lekarz Andrzej Kałdonek

Ginekolog położnik, USG

Lekarz tragedia odradzam mało brakowało a przez Pana doktora dziecko urodziło by sie martwe gdyby nie pomoc fachowców ze szpitala w Jeleniej Górze.

Byłam u doktora pierwszy raz i jestem zadowolona. Przede wszystkim czuję, że ma duże kompetencje i "zna się na rzeczy". Przyszłam z problemem, który doktor na spokojnie mi wytłumaczył. Nie spieszy się, poświęca pacjentce całą uwagę i jest konkretny. Niczego więcej od lekarza nie wymagam. Pozdrawiam!

Polecam ja chodzę na wizyty i nie narzekam doktor jest uprzejmy umie rozmawiać i wytłumaczyć przebieg leczenia jeżeli jest konieczny ja jestem po usunięciu torbiela i nie narzekam.

Byłam u dr. Kałdonka na Usg ciąży w 18 tygodniu i przyznam szczerze, że drugi raz się nie wybiorę. Opisem badań, a w zasadzie jego brakiem był zaskoczony nawet mój lekarz prowadzący, zdjęć maluszków(bliźniaki) nie dostałam bo "i tak nic nie widać", a i sama uprzejmość Pana doktora pozostawiała wiele do życzenia. Trzeba jednak przyznać, że starał się wykonać badanie rzetelnie i kilka razy dokonywał pomiarów maluszków.

Mogę z czystym sumieniem polecić tego lekarza. Jest bardzo cierpliwy i dokładny. Ma bardzo duże doświadczenie co również jest ważne w tej dziedzinie. Być może niektórych drażni jego sposób bycia, ale nie na tym zależy nam najbardziej idąc do lekarza, tylko na jak najbardziej kompetentnym i dokładnym podejściu. Chodzę do doktora od 3 lat i jestem bardzo zadowolona.

Naprawdę polecam :) To była moja pierwsza wizyta u ginekologa, strasznie się jej bałam a już po przekroczeniu drzwi gabinetu cały stres mnie opuścił :)

Super lekarz polecam,chodze juz 12 lat i jestem bardzo zadowolona,moja córka także jest pacjetkom od 8 lat i jest bardzo zadowolona,dziekuje za takiego dobrego lekarza i człowieka,pozdrawiam.

Jest lekarzem dobrym ale jezeli chodzi o komunikatywnosc i zrozumienie pacjentki w sensie dolegliwosci ciazowych raczej wydaje mi sie ze nie tak ja to odczuwałam za kazdym razem bedac na wizycie (lekcewazaco)i mówiac co dolega . Wiadomo tez ze lekarz nie musi byc zabawny przy rozmowie z pacjentka ale moje odczucia były zawsze negatywne i otworzyc bym sie nie otworzyła .

Był przy moim porodzie, chodz do niego nie chodzilam. ROdzilam przez niego 13 h w ogromnych bolach bo nie chcial mi podac nic na przyspieszenie. Do tego jest strasznym , nieprzyjemnym bucem. Nie polecam nikomu takiego lekarza. Jedyny plus dla niego za dobre zszycie.

ja jestem bardzo zadowolona.pan doktor przeprowadzil mi dwukrotnie cesarskie ciecie.dzieciatka zdrowe,czego chciec wiecej.a do ludzi zle nastawionych do doktora.pamietajcie kazdy ma nieraz gorszy dzien.ja na kazdej wizyci bylam traktowana ok.