lekarz Andrzej Kobielus

Ortopeda, Traumatolog

Bardzo dobry lekarz, pomimo przepracowania poswiecil mi niezbedny czas na diagnoze i wyjasnienia. Przed operacja i po niej spotkal sie ze mna zeby sprawdzic moj stan zdrtowia i samopoczucie. Ludzkie podejscie - nie bot. Polecam

Ludzkie podejscie - nie bot.
Polecam

Lekarz z powołania. Jest konkretny, rzeczowy i uprzejmy. Nie straszy tylko wyjaśnia. Godny polecenia.

Super lekarz i super człowiek. Profesjonalna opieka zarówno przed, jak i po zabiegu. Zrobione już drugie kolano, żadnych najmniejszych nawet problemów. Podejście do pacjenta naprawdę rzadko już w dzisiejszych czasach spotykane. Moim zdaniem w Siedlcach specjalista nr 1. Polecam.

Super lekarz. Rzadko można spotkać teraz lekarza, który w tak profesjonalny i ciepły sposób opiekuje się swoim pacjentem.

super lekarz tak naprawdę tylko on interesował się mną w szpitalu,wszystko dokładnie wytłumaczył ,wyjaśnił

Już skończyłem pracę, choć do końca działalności Poradni było jeszcze prawie 45 minut. Nawet nie miałem okazji odbyć zaplanowanej wcześniej wizyty.

Bardzo polecam, naprawde warto chociaz to byla publiczna wizyta to obsluga jak by to byla prywatna.:) fachowe podejscie do malutkiego dziecka.

Bardzo dobry lekarz. Profesjonalne podejście. Życzliwy, pełen wsparcia. Interesuje się stanem operowanych przez siebie osób. Świetny specjalista, a przede wszystkim bardzo dobry człowiek. Oby więcej takich lekarzy.

nie polecam zdecydowanie zwłaszcza na izbie przyjęć w szpitalu na poniatowskiego

bardzo miły lekarz, równierz kompetentny, zawsze stara sie pomóc na tyle na ile potrafi