prof. dr hab. n. med. Andrzej Klejewski

2,7

Nie polecam, a nawet odradzam. Też próbował mnie naciągnąć, że pracuje w klinice i mnie zoperuje tylko trzeba zapłacić...

ja rowniez jestem zadowolona z dr.chodze do niego od osmiu lat wiadome zawsze bylo to ze docent naciaga na nadzerki,ale jest konkretny mily panie w recepcji nie stety nie ale coz nie ma idealnego lekarza prowadzil moje dwie ciaze w tym jedna blizniacza pozatym formacja jest od ktorej sa wizyty prywatne a z drugiej strony nalezy czytac.a tak juz na sam koniec dr.na polnej nie pracuje juz od kilku lat w ramach scislosci teraz jest tylko konsultantem i wyklada na uczelni

WIEM, ŻE TEKST JEST DŁUGI, ALE WARTO PRZECZYTAĆ. Chciałam bardzo ale to bardzo przestrzec przed doc. Klejewskim. Poszłam do niego z polecenia koleżanki i dlatego że chciałam jak najszybciej potwierdzić test ciążowy a do mojego lekarza musiałam czekać tydzień. Docent bardzo miły, gabinet nieźle wyposażony. Ale skasował jak za zboże. Stwierdził ciąże, przepisał jakieś leki i pobrał wymaz do badania. Później na spokojnie poszłam do swojego lekarza do którego zresztą zamierzałam chodzić. Okazało się że leki są przepisane bez żadnych przesłanek i jak już zaczęlam je brać to niestety muszę do jakiegoś 16 tc brać. Ale to akurat jest nic. Po miesiacu przypomniało mi się, ze mam do odebrania wyniki. Zadzwoniłam tam i pani w recepcji niemiłym głosem oznajmiła że wyniki sa bardzo złe, liczne bakterie, paciorkowce, gronkowce itd. Na prośbę czy ktoś może je odebrać usłyszałam, że docent wydaje osobiście (bo przecież trzeba skasować za wizytę). Po telefonie bezpośrednio do docenta usłyszałam, że jak najszybciej muszę przyjść, że przecież to jest zagrożenie dla ciąży itd. Wyników wydać nie chciał. Po konsultacji z moim lekarzem badania powtórzyłam i uwaga wynik jest o niebo lepszy niż usłyszałam u docenta. Nic mi nie zagraża a tym bardziej maluszkowi i nie ma nawet wskazań do leczenia, organizm sobie sam poradzi. Uważam, że docent Klejewski to naciągacz, który żeruje na niewiedzy i naiwności młodych mam. Wiadomo, że wszyscy chcemy, żeby nasze maluchy były zdrowe i wszystko dla nich zrobimy a lekarz ten niestety to wykorzystuje. STANOWCZO ODRADZAM!!!!!!

POLECAM !!! ZDECYDOWANE TAK !!! Pomógł nam w leczeniu i dzięki temu mamy śliczną córeczkę !!!

niestety odradzam wszyskim. Nadżerka wykryta przez niego okazała się fikcją; na portalu znanylekarz.pl oraz forum.gazeta.pl znajdziecie bardzo wiele takich samych opinii. Za wymrażanie nadżerki bierze 400-500zł Problem nie znika, bo po pewnym czasie jest kolejna i kolejna nadżerka. A po tym wszystkim poważne problemy ze zdrowiem. ze

problemy ze zdrowiem.
ze

To bardzo dobry lekarz ktory bardzo duzo mi pomógł i jestem mu za to niezmiernie wdzieczna

Prowadził moją ciążę, w której na szczęście nie było żadnych komplikacji, jednak każde dodatkowe pytanie zbywał krótką odpowiedzią. Za to gdy przyszłam z mężem tłumaczył mu wszystko o co zapytał, bardzo szczegółowo. Po ciąży wykrył u mnie małą nadżerkę, którą koniecznie trzeba było wyleczyć i to jak najszybciej. Usłyszałam od niego, że to kosztuje 400 zł i takie zabiegi wykonuje po 18. Kazał mi się umówić, najlepiej natychmiast. Nie dodał niestety, że po 18 czynny jest jego gabinet prywatny, a ja byłam jego pacjentką na kasę chorych :/ Po konsultacji z innym lekarzem dowiedziałam się, że nadżerka po ciąży jest bardzo częsta, u mnie jest tak mała, że dopiero jeśli nie zagoi się za pół roku to wykonamy zabieg (nieodpłatny).