lekarz Andrzej Kasznia

2,4
2,6
2,7
2,4

bardzo oddany lekarz przy mojej zagrozony ciazy duza zyczliwosc i uprzejmosc podejscia do pacjenta polecam pania ktore sie boja

urodzilam 3 dzieci pod opieka pana doktora to jest super opinia dziekuje i zycze wszystkim takiej opieki w czasie

urodzilam 3 dzieci pod opieka pana doktora to jest super opinia
dziekuje i zycze wszystkim takiej opieki w czasie

Moim zdaniem doktor Kasznia jest godny polecenia i jest bardzo miły i niema znaczenia czy idę na fundusz cz prywatnie

odradzam wizyte u pana doktora, przyjmuje tylko na 5 minu i nie tłumaczy nic. Jest nie miły!

Ja osobiście polecam pana doktora, prowadził moją ciążę córcia ma już roczek. USG miałam robione 4 razy serduszko dziecka usłyszałam dopiero przy ostatniej wizycie. Jeżeli chodzi o podejście do zdrowia pacjentki w czasie ciąży nie mogę narzekać miałam problemy z upławami za każdym razem próbował przepisać mi bezpieczny dla zdrowia dziecka lek aby nie zaszkodzić ciąży. Bardzo dużą uwagę zwraca na utrzymywanie dobrego przybierania na wadze oraz na ciśnienie kobiety ciężarnej. Ktoś napisał że za każdym razem pyta się czy badać tak to prawda ale czy za każdym razem kobieta ciężarna idąc do ginekologa musi kłaść się na fotelu ginekologicznym i być badana moim zdaniem nie. A pytania co do tego czy dana kobieta chce być zbadana czy nie to właśnie kobieta powinna wiedzieć czy nic ją nie boli od ostatniej wizyty czy coś się zmieniło samopoczucie jakieś bóle ale jeżeli chce dla pewności być zbadana pan doktor oczywiście zbada. W początkowej fazie ciąży rozwarcia nie ma a jeżeli coś nas boli wtedy o tym mówimy i wtedy sam prosi abyśmy się przygotowały do badania. Zgodzę się z tym że wizyta trwa bardzo krótko najczęściej jeśli wszystko jest ok to wtedy trwa ona 5 min. i polega głównie na rozmowie. Ja osobiście mogę tylko podziękować panu doktorowi za opiekę nade mną podczas ciąży. Urodziłam fakt po terminie ale to dziecku się nie śpieszyło i to już nie lekarza wina. W tej przychodni pracuje tam jeszcze jeden lekarz dr. Skowronek tego lekarza zaś odradzam każdemu jest zakręcony i nie godny zaufania byłem u niego 1 raz na wizycie odradzam.

doktor Kasznia prowadził 2 ciąze mojej mamy, teraz ja jestem dorosłą kobietą, to niesamowite uczucie korzystać z uslug człowieka który praktycznie przyjął cie na świat:))

Lekarz który nie powinien już leczyć!!! Dla niego wszystko jest to samo i każda ciąża bez powikłań! Odradzam takiego konowała!

odradzam.bedac na wizycie mialam juz martwy plod lekarz nie zrobil usg i chodzilam tak jeszcze 2 tyg.szczescie ze nie doszlo do zakazenia.

Bardzo dobry lekarz kompetentny budzi zaufanie

Bardzo dobry lekarz kompetentny budzi zaufanie

PRZESTRZEGAM PRZED TYM LEKARZEM!!! Moja mama leczyła u niego przykre objawy klimakterium. Przez pięć lat przepisywał jej hormony bez dodatkowych badań. Po pięciu latach okazało się, że ma duże mięsniaki, polipy i pogrubione endometrium, jednak pan dr spokojnie zmienił hormony na inne i kazał przyjść za pół roku. Trzej inni lekarze natychmiast kazali odstawić hormony i dali skierowanie do szpitala w celu wyłyżeczkowania jamy macicy i pobrania wycinka do badania histopatologicznego. Na szczęście okazało się, że to nie rak,ale mogło sie skończyć znacznie gorzej. Dawno powinien zawiesić swoją praktykę. PRIMUM NON NOCERE!!!