zna sie na rzeczy. profesjonalnie prowadzi wywiad z pacjetka. kolezance pewna pani ginekolog wykryla torbiela na jajniku i juz miala miec wycinany a jak sie okazalo jak poszla do doktora jurenko ze nic nie bylo i potwierdzily to badania. duzo jest takich przypadkow. ja jestem bardzo zadowolona po wizycie.

Jeden z niewielu lekarzy którzy poswiecaja pacjentkom czas, nie bagatelizuje żadnych nawet błachych problemów, uprzejmy i kompetentny.